Skocz do zawartości
zuse

HAMULCE 321mm x 30mm przeszczep z S4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę odgrzebane ale do rzeczy czy zaciski 2tłoczkowe od a8 d2 będą pasować tak samo jak z s4 ?

Trzeba wymienić to samo czy może są zupełnie inne.

Wizualnie są takie same.

Edytowane przez Surkey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, trochę odgrzebane ale do rzeczy czy zaciski 2tłoczone od a8 d2 będą pasować tak samo jak z s4 ?

Trzeba wymienić to samo czy może są zupełnie inne.

Wizualnie są takie same.

 

tak sa takie same roznia sie tylko tarcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak musze pod nie mieć alu zwrotnice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Pod każde inne niż 312 musisz mieć alu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zwrotnica z allroada C5 o nr. 4Z7 407 257F podejdzie do mojego passata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie od jakiego pojazdu są zwrotnice o numerach 8E0258E i 8E0257E ?

Edytowane przez pawl00
zmiana pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam pytanie od jakiego pojazdu są zwrotnice o numerach 8e0258e i 8e0257e ?

 

a4 b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym mam pytanie cze te zwrotnice podejda do passata b5fl czy poza wymiana dolnego wahacza podjedą p&p ? proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zacisk od W8 podejdzie do v6 ??? teraz mam 312 i jestem przed wymianą klocków i tarczy więc może przy okazji.... ??? Jeśli to bez sensu to jakie ew tarcze i klocki do v6 proponujecie?

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zacisk od audi a6 c6 jednotłoczkowy duży i tarcza 320 badz wieksza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zmiany hamulcy z 312 na cos wiekszego mysle o 320 lub 345mm i zastanawiam sie na zaciskiem od a6c6 od 3.0 lub od a 8d3 tylko tam były jednotloczkowe i dwutloczkowe ktore byly by lepsze zaciski. zwrotnica zostaje stara beda adaptery robione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie u siebie mam założone 321mm od S4 B5 i są bardzo fajne ,ale nie polecam ponieważ mają jedną wadę. W zacisku jest jedna gumka która nie występuje jako część zamienna i w przypadku kiedy będzie uszkodzona to trzeba szukać kolejnych zacisków z dobrą gumką lub kupić nowe zaciski. W najbliższym czasie będę zmieniał właśnie na jednotłok od S4 B6/B7 345mm lub od A6 C6 320mm. Muszę tylko się upewnić czy zmieszczą się pod felgi które aktualnie mam bo nie fajnie byłoby zmieniać kolejny raz felgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura z dostępnością tej gumki. Właśnie kupilem dwa zestawy naprawcze że wszystkimi gumkami, bo takie zaciski sobie regeneruje. Kosztowały 70pln za dwa komplety. Fakt że czekałem dwa miesiące. Na ebay są dostępne od ręki za około 120pln za komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe bo w ASO w zestawie naprawczym są tylko gumki na tłoczki ,a gumki na trzpień po którym chodzi część zacisku z klockami jest nie dostępna. Możesz podesłać jakiś link ???

Dla jasności chodzi o gumkę która jest zaznaczona na poniższym foto :

audi-hp2-bremsanlage-2-3136002646634486973.jpg

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem i która gumke chodzi, bo mam je uszkodzone i dlatego szukałem zestawu naprawczego. I to że coś w ASO jest niedostępne nie znaczy się że w ogóle nie występuje. ;-)

 

20160128_183056_zpsh8sgoqv3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr autofren D42251 - bez tłoczków, D42253C - z tłoczkami. Maciek są ale ciężko dostępne :)

Nr ERT

402135 - bez tłoczków.

Edytowane przez rekinek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciek są ale ciężko dostępne :)

 

A to to wiem, bo prawie dwa miesiące czekałem. Ale są dwa komplety u mnie, startujemy z regeneracją ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super że ktoś to robi ,ale skoro są tak ciężko dostępne to dla kogoś kto się przymierza do zmiany na coś większego prościej i taniej jest założyć zacisk jednotłoczkowy z Audi po 2005 roku na tarczę 320 lub 345.

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...W najbliższym czasie będę zmieniał właśnie na jednotłok od S4 B6/B7 345mm lub od A6 C6 320mm. ....

 

No co ty?

A dlaczego ja nic o tym nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie Panowie, ja chcialbym powielić pytanie czy zwrotnice o numerach 4Z7 407 257F z allroad c5 podejda? pasek 3bg listopad 2003, Prosiłbym o pomoc w kwestii zmiany zwrotnic albo chociaż o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności