Skocz do zawartości
Gość lupus775

zamek tylnej klapy w kombi B5

Rekomendowane odpowiedzi

Dociśnij klapę tak jakbyś zamykał, mi to pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasniedziala klamka

musisz otworzyc od srodka klape

wyszyscic i naoliwic ja

obawiam sie ze caly czas byla zworka i napiecie szlo do silownika i spalilo jego

mialem juz tak 2 razy

jak naoliwisz klamke od wewnatrz i silownik nie bedzie dzialal to sprawdz czy napiecie idzie

jesli tak to silownik walniety ale spokojnienzamiennik za 25 zl zalozysz i bedzie dalej ok

 

przypadlosc taj jest czesta w klapach 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie.

potrzebuje pomocy odnośnie zamka, czy też bardziej rygla klapy tył passat B5 kombi '97

rozchodzi mi się o to, że ja niby potrzebuje o numerze: 3B0 827 505C a na aukcjach jest dużo o numerach 3B9 827 505C

Pytanie czym się różnią że przy jednym jest "0" a przy innych "9" ?

Czy mogę rozglądać się za tymi dwoma, czy po prostu bedzie jakiś błąd wykryty i nie bedzie mi dzialać ten zamek, czy lepiej szukać tego konkretnego 3B0.... ?

Generalnie to ten rygiel działa, tylko jest problem z krańcówką-(tak stwierdził gość do ktorego zaprowadziłem auto) i przy zamkniętej klapie świeci/mruga podświetlenie podsufitki bagażnika.

Edytowane przez rainman777
przeniesiony reg, pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi pomoże w sprawie tego rygla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wielkie dzięki. Tą aukcje tez juz widzialem. Chciałem się po prostu dowiedzieć czy ten 3B9... też pasuje, bo sporo jest aukcji właśnie z tym numerem i czym tak rzeczywiście się różnią, ale bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem starego Passata B5 FL w sedanie. Mam dużo do zrobienia począwszy od zamka tylnej klapy. Otwierając pilotem i przyciskiem w drzwiach wszystko działa. Natomiast gdy wkładam kluczyk i przekręcam nic się nie dzieje. Pytanie czy warto to próbować naprawiać a jak nie to co kupić żeby czasem nie zamówić czegoś zbędnego.

 

Druga sprawa. W drzwiach kierowcy w dolnej części mam zamek na klucz obok przycisków do otwierania klapy i wlewu paliwa. Gdy przekręcam nic się nie dzieje. Pierwszy raz coś takiego w ogóle widzę. To jest normalne w Passacie? W ogóle po co taka dodatkowa blokada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki. Tą aukcje tez juz widzialem. Chciałem się po prostu dowiedzieć czy ten 3B9... też pasuje, bo sporo jest aukcji właśnie z tym numerem i czym tak rzeczywiście się różnią, ale bardzo dziękuję za poświęcony czas.

 

żaden kłopot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, jak poradzić sobie z luźno latającymi przyciskami otwierania klapy w przedlifcie? Jest bardzo mały skok, irytuje mnie to bo nie zawsze za pierwszym przycisnięciem otwiera - najczęściej trzeba docisnąć mocniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin_pesel, masz rację - do kombi pasuje 1J0962103. Niestety prawie już nigdzie nie można tego dostać :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat variant b5fl

Zamek Klapy bagażnika w pozycji otwartej. Nie można zamknąć bagażnika. Jakieś sugestie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień uszkodzony element na sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, olop napisał:

Wymień uszkodzony element na sprawny.

A który się uszkodził. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności