Skocz do zawartości
Desper

migająca kontrolka immo - nie daje się odpalić!!

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz gdy zrobiło się zimniej poniżej zera to zauważyłem, że raz na jakis czas, nawet co parę dni gdy przekręce kluczyk to zacznie mi sie świecić kontrolka immo, co ma do tego temperatura i od czego zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów u mnie zauważyłem że jak będzie miała się zapalić kontrolka od immo to reszta kontrolek ledwo świeci po czym wystarczy że wyłącze kluczyk i włączę ponownie kontrolki świecą normalnie i auto zapala.Czy to też jest wina cewki.PROSZĘ POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam taki problem ze po zamknieciu pilotem auta dioda w drzwiach miga. po otwarciu auta pilotem dioda przestaje migac. auto odpalam zawsze bez problemu, ale czytalem ze po przekreceniu zaplonu dioda powinna swiecic przez 3 sekundy po czym zgasnac. u mnie tego nie ma. w czym problem? prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po zamknieciu pilotem auta dioda w drzwiach miga. po otwarciu auta pilotem dioda przestaje migac. auto odpalam zawsze bez problemu, ale czytalem ze po przekreceniu zaplonu dioda powinna swiecic przez 3 sekundy po czym zgasnac. u mnie tego nie ma. w czym problem?
W niczym.

To nie ta "dioda".... Czytałeś o kontrolce na liczniku, a piszesz o czerwonej led w tapicerce drzwi.

 

dsc04020b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec ze wszystko jest ok. bo jak otworze drzwi samym kluczykiem i wejde do auta to wlacza sie alarm. zamek w drzwiach jest zmieniony wiec mam inny kluczyk do niego a pilot z kluczykiem inny

pozdrawiam i prosze o odpowiedz

p.s. jak najprosciej sprawdzic ze immo dziala ok.

aha mam pytanie czy immo znajduje sie w czesci kluczyka czy w czesci pilota zdalnego otwierania drzwi

prosze o info

 

 

OK

JUZ SOBIE ODPOWIEDZIALEM NA PYTANIE POPRZEZ ROZEBRANIE KLUCZKA I WLOZENIA GO BEZ TRANSPONDERA

POZDRAWIAM!!!

Edytowane przez slash1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Miałem kiedyś problem z immo ale został on naprawiony przez mechaniki. Teraz mam inny problem. Wczoraj zauważyłem, że nie świeci mi się kontrolka od immo gdy przekręcam kluczyk. Wcześniej, również po naprawie ta kontrolka włączała się i gasła po chwili. Teraz wcale jej nie widać. Sprawdzałem też sobie błędy w vcds i tak jakby nie mógł się połączyć z immo. Pokazuje, że albo brak błędów albo problem z komunikacją. Błędów w liczniku brak. Samochód odpala normalnie. Wiecie może co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. potrzebuję pomocy ponieważ padła mi cewka przy stacyjce. czy możliwe jest wymienienie samej cewki bez władki tak żeby nie trzeba było kluczy zmieniać? ewentualnie druga możliwość programowe wyłączenie immo - mam zgrany eeprom z licznika VDO V09 w załączeniu. Bardziej zależało by mi aby wyłączyć immo na stałe. Pacjent to passat b5 1997r 1.9tdi ecu 028 906 021 GL. Poprawcie mnie jeśli się mylę ale tu chyba jest immo2 i da się wyłączyć w epromie licznika i nie trzeba zgrywać ecu silnika?. Z góry serdeczne dzięki i przepraszam jeśli coś nie tak napisałem

passat ori przed zmiana.eep

Edytowane przez mankos43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mankos43, co do wymiany cewki to nie wiem, ale komputer silnika masz 021 a tam żeby zrobić immo off trzeba wylutować kość i programować. Spróbuj zaadaptować jeszcze raz kluczyk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam podobny problem, po przekreceniu kluczyka silnik gasnie po sekundzie, a po czasie miga sprezynka. Natomiast kontrolka imobilizera wogole sie nie zapala, jakby jej nie bylo, a dotychczas zawsze migala 1-2 sekundy. Posiadam kluczyk bez immo, cos zostalo przeniesione do wnetrza stacyjki podobno. Jakies pomysly?  Golf 4 tdi  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skan auta podaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, darpola napisał:

Skan auta podaj

moge sie połączyć ELMem przez BT , próbowałem Car Scanner , ale nie poszło.  jakiś inny program bedzie dobry do golfa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vcds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności