Skocz do zawartości
eVWcia

Fajne miejsca na wycieczki w Lubelskim?

Rekomendowane odpowiedzi

u Nas w okolicach Puław nie ma zupełnie Nic Ciekawego do Zwiedzania, mowa o tej Wiosce co wodę pompują na całą Polską oraz Miasteczku nad Wisłą co Cała Warszawa się nim Rajcuje i tak samo po drugiej stronie Owego Miasteczka też nic specjalnego po za ruinami
padłam:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Nas w okolicach Puław nie ma zupełnie Nic Ciekawego do Zwiedzania, mowa o tej Wiosce co wodę pompują na całą Polską oraz Miasteczku nad Wisłą co Cała Warszawa się nim Rajcuje i tak samo po drugiej stronie Owego Miasteczka też nic specjalnego po za ruinami

Wiem że odgrzewam kotleta..ale Bochotnica,fajne ruiny , warwsiawki tam nie spotkasz bo trzeba kawałek przez las i ścieżką nie chodnikiem(na skrzyżowaniu Puławy-Lublin-Kazimierz,za studnią jadąc na Kazimierz skręcić w lewo, w wąską dróżkę, zaparkować w miejscu gdzie kończy się utwardzona nawierzchnia, po prawej"ręce" powinna byc scieżka do góry, nie polecam w szpilkach balerinkach dresoadidasach ;-) stromo mozna zjechać ;-) ) dalej Dęblin i forty(jadać z Dęblina na Ryki, ale nie trasa Dęblin-Moszczanka - Ryki, tylko tylko przez Stawy)

A tak to polecam, zamek w Krupe-m , to na trasie Krasnystaw- Chełm, Wojciechów(z Nałęczowa na Opole lub., wieża Ariańska i Muzeum Kowalstwa,) Muzeum Rowerów nietypowych w Gołębiu, Zamek w Lublinie :bezzebow , Muzeum na Majdanku, Kozłówka, Czarnolas( Z Dęblina na Zwoleń, tak tak to ten od "lipy z Czarnolasu")Browar w Janowie Lubelskim, Chełm (dzwonnica, podziemia kredowe) Jak ktos lubi ruinki to nawet Garbów(trasa Lublin - Warwszawa) są ruinki starego kościoła i cmentarza ;-) , oczywiście też nie wolno zapomnieć o Zamościu. Ale nade wszystko polecam wypuścić się do woj. ościennego do UJAZDU na zamek Krzyż Topór szczególnie w lecie , często w weekendy są tam organizowane rożne atrakcje, przez bractwa rycerskie, zamek wtedy ożywa na nowo :)

Aha do większości tych miejsc można swobodnie dojechać.. rowerem :bezzebow , o ile ktoś lubi rowerowe wycieczki :)

 

Klika własnych fot na zachętę :)

 

Krzyż Topór

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=6322&g2_serialNumber=2

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=6404&g2_serialNumber=2

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=6521&g2_serialNumber=2

 

BOCHOTNICA

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=4552&g2_serialNumber=2

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=4558&g2_serialNumber=2

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=4510&g2_serialNumber=2

 

 

GARBÓW

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=4528&g2_serialNumber=2

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=4534&g2_serialNumber=2

 

Pozdrawiam i zachęcam do zwiedzania naszego województwa, jest na prawdę ciekawe, miksują tu się wpływy 3ch zaborów, prawie wszystkich religii, mamy przekrój zabytków prawie ze wszystkich epok, i nade wszystko jest ono mocno fotogeniczne i malownicze ;-)

Edytowane przez arsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te ostatnie zdjęcia to chyba ruiny kościeliska w Garbowie?Fajne miejsce na ciekawym wzgórzu.polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Garbów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę kotleta;) Pytanie dotyczy osób z Nałęczowa. Macie lub znacie osoby które wynajmują domki? (Najlepiej 3 pokoje dwuosobowe na weekend majowy) Wiem późno, ale dopiero dzisiaj zostałam poproszona o zasięgnięcie języka;) Wszelkie namiary piszcie na PW. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem późno

dziewczyno prawie nie ma szansy... gdybyś powiedziała przed świętami, coś byśmy zakombinowali, nawet dziś tam byłem na serwisie...

 

http://www.nocowanie.pl/noclegi/naleczow/

 

http://www.eholiday.pl/noclegi-naleczow-27604.html

 

dzwoń po kolei ale szczęścia życzę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już koleżankom mówiłam że porywają się z motyka na słońce, ale chciały to zapytałam, mogą mieć pretensje tylko do siebie:) Z tego co wiem już tam dzwoniły... i figa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę w uzdrowisku, jak znajdę 3 minuty, to podskoczę do przepióreczki zapytam, może dziewczyny na recepcji coś będą wiedziały, ale zero obietnic czy deklaracji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochotę i czas;) Chociaż moim zdaniem sprawa jest przegrana, bo powinni zająć się tym wcześniej a nie za pięć dwunasta. Z drugiej strony każdy kombinuje jak mu wychodzi:) Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Zwierzyńcu jeszcze jak żona w ciąży była (2 lata temu), w ten weekend - dokładnie w niedzielę jedziemy ponownie odwiedzić to urokliwe miejsce, teraz wycieczka conajmniej we trójkę z prawie 1,5 rocznym synkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pany.Na weekend zapowiada się lepsza pogoda więc z żoną i znajomymi chciałbym się wybrać na jakiś wypad na rybki,grill oczywiście z zakwaterowaniem w normalnych warunkach.Poradzicie coś?

nie pisać o białym,glinkach,zagłęboczem itd temat przerobiony przeze mnie nie raz:jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Arsen napomknął o takim fajnym mieście jak Zamość. Naprawdę warto, a biorąc pod uwagę liczne inwestycje z kasy od Norwegów to jest co oglądać. Poza tym lasy między Zwierzyńcem a Józefowem to piękne ostoje spokoju ze ścieczkami edukacyjnymi i zerową ludzką obecnością. Na skołatane nerwy jak znalazł. Polecam wszystkim się śpieszącym :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch domków na weekend nadchodzący, domek jeden na 6-8 osób , okolice ROZTOCZA (Zwierzyniec , Józefów, Krasnobród itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Zamościu najlepsza jest psująca się fontanna na Rynku Wodnym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak czartowe pole mieszkamjakieś 2km do rezerwatu zapraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka miejsca na wypad 1-2 dni to zapraszam do mnie.

Akurat chwila przyjemności za kierownicą a potem kąpiel, piffko i zabawa do rana :D

http://www.osirponiatowa.pl/kapielisko-miejskie/wideo-kapielisko-nad-zalewem

 

Mała, cicha miejscowość 40km od Lubina, 20km od Nałęczowa, 35km od Kazimierz/Puławy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź w tej ponaitowej smród bród i brak drogi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pleć głupot, Poniatowa jest OK

(gdzieś od 10:45)

 

 

ciekawy filmik promocyjny naszego regionu

http://www.kraina.org.pl/index.php

 

 

ostatnio się jeździ do Farmy Iluzji - nie byłem, ale pojadę, ci co byli mówili że odlot ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności