Skocz do zawartości
heros2000

Który bezpiecznik odpowiada za oświetlenie wnętrza passata B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się pod temat. Mam oświetlenie kabiny ale tylko przez światło znajdujące się w tylnej części kabiny czyli nad tylną kanapą. Kiedyś natomiast miałem oświetlenie również z przodu obok lusterka podczas np. otwierania auta. Na dzień dzisiejszy nie potrafię ustawić przełączników tak aby było oświetlenie z przodu. Ktoś wie co mam zrobić aby takie oświetlenie ustawić? No chyba że też powinienem szukać problemu w bezpiecznikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłacze sie pod temat który bezpiecznik odp za zapalniczke przednią:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podłacze sie pod temat który bezpiecznik odp za zapalniczke przednią

35 (20) puszka "B"

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych uzytkownikow, jestem posiadaczem passata b6, wewnatrz oswietlenie dziala jak nalezy niestety oprocz oświetlenie lusterek w zasłonkach??Nie wiem co oze byc przyczyna?Wczesnie swiecily a teraz nagle przestalo??Moze ktos wie jak sie za to zabrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz podświetlenie w zasłonkach to tylko wymiana na nowe a jak są w podsufitce to gdzieś brak zasilania . Podświetlenie w słoneczkach przerabiałem i tylko wymiana na nowe , brak możliwości rozebrania i złożenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może wie ktoś czy gdzie znajduje się prąd zaraz po otworzeniu samochodu z pilota i żeby pozostawał prąd przez ileś sekund zaraz po zamknięciu go z pilota ? najlepiej pod maską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez mam problem z bezpiecznikiem...ktory odpowiada za podgrzewanie tylnej szyby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum i nie mogę zakładać tematów, także wybaczcie mi że doklejam się do tego tematu.

Jakiś czas temu odłączałem aku w celu likwidacji błedu (dot. ham ręcznego) i po ponownym podłączeniu okazało się że na wyświetlaczu (tym między zegarami) padło mi podświetlenie samych liter (widać litery jakby były wygaszone w stosunku do tła). Problem jest w tym że litery są słabo widoczne w dzień. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? (myślałem że to może bezpiecznik ale nie wiem który)

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem nowy na forum i nie mogę zakładać tematów, także wybaczcie mi że doklejam się do tego tematu.

Jakiś czas temu odłączałem aku w celu likwidacji błedu (dot. ham ręcznego) i po ponownym podłączeniu okazało się że na wyświetlaczu (tym między zegarami) padło mi podświetlenie samych liter (widać litery jakby były wygaszone w stosunku do tła). Problem jest w tym że litery są słabo widoczne w dzień. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? (myślałem że to może bezpiecznik ale nie wiem który)

 

Z góry dzięki za pomoc

 

po co piszesz to samo w kilku tematach?

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/43224-Adaptacja-innego-licznika?p=1667303&viewfull=1#post1667303

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat mam problem z zapaliniczkami działały i przestały w mojej instrukcji opis i schemat nijak ma sie do stanu faktycznego położenia czy ktoś może podesłać schemat do b6 z dwóch stron i opis z góry dzięki za pomoc

moje wygladają tak

Ząbki-20120829-00002.jpg

Ząbki-20120829-00001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem zwarcie w ładowarce to wywaliło mi bezpiecznik z prawej strony. Który - nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z zapaliniczkami
kolego mam nadzieje ze cos pomoge,wiem ze te zdjecia moga byc prymitywne bo robilem zdjecie z ksiazki, ale mysle ze moze cos pomoga ? 30082012870.jpg

30082012869.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy b6 , interesuje mnie opis bezpieczników w tym aucie passat b6 2006 grudzien 140 dsg wersja higline ........... A zwlaszcza bezpiecznik od spryskiwaczy xenonow ...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa oświetlenie wnętrza [b6-2005sedan].

Nie wklejam jeszcze raz tego samego postu ale podaje link bo na tamtym wątku nikt się nie odzywa.

http://forum.vw-passat.pl/threads/103991-Oswietlenie-wnetrza

Mam nadzieję tu trafić na dobrego fachowca od elektryki np. Bimbasz, Tomnik

Proszę o pomoc. Chciałbym założyć w środku ledy , ale dopuki nie uporam się z awarią oświetlenia wnętrza to nici z tego.

Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie działa oświetlenie wnętrza [b6-2005sedan].

 

zobacz przekaźnik na scianie czołowej bortneza, jak zdejmiesz drzwiczki małego schowka po stronie kierowcy.

Przekażnik mały, oznaczony jako B4 (KL30) od lewej w drugiej kolumnie pionowej, na samym dole. Podmien z innym podobnym, lub pomierz miernikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem przekażniki A na B jak na zdjęciu 1

1przekaz.jpg

nic się nie naprawiło ani nic nie zepsuło.

Po wyjęciu przekaźnika KL 30 włączyłem postojówki i sprawdziłem miernikiem czy jest napięcie na zasilaniu przekaźnika jak na zdjęciu 2 - brak prądu.

2przekaz.jpg

A zauważyłem jescze, że po załączeniu postojówek świecą się również światła oświetlające pedały. Nic z LEDami narazie nie kombinowałem.

Tak wogóle to dzięki Bimbasz że się odezwałeś.

Pozdrawiam Zbyszek


Dzisiaj 12-09-2013

Dzisiaj sprawdziłem przekaźniki-oba zaznaczone na zdjęciu są dobre [pod 12V i miernikiem rezystancja - słychać jak się załączają] i dalej kicha.

Znalazłem podobny temat tylko dotyczy B5 i nie wiem czy mozna coś z niego skorzystać.http://forum.vw-passat.pl/threads/46623-Oswietlenie-wnetrza-brak-zasilania-calego-ukladu?p=491880&viewfull=1#post491880

Edytowane przez Japass57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!!!jestem nowy na tym forum. Mam problem z oświetleniem podsufitki w moim b6 z 2005roku. chciałem wymienić żarówki na ledowe i zrobiłem zwarcie -nie działają Pomóżcie - bezpieczniki mam dobre bo wszystkie sprawdzałem. Byłem w NORAUTO ale tam mi nie pomogli powiedzieli że nie ma "+" i trzeba rozkręcać jakąś skrzynkę. Dajcie znać na mojego maila. DZIĘKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iro_

Witam.

Panowie wczoraj zrobiłem to samo..., przy zakładaniu żarówki led w bagażniku zwarcie.

Poszedł bezpiecznik nr. 15 - on jest na 100% od oświetlenia wnętrza.

Wymieniłem i wszystko ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam temacik jako nowy forumowicz. Pewnego dnia wymieniając oświetlenie wewnątrz swojej B6-tki zrobiłem zwarcie w lampce nad tylną kanapą i od tego czasu egipskie ciemności. Bezpiecznik nr 15 wymieniłem ale dalej nic. Proszę o pomoc w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności