Skocz do zawartości
marekg

Trzeszczące plastiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak nanosić silikon w sprayu na deske? Raczej chyba nie można go pryskać w szczeliny ot tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja temat trzeszczących plastików załatwiłem dwustronnoą, grubą taśmą. Ściągnąłem dekory i poprzyklejalem kawałki taśmy. Po takiej operacji nastała cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gzie/kto taką akcję zrobi mi w Podlaskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekkaw

Witam.

 

Mam problem z trzeszczącym plastikiem deski rozdzielczej. Chodzi o górną cześć deski. Na zakrętach strasznie mi pracuje i słychać trzaski.

Kiedy docisnę deskę ręką do szyby czuć jak pracuje. Najbardziej mam wrażenie hałasuje plastikowe podszybie(czarne) wewnątrz kabiny. Mam w związku z tym pytanie czy ktoś miał tak samo i jak sobie z tym poradzić. Próbowałem wepchnąć coś między szybę a ten plastik ale coś wpadło mi do środka i strasznie ciężko coś tam wepchnąć.

Czy ten plastik się demontuje? Próbowałem pod schowkiem wcisnąć kawałem gumy w przestrzeń nad rurą, ale pomogło na chwilę(jak był mróz), może teraz trzeba dołożyć materiału, bo jest cieplej.

 

ktoś pomoże?

P.S czy ktoś ma jakiegoś manuala jak zdemontować kokpit? Bynajmniej tą górną część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakiś patent na trzeszczacy podłokietnik w passacie b6 2008r? Mam go z tej ala skóry w wersji highline.. Ktoś może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2020 o 14:43, Patryk napisał:

Ma ktos jakiś patent na trzeszczacy podłokietnik w passacie b6 2008r? Mam go z tej ala skóry w wersji highline.. Ktoś może pomóc?

Mój też trzeszczy, myślę że z tym nic się nie da zrobić. Ale na upartego można zdemontować tunel i wszystkie łączenia, punkty podparcia obkleić taśmą parcianą z 3M. Może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jankus To sposób niemal jak z serwisu VW :D

Fakt jednak, że w większości przypadków działa. Ja tak składałem tunel u siebie i w W203, i tam faktycznie słychać różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności