Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gordonpl

Ja się poddaję, znacie jakiś warsztat na śląsku gdzie zajmują się montowaniem mfd tak żeby wszystko działało (fis również). ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję za odpowiedź, ale w międzyczasie na niemieckim forum Sharan/Galaxy/Alhambra znalazłem info, że sygnał ABS z kół był wykorzystywany w starszych wersjach MFD czyli ver. A i B. Natomiast nowszym wersjom od C do G wystarczy sygnał Gali, który podłączyłem i jak na razie jestem zadowolony z działania tej navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

mpmichu

 

Czy jesteś tego pewien ??

 

 

A jak u ciebie z dużym fis masz, działa ??.

Jaką wersję masz navigacji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawigacja działa i to całkiem dokładnie. Co do wyświetlania na FIS to też działa poprawnie. Mam zainstalowaną MFD ver. D i jak na razie wszystko jest ok. Teraz mam zamiar założyć taką instalację do mojego passata, ale jeszcze zbieram na to środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

acha to to nie w passacie masz zainstalowane, a w jakim aucie to zamontowałeś, w passacie może nie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w passacie może nie działać

Ja mam zainstalowaną mfd ver. d. Na pin od lewego koła 26 pinowej kostki navi idzie impuls z gali, do tego dwa kolejne przewody (+12V i od wstecznego) i wszystko działa od ponad dwóch miesięcy bez zarzutu. Nawet nie musiałem przestawiać ilości impulsów w samej navi. Więc zrób w ten sposób i na pewno nie będzie żadnych problemów.

A od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem zegarów z fis bez can i tym też się zajmę w niezbyt odległej przyszłości:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
acha to to nie w passacie masz zainstalowane, a w jakim aucie to zamontowałeś, w passacie może nie działać.

 

Mam zainstalowane w Sharanie Ojca i tam działa, ale nie sądze żeby z passaterm była jakakolwiek różnica. Jak będę miał chwilkę to przełoże to MFD do passata i wtedy dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności