Skocz do zawartości
Slay

WYMIANA TYLNYCH AMORTYZATORÓW (amortyzator tylny)

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki! jeszcze zrobilem fote z dolu i widac ktora czesc pekla i kawal zawieszenia opuscilo sie zrobilo juz jakas szkode, wiec niewiem czy nie lepiej to jakos wymienic najpierw przed jazda?tmp_4296-IMG_20160219_181255715442144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pytanie? Bez tego nie ma jazdy. Pękło Ci mocowanie tylnej belki. Musisz też wymienić symerbloki razem z ich mocowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale rzeźnia... żadnej jazdy na tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki! a dla pewnosci to ze zbierz oscia itd nie ma nic wspolnego? tzn ze wymienic moge tylke jedna str.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki! a dla pewnosci to ze zbierz oscia itd nie ma nic wspolnego? tzn ze wymienic moge tylke jedna str.?

 

Tuleje wymienia się parami. Nowe kompletne łapy z poduszkami dostaniesz bez problemu tylko trochę to kosztuje, wymiana nie jest ciężka a po całej akcji zbierznosc obowiązkowa. Po za tym jak ci to pękło, dziura, jazda bokiem czy co? Pierwszy raz takie cuda widzę, chyba że masz amorki w wywalone bo odboj jest mokry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, niewiem dokladnie jak to sie stalo raz zaparkowalem bardzo ciasno ze kolo cislo bokiem na kraweznik, no i zdazylo sie najechac na jakies nierownosci... moze to to plus odboje i zadna z czesci tylnego zawieszenia (przedniego-owzem!)nie byly wymieniane odkad mam auto i prawdopodobnie od nowosci...a swoje przejechalo...czyli napewno musze kupic odboje, komplet tuleji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wymienilem te mocowania lecz zapomnialem zrobic zbierznosci i przejezdzilem kilka stowek, teraz zaczely mi chrobotac hamulce przy hamowaniu i ruszaniu...chcialem sie dowiedziec czy cos sie wypaczylo i czy isc i robic zbierznosc i wtedy zobaczyc co sie dzieje czy wymienic klocki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie do amortyzatorów sachsa dołączone były podkładki.Przeczytałem cały temat i nie zaóważyłem aby ktoś wspominał coś o podkładkach.Po co one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie do amortyzatorów sachsa dołączone były podkładki.Przeczytałem cały temat i nie zaóważyłem aby ktoś wspominał coś o podkładkach.Po co one.

 

Pod sprężyny. Ale to nie ten przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w moim przypadku są zbędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli w moim przypadku są zbędne

 

Tak. U ciebie sprężyny opierają się na belce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności