Skocz do zawartości
P.r.z.e.m.e.k

Mapa TeleAtlas Polska - Czechy, czy ktoś używa?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta mapa teleatlas blaupunkta działa pod mfd2?
jeśli masz MFD2 DX to tak, jeśli masz MFD2 DVD to nie.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:halo Pany juz jest mapa Teleatlas PL-CZ 2011/2012 właśnie sobie ja zapodałem i działa pięknie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos nowego zauwazyles w tej mapce? Jakies roznice zauwazalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lektor w tej nowej mapie 2011/2012 jest po polsku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lektora juz dawna mozna miec po polsku niezaleznie od wersji mapy.

To bylo na jakis plytkach z mapami i automatycznie wgrywal sie lektor PL zasatepujace jakis tam jezyk.

 

Generalnie bylem bardzo zawiedziony tym polskim lektorem i zostalem przy angielskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem "szczęśliwym" posiadaczem nawigacji VW RNS MFD2 CD. Niestety brakuje mi płyty która by ją ożywiła. Celem testu chciałem wypalić ją samodzielnie, jednak już po 3 próbach (na 3 różnych komputerach) nie ma żadnego skutku. Nawigacja w ogóle nie reaguje na włożone płyty i ciągle wyświetla komunikat o jej braku. Robię wszystko zgodnie z instrukcją programem cloneCD na najniższej prędkości. Płyty to 3x Verbatim i jakaś taniość z hipermarketu. Może jest ktoś w stanie dać mi jakieś złote rady, co może być przyczyną niepowodzeń? Nie jest konieczne wcześniejsze wgranie jakiegoś nowego softa lub unlock CD? Może macie jakieś ciekawe linki, z których udało wam się odpalić tą płytę? Dodam, że moje wersje pochodzą z chomikuj (2010/2011) oraz thepiratebay (08/09). Liczę na waszą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również jestem "szczęśliwym" posiadaczem nawigacji VW RNS MFD2 CD. Niestety brakuje mi płyty która by ją ożywiła. Celem testu chciałem wypalić ją samodzielnie, jednak już po 3 próbach (na 3 różnych komputerach) nie ma żadnego skutku. Nawigacja w ogóle nie reaguje na włożone płyty i ciągle wyświetla komunikat o jej braku. Robię wszystko zgodnie z instrukcją programem cloneCD na najniższej prędkości. Płyty to 3x Verbatim i jakaś taniość z hipermarketu. Może jest ktoś w stanie dać mi jakieś złote rady, co może być przyczyną niepowodzeń? Nie jest konieczne wcześniejsze wgranie jakiegoś nowego softa lub unlock CD? Może macie jakieś ciekawe linki, z których udało wam się odpalić tą płytę? Dodam, że moje wersje pochodzą z chomikuj (2010/2011) oraz thepiratebay (08/09). Liczę na waszą pomoc

żadnych unlucków itp ...

może wystarczy soczewkę przeczyścić ?

przejrzyj cały temat, mfd2 wyciąga się troszkę inaczej, opis znajdziesz w tym wątku.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21030

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz tez sprawdzic czy Twoja nagrywarka obslugje profile clonecd czy jak to sie nazywa.

Generalnie im bardziej badziewne plyty tym wieksza szansa ze zadziaal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby była to wina lasera. Wszystkie audio CD działają bez zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprzednio mi to umknęło:

ciągle wyświetla komunikat o jej braku
Nagrywarka nie radzi sobie z nagraniem obrazu, możesz sobie odpuścić nagrywanie i nie wrzucaj już płyt nagranych, na tej nagrywarce, bo ona i tak już jest "spalona" dla navi ;)
Wszystkie audio CD działają bez zająknięcia.
format DX, to troszkę coś innego niż audio CD, a poprawne czyszczenie soczewki, na prawdę może pomóc, ale przeważnie przy komunikacie o niekompatybilności.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności