Skocz do zawartości
Adamekk

RNS 510 - Kilka podstawowych pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem u siebie i ja nic nie muszę robić. Po wywołaniu telefonu na wyświetlaczu wyskakuje mi książka telefoniczna, kiedy powiedziałem "Mama" został wybrany numer telefonu mojej mamy, powiedziałem "Praca" i dodzwoniłem się do pracy. Poza tym kontakty w książce telefonicznej zostały automatycznie ponumerowane i wystarczy, że powiem liczbę koło danego kontaktu i zostaje z tym numerem połączony. Numer można również wyprać podając kolejne jego cyfry np. 998. Tym bardziej żałuję, że nie jest to obsługiwane w języku polskim bo to super sprawa.

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz navi "z lepszymi możliwościami"- w końcu to 2011r?

U mnie przy kontaktach brak jest kolejnych numerów.Wybieranie po cyfrze numeru abonenta działa, ale jest denerwujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam kartę SD 4 gb, i zgrałem na nią muzykę. Niestety w radyjku widnieje napis: error card, czy coś w tym rodzaju.. Pomożecie ?Jak prawidłowo zgrać taką muzykę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz radio starsze to nie odczyta CI kart HC czy jakieś tam inne śmieszne oznaczenie.(chodzi o klasę szybkości)

Sprawdź jakąś kartę 1 albo 2GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz radio starsze to nie odczyta CI kart HC czy jakieś tam inne śmieszne oznaczenie.(chodzi o klasę szybkości)

Sprawdź jakąś kartę 1 albo 2GB.

 

Dziwne, bo mam wersje A i czyta bezproblemowo np. HC 4 GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę sprawdzić wersję swojego radia ? Długo setup przytrzymać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z trochę innym pytaniem.

mam problem z anteną GPS, a dokładnie z gniazdkiem z tyłu w Rns-ie (zdiagnozowane organoleptycznie i elektrycznie..)

po prostu nie trzyma. RNS kupiony był używany i gniazdko było jakby to ująć lekko rozkalibrowane/uszkodzone/luźnr lub coś w tym stylu...

efekt jest taki, że wtyczka samoczynnie po pewnym czasie się zsuwa, a nie za bardzo jest jak mocować, tym bardziej że kontakt z wtyczką w gnieżdzie jest też taki sobie....

myślałem nad rozwiązaniem "na stałe" czyli obciąć końcówkę anteny i przylutować na stałe kabel do "wnętrza Rns-a" ale uznałem, że chyba lepiej jednak rozebrać radio i wymienić gniazdo.

Ponieważ z natury jak każdy jestem leniwy to nie chce mi się dwa razy radia demontować lub jeżdzić bez radia do czasu zakupu gniazda, więc mam pytanie jakie gniazdo do anteny GPS jest z tyłu radia. Wiem że Fakra, chodzi mi o to jak montowane, do obudowy, lutowane do płytki itp i jak wygląda od wewnątrz. Fotki byłyby mile widziane. Wtedy najpierw zakupię gniazdo, wymontuje radio i załatwię sprawę wymiany gniazda w jednym podejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnoscie rns 510. czy da sie do niego podlaczyc wzmacniacz pod skrzynie basowa? jesli tak to jak? normalnie tzn. wlozyc wtyki w gniazda czy trzeba lutowac pod kable glosnikowe?

Edytowane przez driver229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie pomoże? Mam już zainstalowaną 510 i wszystko pięknie chodzi poza tą wizualizacją.

 

Zmienić moduł PDC i przeciągnąć przewody z modułu do CAN, jest wszystko opisane na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy,mam nawigacje RNS 510 wersja A sw 1000 i nie jest to continental ani columbus tylko siemens vdo,mam problem z kierownica multifunkcja brak,brak kamery,wl i wył manualne czasami nawet sama sie wył,czy firmware mi pomoze jak tak to jaki?prosze o pomoc :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowy,mam nawigacje RNS 510 wersja A sw 1000 i nie jest to continental ani columbus tylko siemens vdo,mam problem z kierownica multifunkcja brak,brak kamery,wl i wył manualne czasami nawet sama sie wył,czy firmware mi pomoze jak tak to jaki?prosze o pomoc

 

To samo napisałeś, tutaj http://forum.vw-passat.pl/threads/111082-Instalacja-Mapy-Softu-RNS-510?p=2032680#post2032680

proszę przeczytaj dokładnie regulamin http://forum.vw-passat.pl/threads/134886-Regulamin-forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowy,mam nawigacje RNS 510 wersja A sw 1000 i nie jest to continental ani columbus tylko siemens vdo,mam problem z kierownica multifunkcja brak,brak kamery,wl i wył manualne czasami nawet sama sie wył,czy firmware mi pomoze jak tak to jaki?prosze o pomoc :/:

 

Sproboj wgrac firmware 4120A. Procedura: firmware w miare wolno wypalic na plytce CD, wejsc do auta i tylko plytke wlozyc do czytnika. Jesli w twoim przypadku bedzie zero reakcji, to przed wlozeniem plytki, wlacz manualnie RNSa i dopiero CD do czytnika. Nie wkladaj kluczyka do stacyjki. Po godzinie, zobacz jakie rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po godzinie, zobacz jakie rezultaty.
Padnięty akumulator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po godzinie mialby pasc akumulator? Bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zrobilem to jakis czas temu niestety nic sie nie dzieje dalej to samo :( denerwuje mnie te radio :poddajesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie wyznaczania trasy w rns510.

Czy jest taka opcja zeby navi zapamietywala jaką trasą jedziemy i przy nastepnym ustalaniu trasy prowadzila dokladnie taką trasą?

 

Jade np. do Pragi na lotnisko i RNS zawsze prowadzi mnie przez miasto zamiast obwodnicą. W każdej z trzech wyznaczanych tras prowadzi przez miasto. Ja oczywiscie jadę obwodnicą ale czy jest jakas opcja zeby navi to zapamietala na przyszlosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navi sama z siebie nie zapamiętuje tras.

Możesz wybrać trase z punktu A do B a potem ręcznie powprowadzać punkty pośrednie C, D, E, F itd przez które chcesz jechać.

Następnie tak przygotowaną trasę zapisać i w przyszłości wybierać tą trasę z zapisanych a pamięci navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , wlasnie wczoraj kupilem B7 tdi bluemotion z 2011 z rns510 i nie potrafie uruchomiic Tv , spedzilem dzis caly dzien w samochodzie z ksiazka i NIC :( . tak samo nie potrafie zgrac z Plyty Cd muzyki na twardziela , dlaczego? jak wchodze do menu to zamiast tego przycisku z prawej strony do kopiowania , jest tylko play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności