Skocz do zawartości
Gość yasiu

Filtr przeciwpyłkowy - pomocy - rozkładam juz ręce :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Denek
Taki półokrągły

 

Taki sam (do mnie także taki wchodzi ale sobie wtedy nie kupiłem)

 

Sklep w Elblągu na ul. Podgórnej tel. 055 235 67 82 (taki podał mi kolega sprawdz)

Pozdrawiam

 

Niestety sklep w Elblągu poleca tylko Filtrona 1068 i żadnego innego nie mają i facet twierdzi ,że nie mieli.

Telefonicznie odniosłem wrażenie ,że chce pozbyć się natręta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkonen

Chyba że się nie da otworzyć :hyhy:

W katalogu filtrona do passata B4 są podane tylko trzy rodzaje filtra przeciwpyłkowego:

Innych po prostu nie produkują :[ Jak masz nr katalogowy tego swojego filtra to podaj. Sprawdze czy filtron oferuje w ogóle jakiś zamiennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety sklep w Elblągu poleca tylko Filtrona 1068 i żadnego innego nie mają i facet twierdzi ,że nie mieli.

Telefonicznie odniosłem wrażenie ,że chce pozbyć się natręta.

 

No nie udowodnię ci że był w tym sklepie. Może gość się nie orientuje były dwa rodzaje jeden płaski za jakieś 40 zł i ten półokrągły za jakieś 120 zł. Tam jest czterech sprzedawców i może jeden niezorientowany.

No żeczywiście sprawdzałem na stronie Filtrona, Manna i w innych sklepach internetowych jest z nimi problem więc mam ten sam problem co ty. A sprawdzałeś może w serwisie VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Denek

Sprawdzałem w serwisie , nie ma , nie produkują .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam passka b3 1.8 abs z 93 roku z klima i jak sprawdzalem to u mnie siedzi filtr ze zdjecia nr. 2 czyli K 1045A. Mocowanie ramka itp zupelnie jak w instrukcji montazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i panowie jak z tymi filtrami jest??

Ten plaski w koncu pasowac bedzie czy nie??

Moj passat z 1992 roku, silnik 1.8abs, z klima ma filtr zaokraglony od gory. Tylko nie wiem (nie rozumiem) dlaczego by mial nie pasowac plaski ? U mnie nie jest on zabudowany od gory, wiec plaski tym bardziej sie powienien zmiescic.

Tylko teraz: jak kolo mi wymienial oleje, paski itd. to stwierdzil ze ten filtr to wydatek 120 zl, a jak widzialem w necie to wszystkie plaskie nie przekraczaja 50zl. Wiec on moze mowil o tym zaokraglonym ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Denek
A sprawdzaliście w WF.SA Sędziszów Młp http:http://www.wf-sedziszow.com.pl e-mail:[email protected] [email protected]

 

Sprawdzałem.

Nie mają takiego.

Cytat

"W odpowiedzi na Pana zapytanie informujemy ,że nie posiadamy wkładu klimatyzacji o wymienionym nr. orginalnym 357 819 638"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Toruń

Witaj! Miałem identyczny problem. Oryginalnie Passat B4 (mój akurat z 11.1994) miał półokrągły filtr. Chciałem go wymienić, ale nikt takiego nawet nie widział - w końcu musiałem założyć płaski. U mnie niestety nie ma klimy, ale za to ten płaski pasuje. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzart

Witam !!! Ten półokrągły filtr przeciwpyłkowy jak najbardziej można dostac( przynajmniej w Rzeszowie). Jest to polski odpowiednik Filtron o symbolu K 1005. Cena tego filltra mieści się pomiedzy 85-90 zł. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem półokrągły, a teraz wsadziłem Filtrona 1068 idziała on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeknie

ja natomiast 6 miesięcy temu wymieniłem filtr z półokrągłego na płaski i pasował:) tylko że udało mi się kupić filtr płaski który miał od spodu wgłębienie i dlatego pasował, Inaczej było wczoraj kiedy pojechałem ponownie do tego samego sklepu żeby dokonać zakupu tegoż filtra i co sie okazało... żaden z filtrów katalogowych nie pasuje.... i wszyscy w sklepie mieli rebusa :):)

No i teraz mam zagadkę, który filtr mam wybrać spośród tych podanych przez was koledzy...??? K1005 czy może K1068?? jeżdżę passatem B4 1,9tdi 90km z 1994roku. (posiada klimę).

 

pzdr

 

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem kilka dni temu pólokrągły, niemiecki (jakaś taka nieznana firma) za 40 zł :) Tak więc spokojnie można dostać :)

 

Może kupię większą ilośc i na forum zacznę handlować :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeknie

a możesz kolego podać wymiary tego filtra który udało ci sie kupić?? i przy okazji adresik sklepu + nr telefonu???

 

ps. ten filtr płaski który u mnie pasuje to: ZAFFA 323F (ale nigdzie na necie nie moge znaleźć takiego filtra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 dni nie mam auta tak więc nie bardzo.

 

Sklep znajduje się na ul. Wyszogrodzkiej, tel. nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeknie

do- two_pac

na Wyszogrodzkiej mają ten filtr ale niestety nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej....

trudno...mimo wszystko dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś był pewien, że to ten to nie ma problemu, mógłbym ci go kupić i przesłać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast 6 miesięcy temu wymieniłem filtr z półokrągłego na płaski i pasował:) tylko że udało mi się kupić filtr płaski który miał od spodu wgłębienie i dlatego pasował, Inaczej było wczoraj kiedy pojechałem ponownie do tego samego sklepu żeby dokonać zakupu tegoż filtra i co sie okazało... żaden z filtrów katalogowych nie pasuje.... i wszyscy w sklepie mieli rebusa :):)

No i teraz mam zagadkę, który filtr mam wybrać spośród tych podanych przez was koledzy...??? K1005 czy może K1068?? jeżdżę passatem B4 1,9tdi 90km z 1994roku. (posiada klimę).

 

pzdr

 

Przemek

 

Filtr p.pyłk. Mann

 

b4filtrkabinowydh2.th.pngthpix.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności