Skocz do zawartości
djmaniek3

Jaką końcówkę drążka kierowniczego polecacie???

Rekomendowane odpowiedzi

Sam właśnie kilka minut temu kupił zestaw koncówek MOOGa :) i wiem że będę zadowolony,w Passku też założyłem MOOGi i było godnie.

 

Najlepszy żart jest taki że dzwonię do sklepu Opla... i co?

 

"No proszę Pana z tańszych ale niezłych mam harty ale np. z lepszych no to HANS PRIES BARDZO DOBRA FIRMA ...." dla przypomnienia Hans Pries to TOPRAN

 

Gość ma sklep w Chorzowie i to jest sklep do VW AUDI I OPLA.... uważać (KIWER)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja załozyłem MOGA i wytrzymał jakies 5 tys, od połtora roku jezdze na DELPHI i jak narazie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem końcówkę mooga w audi, nalatała z 50tyś i luzu nie było. Ale było to dość dawno, być może moog się popsuł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wlasnie po remoncie zawieszenia wszystko zalozylem lemforder i mysle ze bede z tego zadowolony, gumy wahacza, koncowki drazkow , drazki (mialy byc wymienione ale te na aucie 0 luzu to nie zmienialem ) sworznie ,te gumki od stabilizatora wszystko kosztowalo mnie okolo 300 pln po znizkach w intercarsie + troche wlasnej roboty. Patrzac na lemfordera widac odrazu ze jest zrobiony dobrze, inne firmy wygladaja "zwyczajnie". Wczesniej zmienialem koncowki ,gumy wahacza,swoznie na febi i wszystko szlak trafil po okolo 25 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dachstein zakładał ktoś? na allegro super się sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie, że 14 maja założyłem końcówkę TRW i dzis musiałem ją wymienic bo padła. Wytrzymała 7 miesiecy i nieco ponad 4.000 km Będę ją próbował reklamowac. Kupiłem jakies cos "denckermann" czy jakos tak za 30zł (trw kosztowała 80).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności