Skocz do zawartości
TrojkaT

passat b6 tapicerka skorzana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Przymierzam sie do wymiany tapicerki welurowej na skore. Chcem kupic nowe fotele caly tyl, boczne czesci do drzwi itd.

Czy fotele i reszta beda poswac z Passata CC jak na zdjeciu czy to nie pojdzie??

Dodam ze mam passta z 2005 roku wersja Variant

 

6_f.jpg

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz varianta to na 100% nie podejdzie kanapa tylna. Fotele z przodu sa te same i nie jestem pewny co do tunelu srodkowego ale chyba bylby ok. Lepiej poszukaj czegos odpowieniego z B6 variant. Polecam Ci skore z alkantara. Sam wymienilem na takowe i jestem z nich bardzo zadowolony. Nie nagrzewaja sie tak bardzo i bardzo fajnie wygladaja. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze mam kombika w tej wersji :)

Rozumiem ze chodzi o ta skore ?

DSC09365%20copy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na przyklad. Ja mam to samo tylko w kolorze latte machiatto i tak jak mowilem jestem bardzo happy z tych fotelikow. Fajnie trzymaja na boki i w ogole jedynie jeszcze nie rozwiazalem problemu elektrycznego fotela bo w mojej wersji byl tylko jeden i jak wszystko pozakladalem to wyszlo na to ze elektryczny jest pasazera. Tylko nie wiem jak go podpiac bo podobno wszystko idzie przez modol komfortu do foteli. Wiec jesli masz w swoim autku aktualnie elektryczny fotel to wszystko gra i buczy jesli nie masz to bedziesz mial maly problem zeby to podpiac. Przynajmniej ja do dzis dnia tego nie rozwiazalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhe, no nie mam elektrycznych :) ale zobacze jak to bedzie bo kolega bedzie mi to robil a mowi ze wszystko podlaczy.

Jamal a nie byles u zadnego fachowca zeby podpytac ?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem jedynie w VW a tam powiedzieli ze to przez modul komfortu idzie itp itd. Nie twierdze ze to nie mozliwe tylko ja poprostu mialem za malo czasu jak bylem w kraju zeby to rozwiazac za duzo innych spraw. Teraz bede jechal pod koniec czerwca to moze to jakos rozwiklam. :D. Jakby Ci sie udalo to wszystko podlaczyc to daj znac. No i jak bedziesz kupowal fotele to upewnij sie ze sa od kombi bo od sedana nie podejdzie tylna kanapa i bedziesz mial klopot. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazles cos takiego

 

Tapicerka skórzana VW Passat CC.Stan idealny, jak nowe.Komplet pasuje takze do Passata B6 z wyjatkiem tapicerki na drzwi?? moze ktos potwierdzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są części do Passata CC. Złodzieje widąc nie próżnują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie

Czy skora z sedana bedzie pasowac do kombi ? jest tu jakas rozninca w b6 ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie wymienial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do pierwszego lepszego ASO, albo podjedz i zapytaj. Odrazu bedziesz mogl zerknac na auta w salonie czy jest jakas roznica na oko, ale mi sie wydaje ze nie podjedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamal , mowiles tak jak jest, nie bedzie pasowac tylnia kanapa z sedana do kombi :)

 

Mam takie pytanie, czy w skorze takie wgniecenia nie wiem od czego czy cos tam lezalo czy co powinny byc ? czy po jakims krotkim czasie powinny zniknac skoro to jest skora ??

cimg77922222222222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz raczej nie zejdzie. U siebie jak przewozilem telewizor w pudelku i odgniotl mi sie rog na tylnej kanapie ( bylo to jakies 8 miesiecy temu ) tak dalej jest, a dodam ze przejechalem jakies 10 km z nim. Mozna by to sprobowac rozgrzac suszarka np i rozciagnac i wtedy szybko ostudzic ale slad dalej pozostanie. Raczej radzilbym Ci poszukac czegos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamal masz racje, ale jak to jest oryginalan skora to nie powinno byc takiego czegos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki to jest rodzaj tapicerki czy te takie fotele w paski to sa z wersji Highline czyntez w comfort wystepuja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jamal masz racje, ale jak to jest oryginalan skora to nie powinno byc takiego czegos ?
To jest oryginał, nie ma raczej różnicy o jakość skór czy oryginał czy nie , nawet w omedze B u ojca gdzie jest bardzo dobra skóra , według mnie o wiele lepsza od Passata b5 a od b6 na pewno, to takie wgięcie się zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem wlasnie w trakcie wymiany na fotele z paska CC z elektrycznym ustawianiem i podgrzewaniem obydwu przednich foteli. Poprzednio byly "golasy" welurowe.

Na 100% pasuje tylna kanapa i tylne oparcia oraz fotele przednie. Boczki z CC NIE PASUJA do b6. Rowniez takie malutkie boczki po obu stronach kanapy tylnej nie pasuja. Na te ostanie jest sposob: Poprosic tapicera zeby przerzucil skore z tych od paska CC na te stare z B6 - te malutkie boczki w CC sa po prostu szersze. Aha no i z tylu beda tylko 2 miejsca + niestety konieczne wyciecie/wykrecenie pasa srodkowego ( ja barbarzynsko wycialem )

 

Na razie zalozylem tylko tyl, kupilem juz odpowiednia wiazke z KUFATEC: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p860%7B8%7D34%7B19%7D81%7B20%7D86_c106_Kabelsatz-Sitzheizung-VW-Passat-3C.html

i panel CLIMATICA z kontrola podgrzewania foteli, na razie rozkminiam jak to wszystko popodlaczac - jak chcecie to moge na razie wrzucic tylko zdjecia tylu z zainstalowana kanapa i oparciami.

 

Czy ktos ma schematy jak podpiac to wszystko zeby dzialalo poprawnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam też szukam aktualnie foteli od highline alcanatara + skóra na allu jakoś nic nie ma ciekawego od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam też szukam aktualnie foteli od highline alcanatara + skóra na allu jakoś nic nie ma ciekawego od dłuższego czasu.

czekaj na allegro napewno cos bedzie ;) zawsze jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności