Skocz do zawartości
Gość Piteros

Passat B5 - tylne glośniki.

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalne bdb grały ale padły, i tu jest problem. Działają tylko syczki, a muszę coś wsadzić bo mi głowę suszą że tam za cicho mają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oryginalne bdb grały ale padły, i tu jest problem. Działają tylko syczki, a muszę coś wsadzić bo mi głowę suszą że tam za cicho mają :D

 

no to zawsze można znaleźć oryginały z jakiegoś na części :)

Moje od nowości są w aucie i grają przyzwoicie, więc da się na pewno znaleźć dobre używki, cena będzie sporo niższa niż jakieś "zamienniki", a i radio sobie poradzi na luzie :ok

No chyba, że chcesz ogarnąć sobie coś lepszego do auta, ale wtedy rozpoczynałbym od przodu, trochę słaby pomysł wsadzać konkretniejsze głośniki na tył zostawiając przód seria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o car audio to nie zaufam tanim zamiennikom oraz używanym głośnikom oraz kablom. Już się na tym przejechałem, a przodu nie chcę ruszać bo stare ludowe porzekadło mówi: jak coś działa to...najlepiej tego nie dotykać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zakończona jest intalacja na tylne głośniki? Kostka w radiu ma podpiętych 8 głośników. Wyczytałem że gdzieś w progu, słupku. W słupku po stronie kierowcy po zdjęciu boczka było kilkadziesiąt kabli, po odchyleniu środkowego słupa nie zauważyłem żadnej kostki. Proszę w o w miare precyzyjne lokalizacje.

b5 fl basis radio mcd

Edytowane przez Piotrek221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie zakończona jest intalacja na tylne głośniki? Kostka w radiu ma podpiętych 8 głośników. Wyczytałem że gdzieś w progu, słupku. W słupku po stronie kierowcy po zdjęciu boczka było kilkadziesiąt kabli, po odchyleniu środkowego słupa nie zauważyłem żadnej kostki. Proszę w o w miare precyzyjne lokalizacje.

b5 fl basis radio mcd

 

w fartuchu tylnich drzwi obok zawiasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w fartuchu tylnich drzwi obok zawiasów.

 

U mnie nic tam nie ma, instalacja zakończona jest w kostce z prawej i lewej strony z przodu, kostkę widać po ściągnięciu osłony słupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy w paskach b5 poprowadzona jest instalacja do tylnych głośników gdzie nie gdzie wyczytałem że gdzieś w progu zakończone jest tylko kostką i to kończy instalację do tył glosnikow czy trzeba prowadzić od samej konsoli do głośników podpowie ktoś zabieram się za osadzenie głośnikow do mojego passka ale narazie zbieram informacje co i jak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na kostkę przy radiu czy wychodzi z niej 8 przewodów czy 4 i będzie wiadomo czy masz przód czy przód + tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności