Skocz do zawartości
Gość Walas

Tylny zderzak B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Walas

Czy zderzak tylny od 3BG kombi pasuje do 3B kombi lub czy można wymienić tylko ten dolny, czarny plastik? Chodzi mi oczywiście o parktronic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :hurra:

Zderzak w 3BG jest montowany w górnej jego części na cztery śruby, a w 3B na dwie,

nie wiem jak jest z dołem zderzaka.

 

pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Nie da sie w 3B wymienic tego czarnego elementu zderzaka i wsadzić go z 3BG a to dlatego, że 3B miało zderzak w całości a nie spinany z 2 elementów jak w 3BG. Musiałbyś wymienić cały zderzak wraz z elementem przygotowanym pod PDC.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Walas

Rozumiem, czyli jednak trzeba będzie lakierować. :kwasny:

A myślałem, że pójdę na łatwiznę :hyhy:

Najważniejsze, że pasuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zaczepy mocujące w zderzaku tylnym od kombi z 2004 (ten z parktronikiem) są w tych samych miejscach co w modelu z 2001? Czy można je bez większych komplikacji podmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a niby czym mają sie różnić?? od 00" do 05" za zbytnio nie było wiele zmian zewnętrznych-np.lusterka, błotniki i chyba to wszystko.

Parktronic występował także wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego pytałem, wolę sie upewnić niż kupić i dopiero :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanko co do odkształcania się końcówek tylnego zderzaka tuż poniżej wlewu paliwa ,wygląda to fatalnie... i teraz nie wiem czy coś się urwało,ukręciło,a może

jest tam jakaś spinka która to przytrzymuje,dodam że widziałem już pojazdy z tego typu

usterkami... bardzo bym prosił o pomoc,może już ktoś uporał się z takim problemem,

z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem jak kolega z tym odstającym zderzakiem próbowałem mocowac od wewnatrz ale nie poskutkowało :662:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sobie z tym poradził ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zderzak sie odksztalca jak sie rozleje ropa po blotniku ja tez tak mam w grudniu bede dawal auto do lakiernika to napisze czy dal rade to naprawic Mozna tez sprubowac na goraco podgrzac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj! :hurra:

Zderzak w 3BG jest montowany w górnej jego części na cztery śruby, a w 3B na dwie,

nie wiem jak jest z dołem zderzaka.

 

pozdrawiam :vw:

Ja mam 3B i mam 4 śruby od góry:)

Ale mam inne pytanie. Czy zderzak z 3BG pasuje idealnie do 3B, chodzi mi głównie o to czy końcówki zderzaka 3BG pasują do nadkoli z paska 3B, czy nie są przypadkiem węższe lub szersze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tylny zderzak sedan od 3BG pasuje bez przeróbek do 3B ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam nadzieje, że zdjęcie mego passata rozwieje wszelkie wątpliwości. Jest to Passat B5, jak w moim opisie, z racji tego, że musiałem pomalować tylną klapę i wymienić pęknięty zderzak, postanowiłem w ciemno kupić zderzak z listwą dolną przystosowaną do założenia parktronica z Passat B5 FL. Słyszałem w między czasie różne opinie, niektórzy mówili, że zderzak z B5FL pasuje do pierwszej B5 inni mówili, że nie pasuje a jeszcze inni mówili, że trzeba coś przerobić. A więc w swoim passacie B5 zamontowałem zderzak z passata B5FL z listwą pod parktronic. Oczywiście trzeba coś przerobić, ponieważ niestety ślizgi są różne i nie pasują. Prawdę mówiąc miałem uczestniczyć przy zakładaniu zderzaka przez lakiernika ale on zrobił to beze mnie i nie wiem co przerobił. Powiedział mi tylko, że coś tam obciął coś przykręcił i pasuje oczywiście nic nie wiercił w karoserii i nic nie spawał, mój passat z 1999r. ma 4 śruby przy klapie bagażnika. Zderzak jest dobrze spasowany i naprawdę zaje fajnie prezentuję się.

 

http://s4.zapodaj.net/91251056.jpg.html

91251056.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam przerabiałem w zeszłym tygodniu swój tyłeczek z 3B na 3BG i zderzak nie pasuje można wymienić ślizgi ale są wtedy za szerokie i zderzak wystaje poza karoserie. Karoseria 3BG jest głębsza w miejscu mocowania ślizgów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuba5822 ale w końcu zamontowałeś czy nie ??. Jak widzisz w moim pasku 3B jest zamontowany zderzak z 3BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zamontowałem ponieważ było za dużo rzeźby i zrezygnowałem ze zderzaka reszta czyli klapa i lampy są git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałeś się Wojtek czy pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to inne są jakieś uchwyty, zaczepy, w innym miejscu są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, "jakieś", na temat zderzaków od kombi jest kilka tomów, opisy ze szczegółami, do sedana jakoś słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności