Skocz do zawartości
Gość Camell990

Spocik na Świętym Krzyżu ;)

Rekomendowane odpowiedzi

mnie wszystko jedno :)

 

Jak mamy spotykać się na parkingu to możemy i przy ognisku posiedzieć w sumie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis jewstem ostoro nabity ale mylse ze bwede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis jewstem ostoro nabity ale mylse ze bwede

Paweł to widać :rotfl: Zimne piwko za Twoje zdrówko :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzimy się o 14.00 w Słupi na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Widzimy się o 14.00 w Słupi na rynku.

 

No to do zobaczenia w niedziele:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to do zobaczenia w niedziele

 

No właśnie pomyliły mi się niedziele i na spota pojechałem dziś do tego wyciągnąłem schorowanego kolegę jozko. Byliśmy po 14 na rynku, a tam ani jednego paska, telefon do kolegi Camell990 z prośbą o telefon do kolegi damianko aby nas pokierował a tu słyszę od Wojtka że to nie ta niedziela...jak bym w morde dostał. Krótki telefon do charakterka z zapytaniem czy czegoś nie organizują w Radomiu i też zonk, więc poszliśmy na lody i na stragany przy wejściu na Święty Krzyż i Paweł porobił kilka fotek, które mam nadzieję że wrzuci w późniejszym terminie.Właśnie wróciliśmy i myślę że warto było dla samych widoków.

 

S P O T J E S T W N I E D Z I E L E 31 M A J A

 

TO DLA PRZYPOMNIENIA SOBIE I INNYM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

No Czarku powiem Ci że niezła wtopa hehe:D Ty mi mówisz o spocie przez tel czemu mnie nie ma jeszcze a ja nie wiedziałem zupełnie o co chodzi hehe:D

No więc dla przypomnienia Niedziela za tydz 31 Maja

A ja chyba będę musiał przyjechać z kimś...bo tata miał dzisiaj wolną niedzielę a za tydź będzie musiał odrobić to za kolegę:( Więc Czarku prośba do Ciebie czy jak bym podskoczył do sko busikiem to byś mnie przygarnął??:D

 

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieźle Panowie ;)

niedziela w tą czy w tą co to za różnica :P no cóż pomyłki się zdarzają

a co do widoków przynajmniej Czarku zwiedziliście Nową Słupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bywa tak czasem.

 

Ja 3 tygodnie temu wybrałem się na uczelnię jak wzorowy student po czym okazało się że nie ma zjazdu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie miałem dostępu do internetu w ten weekend i widzę ze sporo sie dzieje, fajnie ze spocik sie odbędzie, pozdro dla wszystkich i do zobaczyska w niedziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o spocie 31 maja godz. 14.00 spotkanie Rynek-Nowa Słupia .

 

Tak jak wyżej spotykamy się o 14.00 na rynku robimy zrzutę lub kupujemy indywidualnie co tam komu pasuje i przemieszczamy się na podwórko do kolegi damianko, gdzie zostawiamy auta i ze śpiewem na ustach idziemy na łąke gdzie rozpalamy ognicho rozkładamy kocyki, leżaki lub co tam kto przywiezie i piknikujemy podziwiając piękne widoki gór świętokrzyskich

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=51696&highlight=%B6wi%EAtym+krzy%BFu

 

 

KOLEDZY ROBIMY MIEJSCE I CZYŚCIMY SKRZYNKI, BO WIADOMOŚCI NIE CHCĄ PRZECHODZIĆ I TU KŁANIAM SIĘ ZWŁASZCZA KOLEDZE PIOTR 22

 

Machina ruszyła do spota odliczamy już czas.

Damian szykuj dużo miejsca na podwórku...cytryniarze może przyjedą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wszystkim udanej imprezy życzę bo moje auto w rozkłądzie po 3 latach intensywnej exploatacji ale po zrobieniu z 3 jeszcze pojezdzi, a co dostanie w części widać na fotce.

 

28e83523874577f9med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja wszystkim udanej imprezy życzę bo moje auto w rozkłądzie po 3 latach intensywnej exploatacji ale po zrobieniu z 3 jeszcze pojezdzi, a co dostanie w części widać na fotce

 

Jacku, życzę powodzenia w udoskanalaniu autka i myśle że jak już go zrobisz to się nim pochwalisz w świętokrzyskim. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KOLEDZY ROBIMY MIEJSCE I CZYŚCIMY SKRZYNKI, BO WIADOMOŚCI NIE CHCĄ PRZECHODZIĆ I TU KŁANIAM SIĘ ZWŁASZCZA KOLEDZE PIOTR 22

Kolego CZARKU skrzynkE mailową mam puściutką i na forumowej też jest czysto ale problemem był dostawca neta (radiówka) i przez kila dni chciał mnie szlag trafić .Do zobaczenia w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, czy ten spocik miał być w czerwcu?? Czemu przełożyliście?? A tak ogólnie planujecie coś na koniec czerwca lub w lipcu?? Bo będę wtedy w okolicy, to z chęcią bym zawitał. Z tego, co wiem, to ładne tereny są w okolicy Sandomierza. Może by tam coś zmotać?? Co o tym myślicie?? pozdrawiam, miłej imprezki życzę i czekam na odpowiedź. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Mi się wydaje, czy ten spocik miał być w czerwcu??

 

Fakt wydaje Ci się:P

 

Co do spota pod koniec czerwca to ja jestem za:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do spota pod koniec czerwca to ja jestem za

 

No to miło. :D A w okolicach Sandomierza też chyba spociku jeszcze nie było, więc będzie. :D Tylko teraz jakieś fajne miejsce znaleźć i tyle. Może jakieś propozycje?? Ale dyskusje na ten temat, to może odłóżmy na później, bo teraz rozmawiajcie o niedzielnym spocie, bo się pomiesza wszystko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co mi się ubzdurało, że spot jest 7 czerwca...

A tu mnie wczoraj, z błogiej nieświadomości, wyrwała wiadomość od kolegi Czarka.

Tak więc zwracam się z prośbą do szanownego grona, o usprawiedliwienie mojej nieobecności i obiecuję, że na następnym zlocie będę.

 

Pozdrawiam, Hubert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Spot jest teraz w niedziele więc możesz wpaść;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak więc zwracam się z prośbą do szanownego grona, o usprawiedliwienie mojej nieobecności i obiecuję, że na następnym zlocie będę.

 

Dokładnie, wszystko przed Tobą. Spot jest w tą niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności