Skocz do zawartości
heros2000

Który bezpiecznik odpowiada za oświetlenie wnętrza passata B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam temacik jako nowy forumowicz. Pewnego dnia wymieniając oświetlenie wewnątrz swojej B6-tki zrobiłem zwarcie w lampce nad tylną kanapą i od tego czasu egipskie ciemności. Bezpiecznik nr 15 wymieniłem ale dalej nic. Proszę o pomoc w temacie.

 

 

Czy ktoś może sie wypowiedzieć w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który bezpiecznik odpowiada za zasilanie gniazda 12V w bagażniku w sedanie z 2008 roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który bezpiecznik odpowiada za zasilanie gniazda 12V w bagażniku w sedanie z 2008 roku?

 

Napięcie do oświetlenia w bagażniku wychodzi z sterownika instalacji elektrycznej samochodu.

To jest moduł elektroniczny.

Zwarcie może go uszkodzić.

 

Ale zobacz bezpiecznik nr 15 w skrzynce po stronie kierowcy.

Edytowane przez atmosferyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik nr 15 to bezpiecznym oświetlenia wnętrza - a to działa mi prawidłowo (według tego schematu: http://forum.vw-passat.pl/threads/143476-Opis-bezpiecznik%C3%B3w-VW-Passat-B6 ). Prądu brakuje mi jedynie w gnieździe 12V w bagażniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zasugerowałem się tematem wątku...

Gdzieś na forum jest rozpiska bezpieczników.

Z pamięci to po stronie pasażera prąd 15A ale to do któregoś tam miesiąca w 2008 roku. Później nie było już tam bezpieczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy brak oświetlenia spowodowany zawarciem podczas wymiany żarówki bezpieczniki całe modol sprawdzony i w nim wszystko ok wg. Elektryka więc moje pytanie co dalej na kompie informacja brak masy małe diody czerwone na środkowym panelu świecą po włączeniu świateł całą reszta nie działa ktoś coś dziękuję z gory ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki jest bezpiecznik od świateł mijania a dokładnie przód prawa strona?  Pilne!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności