Skocz do zawartości
allosza

Problem kluczykiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jestem nowy na forum, więc wybaczcie jak coś nie tak...

Mam pytanka, sztuk 2

W pierwszym muszę odświeżyć temat kluczyka. Kupiłem fajnego passata 2007r 1,9 Tdi od niemców ale z jednym kluczykiem (drugi zaginął w akcji). Dorobienie w salonie 1 tys. zł hahahahah wyśmiałem ich, pan klucznik cwaniak zażyczył sobie 500zł (100 za kluczyk, 400 za dostrojenie)- czy to faktycznie tyle kosztuje? Zna ktoś kogoś, żeby to zrobić w rozsądnych pieniądzach w centralnej Polsce?Help

 

Druga sprawa - Chiptuning zwiększający dawkę paliwa przy odpalaniu na gorącym silniku 350 zł - pomocy bo mnie krew zalewa...

Czy ta modyfikacja nie wpłynie źle na silnik, a może to że tylko chiptuning pomoże oznacza , że jest bardzo źle z silnikiem?

Mechanik mówi że tylko to, reszta gra podobno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumuje bo szkoda prądu

Kup sprzęt za 10-15tys i rób po 50zł

sam przyjadę na kodowanie i poprawę ECU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no dzięki dzięki, już wszystko wiem:umm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy .Koledzy zgubiłem kluczyk B6 i został mi tylko jeden trochę strach więc do rzeczy, chcę kupić na allegro klucz i go przypisać ktoś robił taką adaptacje czy pozostało szukanie klucznika i zakup u niego gotowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam dwa szybkie pytania w temacie 

1. Da się jakoś sprawdzić, czy kluczyk do B7 jest oryginalny? 

2. Czy gdyby okazał się kopią to czy można na jego podstawie bez problemu dorobić drugi za te kilkaset złotych u klucznika? 

Pozdrawiam 

Edytowane przez mercier01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pilotem, a konkretniej w losowych sytuacjach kiedy zostawiam samochód na parkingu na godzinę lub na 8 godzin, po powrocie nie mogę otworzyć samochodu za pomocą kluczyka. Dodam tylko że nie działa tylko przycisk otwierania, pozostałe dwa działają świetnie. Kiedy otworzę samochód za pomocą kluczyka ręcznego i włożę pilot do stacyjki odpala się alarm. Po odpięciu akumulatora i wyjęciu na moment baterii z pilota, pilot działa i dopiero wtedy mogę wyłączyć alarm i otwierać drzwi. Miałem tak 3 w ciągu ostatnich miesięcy i zastanawiam się czy chodzi tu o baterię w pilocie? jeśli tak to dlaczego nie działa tylko przycisk otwierania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności