Skocz do zawartości
mirekserwus

Domykanie szyb w B6 i doswietlanie drogi

Rekomendowane odpowiedzi

możne mi ktoś powie jak ma zrobić zamykanie szyb po zamknięciu samochodu nie trzymając wciśniętego przycisku na pilocie , bo jak przytrzymam dłużej przycisk to szyby się domykają a nie chce trzymać przycisku tylko raz nacisnąć i żeby się zamknęły same, jeszcze jedno czy mogę jakoś włączyć doświetlanie sobie drogi po zamknięciu samochodu jak i po otwarciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o auto z Twojego podpisu, czy o jakies inne? Bo nie bardzo kojarzę co ma B6 do twojego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie usunąłem zdjęcia B5 bo już sprzedany , a chodzi mi teraz o B6 (3C ) 2006 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj Masz info na temat doświetlania drogi, o domykaniu jeszcze nie znalazłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domykanie moze byc tylko i wylacznie w ten sposob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość automaciek

Witam wszystkich. wazzi da się tak zakodować moduł komfortu, aby domknął szyby i potwierdził ten fakt kierunkami.... tylko vcds potrzebny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Domykanie moze byc tylko i wylacznie w ten sposob

I spowodowane jest to względami bezpieczeństwa. W żadnym nowym samochodzie nie ma tej funkcji, choć oczywiście jak kolega wyżej napisał możliwe jest jej uruchomienie z poziomu serwisu. Tylko w sumie po co? Kto jeździ z opuszczonymi szybami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mówi o jedzie z opuszczonymi szybami kolego mowa o domykaniu jak już wysiądziesz z samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiatla z mfa ustawisz, a domykania nie tak jak ktos wspomnialem glownie, ze wzgledow bezpieczenstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pomocy VCP można przekodować domykanie szyb z pilota po zamknięciu centralnego zamka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jakie względy bezpieczeństwa? Czy chodzi o to, żeby ktoś nie włożył ręki między szybę a drzwi podczas zamykania? Myślałem, że wszystkie Passaty mają czujnik nacisku na szybę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i szyba idze w dol i auto zostaloby otwarte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto zostaloby otwarte

u mnie jak opuszcze szyby w dół z pilota to auta się nie da odtworzyć

inaczej niż z pilota, nawet tym co mamy wbudowane w drzwi tym co sie otwiera i zamyka,

tylko z pilota można go wtedy odtworzyć.

Niewiem jak jest u was. A może mi ktoś powiedzieć jak jest w trendlin'nie czy on ma taka

funkcje jak ma 2 szyby elektryczne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i szyba idze w dol i auto zostaloby otwarte...

 

Nie sądzę, żeby to było większym problemem, niż przytrzaśnięta (złamana) ręka dziecka.

Zawsze możesz jeszcze raz zamknąć auto... z szybami. Poza tym, wydaje mi się, że najpierw zamyka się zamek, a potem domykają szyby.

 

u mnie jak opuszcze szyby w dół z pilota to auta się nie da odtworzyć

inaczej niż z pilota, nawet tym co mamy wbudowane w drzwi tym co sie otwiera i zamyka,

tylko z pilota można go wtedy odtworzyć.

 

Ciężko zrozumieć co masz na myśli... Jak opuszczasz szyby z pilota, to od razu otwierasz drzwi, bo używasz przycisku otwarcia. Co do Trendline'a to sądzę, że można domknąć okna z pilota, jeżeli masz pełny komputer pokładowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ustawić domykanie szyb z pilota? próbowałem i nici czy trzeba coś ustawić w MFA dodam ze to MFA + (duży)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kto mówi o jedzie z opuszczonymi szybami kolego mowa o domykaniu jak już wysiądziesz z samochodu

No to kiedy te szyby opuszczasz, jak już się zatrzymasz? I tylko po to, zeby się automatycznie zamknęły przy naciśnieciu kluczyka - nieźle pomyślane :).

 

P.S. Jaki problem przytrzymać dłuzej "kłódeczkę" i wszystkie szyby i tak się zamkną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się zamykały z pilota w ustawieniach MFA + trzeba uruchomić tę opcję .Będą zamykały się jak będziesz trzymał przycisk na pilocie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ustawić domykanie szyb z pilota? próbowałem i nici czy trzeba coś ustawić w MFA dodam ze to MFA + (duży)

 

Tutaj masz mojego posta jak i gdzie to ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz mojego posta jak i gdzie to ustawić.

Dzięki Bartek.W - ogarnąłem i po sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy domykanie dziala tylko jestli sie ma MFA+?? przy 1/2 fis bedzie dzialalo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności