Skocz do zawartości
P.r.z.e.m.e.k

Mapa TeleAtlas Polska - Czechy, czy ktoś używa?

Rekomendowane odpowiedzi

ja stawiam na 500 bo przeważnie nowe mapki tak stoją pytałem w sklepie i :o i 560

 

 

ale to zapewne kwestia czasu bo w necie już są mapki Niemcy i Benelux na 2010

Edytowane przez tomaszek-1234-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada mape Polska-Czechy 2010/2011?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko wlasnie ja "kupic" ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki problem z navi mfd ver d

Odplam navi, łapie sygnał od 4 do 8, położenie geograficzne znajduje, wbijam cel podróży, gada mi że wyznacza, wyznaczył iiiii nic :/

ruszam a navi już nic nie mówi, ani nie pokazuje...

raz na parę dobrych sekund pokazuje inne położenie na mapie ale nawet trasa nie ta?!

Próbowałem wbić od nowa cel podróży (po przejechaniu około 200km) i to samo z różnicą, że ciągle jako start pokazuje lokalizację z której rozpoczełem podróż, a nie lokalizację aktualną mimo iż geograficzne położenie się zgadza (sprawdzałem z navi w tel.).

Już próbowałem wszystkiego i nic.

Dodam, ze navi zakupiłem parę dni temu. Dokupiłem antenę z allegro.

Proszę o pomoc!

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze zle podpiales. jezeli połozenie sie zmienia co pare sekund i widzi satelity to nie dostaje inforacji o tym ze samochod jedzie. jak podpiałes sygnał o predkosci? sygnał predkosci wziąłes z pompy ABS czy z gala?na ile ustawles ilosc obrotów kół?pompa w tym roczniku tego chyba nie obsługuje...j

co do wyswietlania to tam sie da w opcjach przestawic co ma byc widac,ale jak dla navi samochod stoi bo nie ma sygnału predkosci to moze głupiec i pokazywac takie cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powie skąd wytrzasnąć jakąś mapę w której będzie mapa Chorwacji ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rns 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hmm, kupiłem auto z navi ale w wersji a lub b

Ale ta navi też była dokładana więc wychodzi na to, że nikt nie zajmował się kabelkiem od GALA. Wiem, że na forum znajdę pewnie to info ale dziś już wyjazd na urlop... sam też poszukam ale jak ktoś by był tak miły i podał mi jak to podłączyć (sygnał prędkości pojazdu) to byłbym wdzięczny!

 

Dzięki z góry za pomoc!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem jej w Mercedesie W220 i jest bardzo fajna i dokładna. Nie spotkałem się aby miała błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podacie mi jaka jest wersja jakiejś dobrej mapy z chorwacją? RNS 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta dvd europa wschodnia,tam masz Chorawcje. Sciągniesz bez problemu z netu, w serwisie 1300 zł(ogłupieli), na allegro widziałem juz po ok 200(wersja 6.1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo w nowych mapach Teleatlas PL-CZ 2010/2011 są 2 płyty w zestawie z mapa,wypalić to wiadome jak ale na 2 płytach? bo nie kumam :blink :blink :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jedna plyta to standardowa mapa Polska-Czechy

a druga plytka to Major Roads of Western Europe.

 

W poprzednich latach wlasnie to byly 2 oddzielne mapy, byc moze teraz w ramach promocji dostajesz "gratis" mape glownych drog europy.

 

A to ciekawe bo w oryginalnej ofercie jest 1 cd

 

http://allegro.pl/item1122121219_teleatlas_2010_2011_dx_vw_mfd_mcd_blaupunkt_audi.html

Edytowane przez bor0wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi bo w nowych mapach Teleatlas PL-CZ 2010/2011 są 2 płyty w zestawie z mapa,wypalić to wiadome jak ale na 2 płytach? bo nie kumam

 

no ale 288MB mieści się spokojnie na jednej płycie!

 

Jestem w trakcie testów mapki PL 2010/11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale 288MB mieści się spokojnie na jednej płycie!
No tak jedna tak a druga ma ponad 530 MB i która jest która,heeeee narazie wypaliłem ale nie testowałem jeszcze,jutro testy :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna to PL a druga to Europa zachodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedna to PL a druga to Europa zachodnia

Zgadza sie PL/CZ ma 288 MB a główne grogi europy ponad 530 MB,narazie testowałem mapę PL/CZ i śmiga aż miło,jak na pierwszy rzut zauważyłem ze poprawili kontury dróg,i jakos to ładniej wygląda ale nadal nie ma mojej drogi dojazdowej do osiedla :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności