Skocz do zawartości
Gość coyot

szerokie listwy GT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość coyot

witam

 

jako że zaczyna mnie denerwować stukanie przy zamykaniu drzwi musze ścišgnać szerokie listwy z drzwi od kierowcy, i tu moje pytanie,

 

czy te listwy po odkręceniu wzmocnień /2 śruby na wylot drzwi/ zejdš czy sš jakoś specjalnie montowane, bo nie chce czegoś pourywac przez niewiedze

 

widać że ktoś juz tam coś próbował pościšgać nieusilnie i kilka jakiś białych zatrzasków jest pourywanych a uszczelka gumowa która znajduje się między listwš a drzwiami leży sobie w kieszeni w drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobisz z dzuirami w drzwiach? :)

Listwy są mocowane an jednorazowe zaczepy. Wąskie listwy pasują (profil samych drzwi jest taki sam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dunaj2

jak bedziesz zdejmowal to najpierw zaopatrz sie w te biale kolki ktore sa juz pourywane bo sam pewnie tez kilka zlamiesz

inaczej sie nie da

na dole drzwi beda przyklejone mocowania do szerokich listew

zdejmiesz je ladnie wyczyscisz drzwi pewno jakas rdza sie znajdzie i zakladasz waskie listwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coyot

ale ja nie chce zakładac wąskich listew, tylko jedna z szerokich troche odstaje bo pourywane są te kołki mocujące i chce ją załozyć jeszcze raz ale tak jak powinna być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy szerokie listwy z wersji kombi podejdą do sedana? A co z tylnym zderzakiem czarnym, pod listwy GT właśnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdą. Pytania o zderzak nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejdą. Pytania o zderzak nie rozumiem.

 

Powiedzmy że ktoś sprzedaje pakiet listw wraz z tylnym zderzakiem czarnym, z wersji kombi. Ja w swoim sedanie mam zderzak pod kolor auta więc chciałbym go również wymienić. Gdzieś czytałem że zderzak od kombi jest 2cm krótszy(co wydaje mi się dziwne), stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zderzak w kombi jest inny niż w sedanie.

BTW, GL jest ładniejsze niż GT i nie ma listew pod którymi rdzewieje blacha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykrec wkretem i gotowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności