Skocz do zawartości
P.r.z.e.m.e.k

Mapa TeleAtlas Polska - Czechy, czy ktoś używa?

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, z poprzednimi postami poleciało pytanie kolegi o firmware...

 

Mnie też ciekawi czy da się to jakoś "podkręcić", np. tak żeby wyświetlał nazwy ulic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość joko

dołączam się do prośby mgrabow

 

 

 

 

 

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam uzywam juz i jest zajefajna !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał pabloniss

upsss. a gdzie wczesniejsze posty???

Zostały usunięte, posty niezgodne z regulaminem

 

Ja już myślałem, że forum się warezowe przez moment zrobiło

 

Kto śledził ten wątek ten napewno zdążył zassać mapke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis wracałem do Łodzi i w Brzezinach mi pokazało chyba jakies drogi przez podwórka, bo w realu nie ma takiej sdrogi i nigdy nie było, druga przebiegała przez boisko szkolne. Wiec jak tak zrobili update, to nie zaciekawie to wygląda. Głownye drogi sie nie pozmieniały za bardzo, ale za to małych narosło chyba za duzo. Chyba ze pozamieniali sciezki piesze i rowerowe na drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis wracałem do Łodzi i w Brzezinach mi pokazało chyba jakies drogi przez podwórka, bo w realu nie ma takiej sdrogi i nigdy nie było, druga przebiegała przez boisko szkolne. Wiec jak tak zrobili update, to nie zaciekawie to wygląda. Głownye drogi sie nie pozmieniały za bardzo, ale za to małych narosło chyba za duzo. Chyba ze pozamieniali sciezki piesze i rowerowe na drogi

 

Zapewne w miejscu przez które "nie da się" przejechać jest zaplanowana droga w przyszłości (czyli nie wiadomo kiedy :D ).

Testując na palmtopie nową AutoMapę również spotkałem się z takimi sytuacjami które opisujesz.

Firmy robiąc mapy sięgają do planów dróg ale chyba nie patrzą na datę wykonania, ponieważ ...... najwidoczniej jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wstyd, piratować... na samochód stać a na legalną mapę to już nie ?

A, bo BEPIĄTKI się nie da z torentów ściągnąć, tak ?

Heh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa może być, ale przydałyby się POIE z fotoradarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plikach info dużej różnicy nie widać.

Mapa może być, ale przydałyby się POIE z fotoradarami.

Jacek, Ty chyba do nich pisałeś. Może by tak ich namówił do wklejenia w następnym wydaniu mapki, POI z suszarkami i fotoradarami.

INFO.2008-2009.TXT

INFO.2009-2010.TXT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alimaster

Czy mógłby ktoś pomóc i nagrać taką płytę??Z kim mógłbym się dogadać:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby ktoś pomóc i nagrać taką płytę??Z kim mógłbym się dogadać?

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=15900

 

A co do tych dróżek, to też się na to złapałem już parę razy, i to na poprzedniej mapie, dwa razy navi pokierowała mnie na przejazd przez rzekę, owszem przejazd był ale dla rowerów...

 

Na nowej mapie widzę że są zaznaczone drogi gruntowe (polne)!!! Są zaznaczone tak samo jak normalne drogi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na nowej mapie widzę że są zaznaczone drogi gruntowe (polne)!!! Są zaznaczone tak samo jak normalne drogi!!!

 

przecierz w PL nie ma to znaczenia i tak ciezko je od siebie odroznic.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba wybierac drogę szybką a nie krótką !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Ełku jak na razie zauważyłem jedną zmianę w porównaniu do poprzedniej wersji tz. dodali rondo :)

mam problem z lektorem nie podaje za ile metrów będzie manewr ,komenda brzmi tak :" w prawo za metrów" może to wina tego że lektor jest z załadowany do navi z wersji 08/09 :(ma ktoś podobny problem ??

Edytowane przez Sikor65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. I tak samo miałem na wersji 07/08.

W nowej wersji (09/10) zauważyłem też, że rzadziej mi się gość odzywa niż poprzednio - ktoś już zresztą o tym na forum pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w wersji 08/09 podawał odległość do manewru co prawda zdarzało mu się nie odezwać przy paru manewrach ,ale było ok :) miałem też mieszane komendy głosowe tz.jak podawał zjazd na autostradę

to komenda brzmiała : "zjedz na drogę sixty seven" z tym że "sixty seven" mówił głos damski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Mam prośbę.....Czy ktoś mógłby podrzuci kopie nowej mapki za lot ???

( odwdzięczę się )

....i jeszcze jedno: nie mogę podłączyć DVD , moze ktoś na zlocie byłby skłonny pomóc??

pozdrawiam

Edytowane przez szefomaciek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznam że w mapce 08/09 też mnie wkurzało to że drogi polne były widoczne jak normalne i gdybym w 100% słuchał NAVI to bym nie raz w mniejszych wioskach jechał przez wąskie nieasfaltowe uliczki które w sumie to nadają się bardziej dla rowerów bądź pojazdów gospodarczych... Do tego ostatnio nawet zdarzyło mi się jechać jakąś nie używaną drogą asfaltową, dość długi kawałek (ponad 10km) i za jednym wzniesieniem gdybym jechał troszke szybciej to bym zaliczył wodowanie!!! Okazało się że płynie tam rzeka i że KIEDYŚ był tam mały most a później prom, lecz na dzień dzisiejszy jest ten przejazd nie czynny i w ten sposób musiałem się wracać z kilkanaście km do drogi głównej... Aż mi się przypomniało zdarzenie z zeszłego roku, (pisało na http://www.24opole.pl) gdzie jakiś samochód właśnie przez nawigację wjechał do jakiegoś jeziora/stawu... wrrrr,

Mam nadzieję że w nowej mapce uwzględnili takie nie czynne przejazdy, chociaż szczerze wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta mapkę 2009/2010 i jak dla mnie porażka... Przyzwyczajony jestem do AM i navi fabrycznej nie używam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie i jak jeździcie ale ja zawsze jak się wybieram gdzieś dalej to planuję sobie mapę na komputerze, widzę całą w powiększeniu. Później jak ustawiam sobie w navi trasę mniej więcej weryfikuję ją. Szczerze, jeździłem na mapie 2007-2008, 2008-2009 i teraz śmigam na 2009-2010 i jeszcze mnie nigdy nie wyprowadziła w pole, co najwyżej inną trasą bo tej akurat nie było na mapie. Mieszkam w okolicy Wołomina i tutaj jest dużo różnych dróżek polnych tak zwanych skrutów a jednak prowadzi głównymi. Podsumowując, nigdy do końca nie należy wieżyć navi, to jest tylko narzędzie pomocnicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności