Skocz do zawartości
P.r.z.e.m.e.k

Mapa TeleAtlas Polska - Czechy, czy ktoś używa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, czy ktoś widział w działaniu lub używa najnowszą mapę Polski, ciekawy jestem czy rzeczywiście pokrycie jest tak dokładne jak opisane na stronie producenta http://navigation.teleatlas.com/en/shop/blaupunkt-travelpilot-dx/czech-republic-poland-major-roads-of-europe-2009-2010-blaupunkt-travelpilot-dx-pr6681.html i czy warto ją kupić ?

Edytowane przez P.r.z.e.m.e.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba mapka jest zbyt świeża i nikt nie miał jej jeszcze okazji przetestować :(, no trudno będę musiał się wstrzymać z zakupem, zależało mi na czyjejś opinii, bo do tej pory myślałem nad kupnem AutoMapy i przenośnej nawigacji, ale skoro TeleAtlas wypuścił mapę ze 100% pokryciem Polski to być może nie będzie wcale od niej gorszy i co najważniejsze będzie to opcja wygodniejsza (nie trzeba targać ze sobą przenośnej navi):D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że chyba mapka jest zbyt świeża i nikt nie miał jej jeszcze okazji przetestować

 

chyba tak...

 

A jeżeli masz w swoim passku ori navi zamontowana MFD DX to napewno łatwiej i wygodniej kupić płytkę i już, niż kupować przenośną i z nia chodzić do samochodu hehe... a jak bedziesz ją zostawiał w samochodzie to jeszcze złodzieja zaciekawi i po co Ci to?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że wygodniejszym rozwiązaniem jest używanie wbudowanej nawigacji, ale nie koniecznie efektywniejszym, dotychczasowa dokładność map TeleAtlas na Polskę nie była porównywalna do np. AutoMapy, stąd moja chęć zakupu navi przenośnej, bo przecież nawigacja służy do tego, żeby pomagać w bezproblemowym i najszybszym dotarciu do celu, a z tym zadaniem navi MFD w Polsce mogła mieć czasem problem. Ale mam nadzieję że to się zmieni wraz z najnowszym wydaniem mapy DX, i z niecierpliwością czekam na pierwsze opinie.

 

A co do niepotrzebnego kuszenia złodzieja, to nie jestem pewien czy wbudowana navi nie kusi bardziej, już się z jedną pożegnałem, na szczęście miałem ubezpieczenie.

Edytowane przez P.r.z.e.m.e.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

mój znajomy na niej śmiga , bardzo sobie chwali , sam sie przmierzam do kupna ..może jeszcze jakieś opinie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój znajomy na niej śmiga

Masz pod reką i nie mozesz zrobic "backupa" ?

tomTom podobno ma spory udział w Teleatlas dlatego i mapy juz znacznie lepsze. 100% nigdy nie będzie miec, bo ta mapa jest z początku tego roku, a juz w Wawie buduja nowe drogi, zresztą trudno by ukończyli mape i drogowcy nie robili nic. Moze po 2012 sie wszystko jakos unormuje, bo teraz to "bum" na budowy sie zrobił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem ją w łapki, jest REWELACYJNA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dacie rade zrobic backupa w clonie czy w tym roku bede to znowu ja musial zrobic jak wpadnie w moje lapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś dostałem ją w łapki, jest REWELACYJNA!!!

tu masz kogoś kto się ciągle tylko chwali .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeee z chwalenie się nic,możne kolega mógł by gdzieś ja wrzucić,z pewnością każdy by chciał przetestować nowa mapę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może komuś się przyda :) PL też już jest

 

Blaupunkt.Teleatlas.Benelux.DX.2009-2010.GERMAN

 

 

 

 

Blaupunkt.Teleatlas.Deutschland.DX.2009-2010.GERMAN

 

 

 

 

Blaupunkt.Teleatlas.Major.Roads.of.Europe.DX.2009-2010.GERMAN

 

 

 

 

 

DX-V, DX-N, DX-R 5, DX-R 52, DX-R 70, DX-R 4, RNS 4

 

Alfa-Romeo [DX] | Audi [Navigation Plus RNS4.X

(>12.99)/Navigation BNS4.X (in A2/A3/TT>07.01, A4>11.00,

A6>05.01, A8>01.01] |

Fiat [DX] | Ford [TravelPilot (=03.01), MFD (=01.01)] | Honda

[TravelPilot DX-N] | Lancia [DX] | Maserati Quattroporte (M139) |

Mercedes-Benz [COMAND DX/COMAND APS in: C-Class (07.99 – 11.04),

CLS (04.99 – 11.03), CL Coupé (12.99 – 01.04), CLK (04.99 – 10.03),

E-Class (04.99 – 11.03), G-Class (06.00 – 06.06), M-Class (04.00

– 02.05), S-Class (12.99 – 01.04), SL (08.00 – 09.04)/ not for

use in Auto

Pilot System or Audio 30/50 APS)] | Peugeot [TravelPilot DX RNS

4] | Seat [DX DNS] | Skoda [DX] | Volkswagen [MCD (=11.00), MFD

(>01.00), MFD Touareg, T5 Multivan]

Edytowane przez Fryzjer1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gra, a ta Mojor Roads to nie jest z tego pakietu Polska , Czechy 2010 ? bo one chyba występują razem. Tak czy owak - czekamy na resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie ciekawi. W mapce 2004 bodajże wyliczanie trasy ze względu na słabe pokrycie szło piorunem. Z każdą wersją następną było coraz dłużej... Czy nasze navki udźwigną bez wieszania długie traski przy dość dokładnym pokryciu obszaru? Bo powiem Wam, że moja navka potrafi już w Warszawie zawisnąć, jak wybiorę sobie za cel punkt, gdzie jest sporo uliczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi jakoś wydolić, a co mają powiedzieć Niemcy czy inne kraje zachodnie gdzie sieć dróg na mapach jest jeszcze dokładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to Blaupunkt wypuszcza, to musi działac. To niejest w koncu jakis zpatchowany TomTom na PDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moznaby najpierw przetestowac :) ale narazie brak backupa na testy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ktoś pisał o zaległościach obwodnic z jesieni 2008 - niestety w Puławach brak nowego mostu i obwodnicy, która została otworzona w 10.2008!!!

Takie przeoczenie?!

Jestem w szoku, mam prośbe proszę niech ktoś sprawdzi u siebie czy i u niego jest tylko 1 most a 2 brak , może u mnie coś nie tak - bo aż nie chce mi się wierzyć.

I pytanie - czy nie ma możliwości aktualizacji softu w MFD żeby było więcej punktów wyświetlanych na mapie - bankomaty, radary i takie tam.

I jeszcze jedno, począwszy od poprzedniej mapy 2008/2009 - rzadziej niż w poprzednich odzywa się lektor, czasem nawet nie informuje o skręcie - ten typ tak ma?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloniss

nagrywac clonecd z załączonym profilem i na markowych plytach to napewno ruszy

 

upsss. a gdzie wczesniejsze posty???

Edytowane przez pabloniss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
upsss. a gdzie wczesniejsze posty???

 

Zostały usunięte, posty niezgodne z regulaminem ;)

 

Ja już myślałem, że forum się warezowe przez moment zrobiło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie w celu wypróbowania przed zakupem można mapkę znaleźć na peb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności