Skocz do zawartości
MłodyWilk22

Matowe reflektory...

Rekomendowane odpowiedzi

...

chodzi o to ze moge dostac za 80zl nowe lamy od b5fl soczewkowe ...

Gdzie mają takie ceny? Ori?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda myslalem ze da rade

dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie pasty/mleczka tego typu pomoga Ci jak lampy zaczynaja sie robic lekko "mleczne". Jak masz zolte lampy z wzerami to bez papieru sciernego sie nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jeszcze nie mam żółtych ale łuszczy się plastik od góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam pastę od 3M 50417 (http://allegro.pl/3m-wosk-pasta-polerska-fast-cut-plus-50417-k732y-i5729665066.html) Kupiłem 50ml za niespełna 7zł i wypolerowałem dwa komplety lamp. Efekt - jak nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wypolerowalem lampy w swoim pasku. Pojechalem do kolesia ktory zajmuje sie tym zawodowo. Po 40 minutach i 3zabiegach (papier,jedno mleczko,drugie mleczko) klosze wygladaja jak nowe.

Wymienilem tez zarowki na unit xenon mega white - naprawde biala barwa swiatla

Wreszcie jazda w nocy nie jest utrapieniem.

Polerka 40zl. Zarowki 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mój problem dotyczy tylko jednego reflektora z lewej strony a w zasadzie jego niewielkiego fragmentu. Mianowicie dzisiaj zauważyłem że na reflektorze pojawił się jakiś nalot ale tylko w części kierunkowskazu (reszta reflektora w idealnym stanie). Myślałem że to jakieś zanieczyszczenie ale po umyciu wodą i płynem do okien pozostaje bez zmian (w momencie mycia reflektor wraca do normy jedank po chwili wraca do poprzedniego stanu). Dodam że auto było u lakiernika i lewy bok był malowany. Nie wiem czy to możliwe żeby on to przypadkowo przytarł np. papierem czy reflektor zaczyna matowieć. I tutaj moje pytanie czy można to spróbować wypolerować pastą np. Lamp doktor od k2 bez używania papieru wodnego?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności