Skocz do zawartości
Adamekk

RNS 510 - Kilka podstawowych pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

oki dzieki, z sd idzie , ale tylko z 2GB , mam 8gb sdhc i pisze ze fehler, a co do telewizji , to nie wiedzialem , ze w standardzie tego nie ma - myslalem , ze jak radio ma taka opcje i je wbudowali to wszystko dziala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanko, pozyczylem od znajomego plytke Europa West V9 , a jak moge sprawdzic czy moja mapa nie jest nowsza? i wogole jaka mape mam? bo plyty nie otrzymalem

 

panek123 napisał:
Jak mogę sprawdzić wersję swojego radia ? Długo setup przytrzymać ?

i jak sobie poradziles? u mnie jak przytrzymuje setup to wyskakuja 3 opcje FM AM DAB , i nic o zadnej wersji :( i jak mam sprawdzic jaka mam mape?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie dvd w RNS510. standardowo podczas jazdy nie mozna było filmów oglądać. można było wgrać VIM czyli odblokować to. u mnie nawet po instalacji to nie działało. dostałem soft z odblokowanym VIM i dalej nie trybi. dalej wywala komunikat ze nie moge oglądać podczas jazdy. czy jest jeszcze jakieś zabezpieczenie? czy trzeba cos ustawić albo kablem cos zrobić. POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy nie dawno ukradli mi RNS510 i już kupiłem następną tylko mam następujący problem jak mi ukradli moją pierwszą to też poszły wtyczki białe od anteny fm oraz niebieska o gps czy koś może wrzucić numery tych wtyczek bo muszę takie kupić

Pozdro i dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam B7 2014r. Radio z nawigacją, a w schowku mam przewód do którego wpiąłem dysk twardy z muzyką, ale niestety nie wiem jak zrobić żeby ten dysk twardy był widoczny w moim radioodtwarzaczu i żeby muza grała z tego dysku ;) Pomóżta Pany, :(

 

Też jest możliwość zgrania z płyty - czy to ma być płyta CD czy DVD? czy jest to bez różnicy?

 

No i doczytałem, że jest również opcja zgrania z karty SD. Hmmm, a gdzie tą kartę SD się wkłada?

Edytowane przez mati102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj
Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎02 o 08:57, mati102 napisał:

nie wiem jak zrobić

Kolego włóż stik wciśnij przycisk media i już gra muzyka a wejście na karte jest tuż obok ekranu nawigacji przyjrzyj się dokładnie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności