Skocz do zawartości
Desper

migająca kontrolka immo - nie daje się odpalić!!

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko chodzi przyczyna byl slabo naladowany akumulator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Ja w swoim pasku mam również problem z immo. Tzn. któregoś dnia wchodzę do garażu (blaszak) wsadzam kluczyk do stacyjki miga kontrolka immo, wyłączyłem zapłon, ponownie przekręcam kluczyk, kontrolka immo zgazła auto zapaliło, po kilku minutach na desce widzę migającą kontrolkę od świec żarowych, pierwsza myśl- świe do wymiany, ale przecież auto w czasie mrozu odpaliło bez problemu, pojechałem do znajomego podpiołem pod vaga- komunikat błod komunikacji na drodze immo - komputer, zgasiłem kontrolkę za pomocą vaga i jakieś dwa tygodnie było dobrze nic się nie działo dodam że tego dnia kluczyk upadł mi w śnieg. Wczoraj wybrałem się do Warszawy, całą drogę auto sprawowało się super po dojechaniu na miejsce i około 4 godzinnym podtoju wkładam kluczyk przekręcam auto nie odpala miga kontrolka immo, wyłączyłem zapłon niewyjmując kluczyka- druga próba, samochód zapalił odrazu po chwili znowu zapaliła sie kontrolka świec żarowych. Nie wiem co zrobić z tym fantem, posiadam tylko jeden kluczyk. Czy mam dorobić drugi kluczyk, czy może kupić cały kompter stacyjkę itd... czy jest jakieś inne wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodać klucz od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób to zrobić ? Dodam że auto w tej chwili i przec cały dzień pomimo migającej kontrolki paliło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdz czy nie masz wilgoci w pilocie a pozniej reszte sprawdzaj

Edytowane przez robert_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 3rr0r

Witam, mam ten sam problem, nic nie pomaga. Kontrolka od immo nadal mruga i nic nie pomaga, proszę o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a gdzie jest antena od immo?

Próbuję właśnie walczyć z tym samym problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vagmajster
Panowie, a gdzie jest antena od immo?

Próbuję właśnie walczyć z tym samym problemem

Cewka czytająca immobilisera jest zamocowana na obudowie blokady kierownicy (bębenek stacyjki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez czasami mrugała kontrolka od immo z kluczem ale palił normalnie to zdjąłem obudowe górną nad kierownicą poruszałem czarną kostkę ze stykiem to chyba cewka immobilizera odczytująca przy stacyjce i teraz jest OK

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mi mryga kontrolka od immo w upalne dni, np. jak auto stało na słońcu. Przez pewien czas nie wiedziałem jak to naprawić. Trzeba było poczekać aż się auto schłodzi i dopiero odpalał. Teraz mam tak trik, że dociskam od spodu fragment tej plastikowej obudowy i kontrolka znika. Nie wiem czy to jakaś cewka, czy przewód nie łączy? Miałem z tym jechać do człowieka od immobilizerów, ale narazie jakoś działa. Czy wyjęcie immo ma sens?stacyjka passat.jpg

 

Czy to może być przy tej żółtej kostce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem-po wymianie aku immpoblizier zablokował mi samochód .Odpala na 1-2s i znowu gaśnie. Jak się tego pozbyć?

 

błędy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam problem-po wymianie aku immpoblizier zablokował mi samochód .Odpala na 1-2s i znowu gaśnie. Jak się tego pozbyć?

 

[ATTACH=CONFIG]104023[/ATTACH]

 

Najwidoczniej Immo się rozkodowało.

Przerabiałem to przy wymianie zegarów.

Jak masz kabel, to możesz zakodować od nowa.

VAG-Com lub VAG-Tacho i po kłopocie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam kabel. Jak to teraz zrobić?

Będę wdzięczny za prostą podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/threads/1543-Dopasowanie-nowego-kluczyka-Kodowanie-pilota

 

Tu masz 1 watek

 

a tu masz 2 watek

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/8049-Dopasowanie-kluczyka-i-Immo

 

---------- Dodano o 17:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:59 ----------

 

 

Musisz mieć PIN licznika, a odczytasz go VAG-Tacho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym pinem coś czuję, że będzie ciężko. Jest on może zapisany w jakieś książce serwisowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Vag tacho odczyta pin immo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vagtacho, vag can commander i pewnie coś jeszcze :)

 

can comanderem możesz jeszcze wyłączyć immo w ecu, nawet bez zegarów będzie jeździł.

Edytowane przez golab21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób odblokowuje się immo? Vag ciągle pokazuje mi jego błąd, którego nie mogę skasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich. Chcę się podłączyć pod temat. Nie wiem jak założyć nowy wątek. Chcieli mi ukraść passata b5 ale na szczęście się im nie udało ale wydarli mi wkładkę stacyjki i zniszczyli cewkę immo. kupiłem używaną stacyjkę i przełożyłem wkładkę z cewką. Transponder w kluczyku mam swój ale wciąż mruga immo. Miał ktoś podobną sytuację. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dziś rozwiazałem problem. Włączyłem zapłon i zostawiłem na jakiś czas. Po około 10 minutach mrugania kontrolki immo zgasła i normalnie odpalił. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności