Skocz do zawartości
Andy123

Dziwne drgania po naciśnieciu hamulca

Rekomendowane odpowiedzi

pojechałem do serwisu bo mam na gwarancji i stwierdzili, ze to tarcze. Wymienili na nowiutenkie. Wsiadam do auta i dalej do samo!. Jako, że auto jest na gwarancji bede cisnał do konca az to naprawia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojechalem do innego serwisu i stwierdzili, ze tarcze sa dobre tylko zostały zle spasowane. Wszystko wyszlo na rolkach. Po naprawie zdam relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeze troche temat ale czy po spasowaniu tarczy problem ustał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mosart

Witam,

 

chciałbym odświeżyć wątek. Czy ktokolwiek coś wie na temat problemu drgań przy dohamowywaniu??

 

Jeżdżę z tym już od ok dwóch lat i jakoś nie mogę się przyzwyczaić.

 

Dodam jeszcze, że ok. 2 miesięcy temu wymieniłem wszystkie tarcze i klocki,

a efekt pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie sobie Egr-y. Ja mam wymienione praktycznie wszystko. Cale zawieszenie, uklad kierowniczy, amortyzatory, turbo kompletne sprzeglo, kompletne hamulce przd tyl, opony, nowe alu, przeguby, turbo i w pytke wiecej. Nawet klapa duszaca i Egr byl wymieniony na mowiutki i po roku bec. Wywalilo wkoncu blad workshop emission. Drgania byly wczesniej delikatne a po wyskoczeniu byka jeb.. nim nawet po zaciagnieciu recznego. Wyjalem wyczyscilem. Gra i buczy i auto plynie i nie trzepie na postoju. Ten jeden mechanik co tam u jednego z rozmowcow przypuszczal wlasnie egr to nie jakis matol jest ;) a wspomne, ze miesiac w tyl wrzucilem kompl. sprzeglo i tez sie troche martwile. Spalinki robia robote przy zatkanym egr. Nie otwiera sie calkowicie i silnik sie "poddusza" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności