Skocz do zawartości
TrojkaT

passat b6 tapicerka skorzana

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do TrojkaT:

 

Witam,

 

Widze za masz juz zrobione fotele z podgrewaniem na przod mozesz mi powiedziec w ktory pin modulu komfortu wpinales kabel od podgrzewania ?

 

mam taki modul:

http://store01.prostores.com/vwparts4sale/catalog/9539_1_sbl_677_1.JPG

 

Musiales to jakos wpiac bo inaczej ogrzewanie nie mogloby dzialac :)

 

z gory dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZON ja juz wczesniej mialem podgrzewanie w fotelach wiecj tylko wymienilem stare fotele na nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

an ja chcialbym sie dowiedziec czy tylna kanapa z kombi podejdzie do sedana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakąś rzeźbą pewnie podejdzie, bo w odwrotną stronę tak to właśnie wygląda.

Kombi ma dzieloną, sedan w całości i chyba nie otwieraną na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj sedan ma dzielona i otwiera sie chyba tez szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanapa tylna pasuje z kombi do sedana.pare minut temu zakonczylem montaz takowych

w swoim sedanie.jedyny problem jaki napotkalem to ze otwory do mocowania siedziska byly ukryte pod tapicerka wycjecje otworu i po sprawie

teraz zostal przod tylko nie wiem z kad prad do elektrycznych foteli ktorych u mnie nie ma a instalacji pod nie tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z tym dołożeniem skóry jeżeli się nie ma fabrycznie podgrzewania ani elektryki? Wiadomo że nie ma wtedy też żadnej wiązki podgrz/ elektryka. Można takie wiązki dokupić gotowe w ASO? Do czego się podpiąć? Trzeba dokupić jakiś moduł? No i pewnie na koncu trzeba to wszystko przyuczyć żeby zadziałało...

 

Pytanie 2:

Czy mając fabrycznie powiedzmy czarna skóre grzaną i fotele elektryczne. Chcąc zmienić np. całość na beżową grzana i fot. elektryczne to czy trzeba wszystko na nowo kodować czy wystarczy przepiąć wtyczki?

 

Jeżeli ktoś to robił to bardzo proszę o pomoc.

 

Pzdr

Edytowane przez lolekb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, gdzie w Trójmieście potrafią zamienić tapicerkę z Comfortline na Highline i wszystko podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładzie drogo, nie lepiej z jakimś forumowiczem sie umówic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieselmonster Mógłbyś wstawić zdjęcia nowego wnętrza i napisać czy udało ci się wszystko podłączyć? Jestem bardzo ciekawy, bo sam myślałem o takim modzie.

Edytowane przez TheStig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotel1.jpg

Witam kolegów, to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość, zainteresował mnie wątek zmiany tapicerki w b6, za naprawdę symboliczne pieniądze oddam w dobre ręce komplet na fotele alkan-tara -podgrzewany przód i tył, fabrycznie nowy na wersje R36.więcej fotek mogę przesłać na e mail.pozdrawiam

fotel6.jpg

fotel5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jorg coś masz nie tak w opisie autka. Silniki CR montowali o ile się nie mylę od 2008 roku. Co do tapicerki to wysłałem ci już priva

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie typowo techniczne czy tapicerka skórzana z B6 pasuje do B5 z 99r? Jest to ważne bo mam ją tanio do kupienia i każdna chwila ważna jest :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z podłączeniem poduszek. Moi, zdaniem w wersji trendline tylna kanapa ze zwykłym podłokietnikiem to jest dokładnie to samo co w B5 po lifcie. Jak chodzi o przód to możesz wstawić właściwie każdy taboret, który będzie pasował to rozstawu otworów na śruby mocujące. Czy elektryka pasuje tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie tych pokrowców co oferuje kolega jorg75 do r36 czy tapicer poradzi sobie z zamontowaniem ich w zwykłych fotelach od comfortlina zdaje sobie sprawę ze w grę nie wchodzi samo przełożenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jorg poszedl PW. Mi by idealnie pasowalo do kompletu R36 !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2807988013.jpg

Witam, mam możliwość zakupu takiego zestawu foteli. W związku z tym mam pytanie. Czy taki komplet pasowałby do B7 sedan 2011. Fabrycznie mam Comfortline z tylną kanapą składaną i dzieloną i otworem na długie przedmioty. Sprzedający napisał, że to wersja kombi B6, B7. Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwikłaniu tej zagadki :kciuki.

2807988013_1.jpeg

2807988013_2.jpeg

2807988013_3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył faktycznie jest od kombi.

Wiem o kilku przypadkach montażu tylnej kanapy z sedana w kombi.

Niestety tematu tylnych boczków nie przeskoczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnośnie tych pokrowców co oferuje kolega jorg75 do r36 czy tapicer poradzi sobie z zamontowaniem ich w zwykłych fotelach od comfortlina zdaje sobie sprawę ze w grę nie wchodzi samo przełożenie

 

Nie poradzi. Chyba ze ma wtryskarkę do pianek i papiery spawacza. IMCHO rama przedniego taboreta musi być ze sportline, a co do pianek to by trzeba sprawdzić w ETCE. A do przełożenia nie trzeba tapicera. Białe rękawiczki z bawełny i można to w kilka godzin ogranąć samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo fajną miałbym cenę ( 2100 zł + przesyłka ). Czyli pozostaje szukać, szukać ... Nie chcę pełnej skóry, tylko łączoną z alcantarą. Fotele bez pamięci ustawień i innych "bajerów - tylko to, co mają w standardzie Comfortline. Może ktoś coś wie o takiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności