Skocz do zawartości
TrojkaT

passat b6 tapicerka skorzana

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze możesz posypać talkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz posypać talkiem :)

 

o tym nie pomyslalem ;) ale przetestowalem wlasnie, troche brudu zeszlo i sie nawet nie swieci wiec spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tym nie pomyslalem ;) ale przetestowalem wlasnie, troche brudu zeszlo i sie nawet nie swieci wiec spoko.

 

Witam, odświeżę troszeczkę temat - chodzi o różnicę między kompletem foteli sedan a kombi. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć kto taką przekładkę robił, żeby wstawić fotele od sedana do kombi? Podobno nie da się wtedy położyć foteli na płasko tak jak teraz mogę to u siebie w kombi zrobić?

 

Gadałem dzisiaj z facetem który chce mi sprzedać komplet od sedana i twierdzi, że najwyżej zdejmą mi po prostu tapicerkę i na istniejący mechanizm tylnej kanapy "naciągną" tą nową skórę, bo jego zdaniem różnica jest tylko w mechanizmach, obicie jest zawsze to samo w sedanie i w kombi. Czy ktoś mógłby to ew. potwierdzić?

 

pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombi ma siedzisko 2/3 i 1/3...

kombi.jpg

 

a sedan w całości...

 

sedan.jpg

 

więc niech przekłada to obicie... :wmorde

Edytowane przez pikopiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kombi ma siedzisko 2/3 i 1/3...

[ATTACH=CONFIG]93811[/ATTACH]

 

a sedan w całości...

 

[ATTACH=CONFIG]93812[/ATTACH]

 

więc niech przekłada to obicie... :wmorde

 

 

Rozumiem że chodzi Tobie o tą dolną część tylnej kanapy, tą na której się siedzi tyłkiem.

Czy w takim razie tej z sedana nie da się położyć? Czy może chodzi tylko o to, że jak masz fotele kombi to możesz sobie np. położyć tylko 1/3 kanapy czy 2/3 a w przypadku sedana możesz położyć całość tylko?

 

pozdrawiam,

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze kojarzę to siedzisko

 

część tylnej kanapy, tą na której się siedzi tyłkiem

 

nie podnosi się i dlatego po położeniu oparć nie ma równej podłogi.

 

Siedzisko z sedana w kombi założone ma wozny83 i m3iaz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze kojarzę to siedzisko

 

 

 

nie podnosi się i dlatego po położeniu oparć nie ma równej podłogi.

 

Siedzisko z sedana w kombi założone ma wozny83 i m3iaz...

 

Ok to już teraz wiele się wyjaśniło, tzn. po takim przełożeniu nie da się osiągnąć pełnej funkcjonalności kombi bo po prostu dół w sedanie to jeden element ; aczkolwiek dla mnie ważne jest żeby dół się składał (aby uzyskać równą podłogę). I teraz czy możliwe żeby on mi przełożył po prostu skórę z sedana na mój mechanizm od kombi - w finale oczywiście nie mógłbym złożyć 1/3 siedziska, ale czy nie byłoby tak, że dół mógłby się składać i miałbym płaską podłogę jak w kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok to już teraz wiele się wyjaśniło, tzn. po takim przełożeniu nie da się osiągnąć pełnej funkcjonalności kombi bo po prostu dół w sedanie to jeden element ; aczkolwiek dla mnie ważne jest żeby dół się składał (aby uzyskać równą podłogę). I teraz czy możliwe żeby on mi przełożył po prostu skórę z sedana na mój mechanizm od kombi - w finale oczywiście nie mógłbym złożyć 1/3 siedziska, ale czy nie byłoby tak, że dół mógłby się składać i miałbym płaską podłogę jak w kombi?

 

Jeśli ktoś sobie z tym poradzi tylko to powinno niby dać radę. Ale przy siedzeniu skórzanym będziesz miał w miejscu przerwy foteli załamanie materiału i moim zdaniem będzie to lipnie wyglądać.

Ale zawsze możesz spróbować to wykonać w najgorszym wypadku będziesz szukał siedziska od kombi tak jak ja. A jeśli ci wyjdzie to daj znać.

 

Zawsze możesz wypinać siedzisko sedana i wtedy kłaść oparcie aby uzyskać płaską podłogę bo czasowo wyjdzie ci tyle samo co skłądanie siedziska z kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz wypinać siedzisko sedana i wtedy kłaść oparcie aby uzyskać płaską podłogę

 

Ale wtedy oparcie będzie leżeć skórzaną stroną na tych zaczepach/hakach i na bank zostaną po tym ślady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie i PAnie szybke pytanko czy w PAasku B6 boczki/tapicerka z kombi do sedana bedzie pasowala mowa tu o przodzie i

 

tyle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mowisz o drzwiach to pasowac bedzie tylko przod, tyl jest inny, natomiast kanapa bedzie pasowac z sedana do kombi ale skladac sie nie bedzie jak w kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o drzwiach szkoda :dodupy , a jeszcze jedno pytanko fotele z CC pasuja do B6 mysle o samym przodzie elektryczna regulacja i

 

wentylacja bedzie dzialac ?? Bo tylna kanapa to napewno nie pasuje ze wzgledu na brak miejsca na pasazera a co za tym idzie i pas co

 

nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednie pasuja, tylko trzeba zobaczyc czy wtyczki sa te same jak nie, to przerobic. Duza wtyka bedzie ta sama.

Kanapa tyl pasowac powinna pasa nie bedzie na srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo tylna kanapa to napewno nie pasuje ze wzgledu na brak miejsca na pasazera
W opcji za dopłatą były w CC kanapy bez schowka :). Szukaj takiej.
Kanapa tyl pasowac powinna pasa nie bedzie na srodku.
Dokładnie tak, warto by wtedy wymienić środkowe zapięcie pasów z podwójnego na pojedyncze. Poszukaj w dziale mój passat. Ktoś robił w b6 taki przeszczep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpuszcze tylna kanape z CC (jest tylko 1 na alledrogo z piecioma miejscami)

 

A jak sie ma sprawa poduszek w fotelach czy z B6 pasuja do CC ?? I tak przy okazji jak myslicie bardziej sie oplaca szukac juz z

 

poduchami czy bez i wstawiac z B6 (o ile pasuja) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czytaj co ci ludzie odpisują. Zadajesz pytanie na które Marcin już ci odpowiedział. A co do wymiany poduszek to na bank są inne więc musisz szukać kpl. Poza tym jeśli ktoś sprzedaje stołki bez poduszek to na bank są z auta po przejściach które rozebrano jeszcze za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba odpuszcze tylna kanape z CC (jest tylko 1 na alledrogo z piecioma miejscami)

 

To jakiś mega wynalazek... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie i podepne sie pod temat. Czy ktos juz moze probowal przelozyc takie foteliki do b5 albo czy ktos cos moze wie na ten temat bede bardzo wdzieczny za info.

http://www.ebay.de/itm/Seat-Leon-2-0-Bj-2007-FR-Sportsitze-komplett-/301005698757?pt=DE_Autoteile&hash=item46155676c5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności