Skocz do zawartości
zuse

HAMULCE 321mm x 30mm przeszczep z S4

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeśli masz zwrotnice aluminiowe z rozstawem 145mm to możesz podpasować z s4 b6 lub rs4 b7 luz z Q7lub z prosiaka bez jakiś śmiesznych adapterów na s4sid.pl wejdź tam ma koleś dużo zacisków. Sam przełożyłem zwrotnice na aluminiowe i jest dobrze jadę zaraz na ustawienie zbieżności. Tylko jeszcze jedno jak wymieniłem dolni wachacz to musiałem tulejki dorobić żeby amortyzator przykręcić bo w starym modelu dolne mocowanie amortyzatora jest szersze niż w nowszych modelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam.

 

potrzebuje numery dolnych wachaczy potrzebnych do wymiany zwrotnicy.

 

pzdr

 

Witam po dlugiej przerwie.

 

Takie cos udalo mi sie zrobic miedzy swietami jak bylem w PL:

 

70646a005ab8b785med.jpg

 

61b8606de7f80a0am.jpg dbfa9f4baba947a9m.jpg e244ece99955b4d4m.jpg c044d83a20543e51m.jpg 953d86d43dd16dc3m.jpg 75505042a999fb61m.jpg cb6839f3e6b62f5am.jpg 6d3fbf6b84ead830m.jpg 4ca5790605bc05bem.jpg fdc09744dc7f0d5cm.jpg 7af017be1ea34a2fm.jpg a096e7ec81b29726m.jpg 6e8ba82278381aa2m.jpg 72ac68a8547b3aaem.jpg 7d31de6360997a7bm.jpg

 

Przerobka "bolt-on" wszystko pasuje srubka w srubke

 

Audi Allroad 2.7T BITURBO 00-06

 

Alus ze zdjecia ma 16" i ET37 pasuje ok

Moja stalowa felga 16" i ET40 dalem dytans 17mm ale to raczej lekko za duzo, rozwiazanie tymczasowe bo na wiosne zamirzam poszukac kompletu felg z dobrym ET

Edytowane przez symeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, dolny wahacz, moze nie sam wahacz a sworzen który wchodzi w zwrotnice, ma większą średnice

kolejna sprawa to piasty i przeguby

na forum A4-klub.pl jest gość o nicku: Devastation, mocno oblatany w temacie hamulców i wszelkiego rodzaju przeróbek tego typu

z tego co wiem to masę ludzi do niego dzwoni z całej Europy, ja dostałem na niego namiar od kolegi z Irlandii

jak miałem problem z hamulcami a on mi pomógł przez telefon, nie widzac na oczy mojego auta

krok po kroku, jaki klucz, jaka śruba, co robic, gdzie co idzie, na co uważać

mój mechanik (Niemiec) o mało sie nie przewrócił, jak mu to wszystko tłumaczyłem

ale zrobiliśmy w/g wskazówek i autko chula jak trzeba

mam przerobione hamulce na 345/30mm z przodu na alu zwrotnicach od A4 B6

wszystkie częsci kupiłem od Dev-a, niestety ten rozmiar wymaga 18" felg, mniej sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, dolny wahacz, moze nie sam wahacz a sworzen który wchodzi w zwrotnice, ma większą średnice

kolejna sprawa to piasty i przeguby

na forum A4-klub.pl jest gość o nicku: Devastation, mocno oblatany w temacie hamulców i wszelkiego rodzaju przeróbek tego typu

z tego co wiem to masę ludzi do niego dzwoni z całej Europy, ja dostałem na niego namiar od kolegi z Irlandii

jak miałem problem z hamulcami a on mi pomógł przez telefon, nie widzac na oczy mojego auta

krok po kroku, jaki klucz, jaka śruba, co robic, gdzie co idzie, na co uważać

mój mechanik (Niemiec) o mało sie nie przewrócił, jak mu to wszystko tłumaczyłem

ale zrobiliśmy w/g wskazówek i autko chula jak trzeba

mam przerobione hamulce na 345/30mm z przodu na alu zwrotnicach od A4 B6

wszystkie częsci kupiłem od Dev-a, niestety ten rozmiar wymaga 18" felg, mniej sie nie da

 

Dzieki za odpowiedz, wlasnie pisze tez na a4klub.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś walczył z tyłem pod 288x12 w Pasztecie B5 ?

 

P.S. Dobra, napiszę że to ciężka sprawa. Wysokość tarcz w A4 B7 to max.40mm, a te 288 mają 36mm. Pasztet ma tarcze wysokości ponad 60mm więc kicha.

Edytowane przez serek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zestaw hamulcow s4 b5 przod jesli ktos szuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam żę się podepnę do tematu i zapytam o parę rzeczy . Planuje komplety przeszczep hamulców do mojego passata B4 Kombi.

Na przód chciałbym sobie zamontować tarcze 321 i na tył 256. Czy zaciski z przednich hamulców mogę dać na tył a na przód dać jakieś mocniejsze najlepiej 2-tłoczkowe tylko jakie? I czy zwykłe stalówki 16 będą odpowiednie czy muszę mieć 17 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm bardzo dużo mi to pomogło co wysłałeś ale jeszcze pozwolę się zapytać czy tylko audi S2 miały 2-tłoczkowe zaciski ? I czy w stalówce 16' będzie pasować czy kupić 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od seata leona zaciski i podeszła mi tarcza 288mm na 25mm wentylowane ale jest jeden tłoczek więc jak coś to pomoże to jestem do dyspozycji

Edytowane przez kamil vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał to mam kompletne zaciski 2- tłoczkowe w uczciwej cenie bo idę w coś większego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam całe kompletne tylne sanki z audi a4 b5 quattro będą pasowały hamulce do passka b5 bez 4x4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quattro ma z tyłu Mcpersony a ośka belkę, więc tak P&P to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, dolny wahacz, moze nie sam wahacz a sworzen który wchodzi w zwrotnice, ma większą średnice

kolejna sprawa to piasty i przeguby

na forum A4-klub.pl jest gość o nicku: Devastation, mocno oblatany w temacie hamulców i wszelkiego rodzaju przeróbek tego typu

z tego co wiem to masę ludzi do niego dzwoni z całej Europy, ja dostałem na niego namiar od kolegi z Irlandii

jak miałem problem z hamulcami a on mi pomógł przez telefon, nie widzac na oczy mojego auta

krok po kroku, jaki klucz, jaka śruba, co robic, gdzie co idzie, na co uważać

mój mechanik (Niemiec) o mało sie nie przewrócił, jak mu to wszystko tłumaczyłem

ale zrobiliśmy w/g wskazówek i autko chula jak trzeba

mam przerobione hamulce na 345/30mm z przodu na alu zwrotnicach od A4 B6

wszystkie częsci kupiłem od Dev-a, niestety ten rozmiar wymaga 18" felg, mniej sie nie da

 

Witam Kolego, piszesz, że siadły Ci zwrotnice z A4 B6 łącznie z dolnymi wahaczami? Planuje swap w B5 FL 2002 2,5 TDI na 320 ewentualnie 345 z A4 B6 i nie wiem czy takich zwrotnic oraz dolnych wahaczy szukać. Dzięki za wszelkie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w razie czego zmieniasz tylko dolne wahacze, sa tylko 2 rodzaje, ja najpierw wrzucilem wszystko z A8 i nawet to pasowalo ale bylo pare niedogodnosci, a zestaw z S6 2.7 bit pasuje bez problemu, tylko zeby zalozyc stalowke 16 musialem dac z 10mm dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie potwierdzić czy zwrotnice o numerach 4B3407242H pasują? oraz (z tego auta) dolne wahacze? oby dwa czy tylko długi prosty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy z Passata B6/CC jarzma pasują do B5 ? Sprawdzam temat tarcz 286x12 z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam temat tarcz 286x12 z tyłu.

łatwiej pójść w 288 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie pamiętam, czy z tyłu ma 286 czy 288 ? A jak nie z CC i B7 to z czego te tarcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z czego te tarcze
z b5.. z przodu... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności