Skocz do zawartości
Gość czarnuch

prosze o pomoc- licznik szaleje B5FL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jenot24

witam ja mam taki problem że mi zawyza prędkość o 20km jak jade 80 to na klimatroniku mam 100km? co moze byc przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klimatroniku pokazuje Ci prędkość????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam taki problem że mi zawyza prędkość o 20km jak jade 80 to na klimatroniku mam 100km? co moze byc przyczyną?

Chyba zaniża .... ;)

Zapoznaj sie w wątkiem

Licznik Passat B5 - złe wskazania prędkościomierza

 

Na klimatroniku pokazuje Ci prędkość????

Pokazuje - j.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, poszedłem sprawdzić i jest taka opcja :) Klimatron to jednak sprytne urządzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odświeżę temat. Licznik co prawda w moim passacie jeszcze nie szaleje :-) ale problem dotyczy fisa więc nowego tematu nie zakładałem. Otóż jak wiadomo fis czesto się psuje i gubi piksele tak też to wygląda u mnie i chciałbym wymienić cały licznik. Chciałbym Was zapytać na co zwracać uwagę przy doborze drugiego licznika. Chodzi mi o ten cały kod 3B0. czy ma on jakieś znaczenie, czy zwracać uwagę tylko na wersje silnikową od której pochodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wymienić sam wyświetlacz?

Nr szukaj takiego jak masz, a zapewne masz taki 3B0 920 847 jeśli to full fis. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź. Nie no nie jestem niestety takim magnatem i mam 1/2 fis :) Mam gotowy licznik od passata mojego braciszka z tym że 3B0920806A. Jutro będe miał kabel to sprawdze dokładnie u siebie. Musi być dokładnie taki sam nr?

Edytowane przez andrzej24499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie jestem niestety takim magnatem i mam 1/2 fis

To może czas poszukać Full. ;)

 

Nr nie musi być ten sam bo i PB da radę zaadoptować... Jak masz licznik to OK, ale jak byś miał kupować to im wyższa końcówka tym nowszy rocznikowo, a i fis możliwe w lepszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności