Skocz do zawartości
Cezary81

Radio Gamma + Orginalny CD Player VW brak podświetlenia w CD Player ??

Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem cd player do radia gamma V i mam pytanie jak jest ten cd player podswietlany,chodzi mi co jest podświetlone.Bo u mnie mam tylko czerwona kropke na cd player i jak włoże płyte to taka czerwona kreske pozioma sie podświetla a co z przyciskami do wyjęcia lub zmiany one są też podświetlane?jak tak to co może byc przyczyną braku podświetlania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guziki te 2 też powinny być podświetlone na czerwono :P sprawdz czy kostka jest dobrze wsadzona i dociśnięta u mnie w poprzednim pasku pył podobny problem tylko że nie świeciły guziki na kierownicy to właśnie była źle wsadzona kostka z tyłu radia.

 

w załączniku jest zdjęcie jak powinno być :D

1.jpg

Edytowane przez Michał2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje z tą kostką z tyłu bo zastanawia mnie fakt po co są jeszcze 2 dodatkowe gniazda (zapewne jedno z nich jest do podłączenia zmieniarki) i właśnie się zastanawiałem czy to przypadkiem któreś z nich nie będzie odpowiedzialne za podświetlenie tych właśnie 2 guzików ale skoro to napięcie na podświetlenie idzie z tej kostki to będzie trzeba zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginalny CD Player od VW do podswietlenia przyciskow wymaga podlaczenia drugiego gniazda (2 pinowego)

 

nr kabla: 6X0 051 734 A (kabel brazowy i niebieski)

fotos.jpg

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a druga końcówka gdzie? Mam radio beta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok a druga końcówka gdzie? Mam radio beta....

 

Kl. 58b np. do sygnalu ''ilumination'' pin A6 zlacza ISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki mały problem. Kupiłem sobie radyjko gamma 4 do passka b3. Wcześniej miałem nieoryginalne radio, podłączam a tu zonk.. radio w zasadzie działa ale nie ma podświetlenia. Z tego co wiem to trzeba podłączyć inaczej kabelki w kostkach. Poratuje ktoś jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra... kupiłem ten sam shit co się okazało po podłączeniu w ogóle nie mógł się włączyć więc poszedł na reklamację później dostałem ponoć nowy podziałał z jeden dzień(nawet nie) i wieczorem już nie mógł się włączyć. Nie polecam i tyle ;)

 

-----------------------------------------------------------

http://www.podrozepousa.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności