Skocz do zawartości
arkady375

Wybory drugiego opiekuna grupy Warmińsko-Mzurskiej == Za i przeciw.

Rekomendowane odpowiedzi

A kto powiedział, że ktoś od nas bedzie opiekunem. Przecież chodzi o demokratyczne wybory i każdy ma szanse wygrac.

No ale co tak naprawdę Da zmiana opiekuna skoro nie będzie po miedzy nami wszystkimi ogólnego zgrania?? Po prostu powinniśmy się zgrać wszyscy razem a nie kombinować ze zmiana opiekuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy tutaj :-) JEzeli moge sie wypowiedziec w temacie , to chcialbym powiedziec co nieco .

Wybór drugiego opiekuna podzieli region , tego nikt niechcialby , co ?

Opiekun powinien byc z obszaru gdzie jest najwiecej aktywnych czlonkow , gdzie spolecznosc zyje . Jest on poprostu najbardziej tam potrzebny.

 

To tak jezeli chodzi o swierzy poglad na sprawe .. teraz sie zbieram i jade na pierwsze spotkanie passatomaniakow :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze nikt nie mówi o podziale regionu!!!!!!! Jeszcze raz apeluje do wszystkich temat ma na celu zebranie informacji za i przeciw wyborom drugiego opiekuna. Moim skromnym zdaniem z uwagi na wielkość regionu jest on niezbędny, ale to jest tylko moje zdanie. Pozdrawiam PS. Rosa czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... cisza :D:P Panowie... nie ma co się mięsem obrzucać, bo to do niczego nie prowadzi :D;-)))) dawjta kufle, strzelim bo chmielu i do rzeczy, ale na spokojnie ;-)

 

jak w temacie Wybory drugiego opiekuna grupy W-M == za i przeciw.

 

Czytajcie ze zrozumieniem!!! 2giego opiekuna !!! a nie, że Zdun out i nowy na jego miejsce....

 

Poza tym.. za i przeciw... mówi o tym by wyrażać Swoje opinię ... np.

"Jestem za, bo ....."

"Jestem przeciw, bo ......"

 

Ja jestem za tym by został Zdun ;-) bo lubie jego wiadomości PW :D.

i jestem za, ponieważ region W-M jest spory powierzchniowo..... Opiekun jest, który aktywnie działa na zachodzie i jesteście zintegrowani, Zdun wam wszystko załatwia itp itd..

 

U nas załatwia wszystko Lukisio, więc myślę, że powinno zostać mu to wynagrodzone i mianować na 2giego opiekuna naszej grupy:)

 

Dziekuje i Pozdrawiam ;-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi to że Lukisio jest naszym kandydatem to wszyscy wiedza, ale jak dojdzie do wyboru 2 kandydata to odbędzie się tak samo jak w przypadku wyboru zduna.

Moje za: wszyscy wiedza

Moje przeciw: brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz apeluje do wszystkich temat ma na celu zebranie informacji za i przeciw wyborom drugiego opiekuna

No i ok.

 

tylko, że z niektórych postów stwierdzam całkiem co innego

 

A wiecie, że dzisiaj w gazecie Motor napisali, że Passat produkowany od 2005 roku to model B5 :D

 

Wybór drugiego opiekuna podzieli region , tego nikt niechcialby , co ?

I to jest właśnie największy gwóźdź w tej sprawie

 

Opiekun powinien byc z obszaru gdzie jest najwiecej aktywnych czlonkow

 

Niestety, ale ta zasada nie obowiązuje u nas na forum

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem z uwagi na wielkość regionu jest on niezbędny, ale to jest tylko moje zdanie

 

U nas załatwia wszystko Lukisio, więc myślę, że powinno zostać mu to wynagrodzone i mianować na 2giego opiekuna naszej grupy

 

To krótko wam napisze jak to się ma w zachodniopomorskim. Mam równie duży region do ogarnięcia od Szczecina do Koszalina czyli dobre 200km. Z racji że mieszkam po środku obu miast też fizycznie i finansowo bym nie wyrobił jeżdżąc w każdy zakątek województwa. Ale jest na to sposób ....reszta grupy która potrafi razem i chce coś zorganizować. Jeśli jest propozycja że robimy bliżej Szczecina spota to dzwonię do kogoś kto zna, mieszka bliżej regionu i proszę o pomoc w organizacji, jeśli bliżej Koszalina identycznie. Ale do tego trzeba mieć zgraną grupę i chętnych którzy pomogą w organizacji. Wtedy oni załatwiają miejsce jadą rezerwują, ja zajmuję się wysłaniem wiadomości zakładaniem wątku itd. Trzeba chcieć. Więc po co wam drugi opiekun skoro zdun może zadzwonić do lukisio i w ten sam sposób to załatwiać. Takim sposobem grupa się nie dzieli a łączy kolejnym spotami. Tyle z mojej strony - zrobicie jak uważacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i łapię się za głowę :D

 

Szczerzę to trochę zachowujecie się jak dzieci z podstawówki

Dokładnie

Również jestem za tym aby Olsztyn miał swojego opiekuna...

No jasne zróbmy opiekuna dla każdego miasta powyżej 150 osób :D a na forum zrobi się niebiesko

I co Twoim zdaniem znaczy "opiekun"?

Dobre pytanko , ludzie dowiedzcie się jaką rolę na forum pełni opiekun a potem wybierajcie ziomala regionu ( Łukasz nic osobiście do Ciebie , chłop w dechę z Ciebie )

A więc zgłaszam wniosek formalny o WYBORY NOWEGO OPIEKUNA GRUPY WARMIŃSKO MAZURSKIEJ.

Nie tobie dane o tym decydować :) ( bez urazy) ktoś go wybrał z wiadomych względów a nie przypadkowo , chłop wywiązuje się ze swoich obowiązków

Każda kadencja kiedyś się kończy.

To trzeba zapodać do najlepszych tekstów z forum :rotfl:

Ale sam wiesz, że większość osób Ciebie nie zna osobiście.

Poprostu naszym jedynym argumentem jest to, że znamy Łukasza LUKISIO i wiemy na co go stać - jaki jest aktywny w naszej grupie ( i nie tylko ) i dlatego obstajemy za jego wyborem na opiekuna.

W czym problem każdy z was może zakładać nowe tematy , pisać posty nie widzę nic konkretnego w tym całym temacie :D jak dla mnie to jedno wielkie Olsztyńskie domowe przedszkole :D. Panowie skończcie się wygłupiać a ja ten temat nominuję do temat roku Passat Awards 2009 :rotfl:

No ale co tak naprawdę Da zmiana opiekuna skoro nie będzie po miedzy nami wszystkimi ogólnego zgrania?? Po prostu powinniśmy się zgrać wszyscy razem a nie kombinować ze zmiana opiekuna

Święte słowa :ok:

 

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby organizować spoty nie trzeba być opiekunem ;) Więc nie wiem w czym problem. Grupa Lubelska nie ma opiekuna z Lublina, jeden jest z Chełma a drugi jak widać w moim profilu :P i jakoś mimo to tworzymy chyba jedną z bardziej zgranych ekip na forum.

 

Zdun spoko gość, i potrafi dużo piwa wypić więc odczepcie się od niego :D

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ja jestem PRZECIW

 

Wątek dotyczy Za i przeciw i ja swoje zdanie wypowiedziałem. Jest oczywiste że dwóch opiekunów podzieli nasz region. Olsztyn będzie działał dla siebie, Elbląg dla siebie, a o reszcie już zapomnicie ... :(

 

Ja chciałbym 3 opiekunów - jednego jeszcze na Mazury (no może 2 - jednego na północne a drugiego na południowe)

 

Co do tego ze wątek warm-maz zaczął żyć jak powstała grupa olsztyńska to się nie zgodzę - powstał jak wybrano opiekuna :!: I mimo że głosowałem na lukisia to nadal jestem przeciw wyborowi 2 opiekuna.

 

A co do czyszczenia wątków (między innymi spot Olsztyn) to miejcie pretensje do mnie - bo to ja zduna męczyłem przez dwa miesiące żeby porobił porządki (wątek elbląski chyba jeszcze nawet nie istniał). Zdun się długo wzbraniał, ale w końcu miał dosyć molestowania przeze mnie ;) i wspólnie porobiliśmy te porządki (inne wątki też zostały poczyszczone, połączone a niektóre całkiem wyleciały).

 

A co do organizowania spotów to ponawiam i w tym roku zaproszenie do mnie na działeczkę na jakiś weekendzik (ci którzy są tu już od min. roku wiedzą o co chodzi :] )

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do organizowania spotów to ponawiam i w tym roku zaproszenie do mnie na działeczkę na jakiś weekendzik (ci którzy są tu już od min. roku wiedzą o co chodzi )

Ja będe :D

Co do tego ze wątek warm-maz zaczął żyć jak powstała grupa olsztyńska to się nie zgodzę - powstał jak wybrano opiekuna I mimo że głosowałem na lukisia to nadal jestem przeciw wyborowi 2 opiekuna.

Opiekun tu nic nie da to w waszych rękach jest życie forumowe waszej części regionu. Zobaczcie na śląsku Częstochowa sobie świetnie radzi choć mi się jeszcze nie udało do nich zawitać !!!!! Oni nie chcą opiekuna miasta Częstochowa!!!!! To nie na tym polega funkcja opiekuna

Podam przykład sam staram się od jakiegoś czasu zrobić spot w pewnym rejonie i nic , każdy dużo pisze a nic z tego nie wychodzi bo nikomu nie chce się ruszyć 4 liter by znaleść fajną miescówkę i nic nawet nie odpiszą na PW pisze , że ma zwalony motor a następnego dnia pisze że kogoś spotkał na drodze. To wszystko od was zależy a nie od niebieskiej belki przy nicku !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o wszystko od was zależy a nie od niebieskiej belki przy nicku !!!!!!!!!!!!!

Dokładnie wszystko zalezy od nas a nie od tego kto będzie opiekunem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że zostałem niejako wywołany do tablicy w niektórych postach pozwólcie że zajmę SWOJE stanowisko.

 

Tak jak w temacie tu możecie wpisywać swoje za i przeciw wyborem drugiego opiekuna naszej grupy.
Skoro wychodzisz z taką inicjatywą to poprzyj ją chociaż argumentami, a nie pustym zdaniem.

arkady ale nie widzę Twojego za lub przeciw w tym temacie.

 

a konflikty nie są nam tutaj potrzebne.

dokładnie

 

I jedynego kandydata widzę w osobie Łukasza (Luks, Lukisio)
Lukisio bedzie tylko naszym jedynym kandydatem.

To może sam Łukasz się wypowie :)

 

Każda kadencja kiedyś się kończy.

a jest gdzieś to zapisane?

 

Tak jak i temat o spotach w Olsztynie i temat o Elblągu były czyszczone. tak samo jak i inne tematy są czyszczone regularnie. I proszę Cie, nie pisz, ze zrobiliśmy sobie offtopic. Zapomniał wół jak cielęciem był? Jak wy robiliście totalny off topic w swoim temacie i musialem codziennie przenosic kilkadziesiat postów? Przyznam rację, zrobił sie OT, bo sam na to pozwoliłem w dziale o Elblągu, tak jak i o Olsztynie dlatego, że nie mogłem przez jakiś czas usuwać postów w regionalnym - nakaz z góry. Więc zanim o coś oskarżysz, zapytaj...
A co do czyszczenia wątków (między innymi spot Olsztyn) to miejcie pretensje do mnie - bo to ja zduna męczyłem przez dwa miesiące żeby porobił porządki (wątek elbląski chyba jeszcze nawet nie istniał). Zdun się długo wzbraniał, ale w końcu miał dosyć molestowania przeze mnie i wspólnie porobiliśmy te porządki (inne wątki też zostały poczyszczone, połączone a niektóre całkiem wyleciały).

Posty usuwałem z tematów bo zaczeliście traktować wątek jak czat. Ostatnio poprosiłem Zduna o chwilowe nieusuwanie postów.

 

Dobre pytanko , ludzie dowiedzcie się jaką rolę na forum pełni opiekun a potem wybierajcie ziomala regionu

Dokładnie jak mówi Miłosz.

 

żeby organizować spoty nie trzeba być opiekunem Więc nie wiem w czym problem.

Celna uwaga :)

 

To wszystko od was zależy a nie od niebieskiej belki przy nicku !!!!!!!!!!!!!

No chyba że komuś zależy bardzo na takiej belce.

 

A co do organizowania spotów to ponawiam i w tym roku zaproszenie do mnie na działeczkę na jakiś weekendzik (ci którzy są tu już od min. roku wiedzą o co chodzi )

A jak ktoś nie był to czego się może spodziewać? ;)

 

 

I tak na koniec chciałbym usłyszeć szczerą i prostą odpowiedź - dlaczego drugi opiekun, co ma robić na forum czego nie może zrobić albo źle robi Zdun.

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arkady ale nie widzę Twojego za lub przeciw w tym temacie.

 

To widzę Arturze że słabo czytałeś

Edi to że Lukisio jest naszym kandydatem to wszyscy wiedza, ale jak dojdzie do wyboru 2 kandydata to odbędzie się tak samo jak w przypadku wyboru zduna.

Moje za: wszyscy wiedza

Moje przeciw: brak.

 

Zdun spoko gość, i potrafi dużo piwa wypić więc odczepcie się od niego

w to nie wątpię al co ma wspólnego z tematem???????

 

Jeszcze raz apeluje do wszystkich temat ma na celu zebranie informacji za i przeciw wyborom drugiego opiekuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można pisać dywagować a ja się ie będę rozwodził zdun jak dla mnie nie jest opiekunem nic konkretnego nie załatwia w żadnej kwestii, no może poza "zapachami forumowymi" a tak to tylko wchodzi na nasze forum coś napisze lub wykasuje no i oczywiście raz w tygodniu datę zmienia swojego spotu w Elblągu a tak poza tym to dla regionu to nic nie wniósł ciekawego albo konkretnego, a my z naszej strony choćby dzięki wielkiemu zaangażowaniu Łukasza i jeszcze kilku osób mamy kurteczki które teraz nosi sporo osób w kraju mamy własną flagę z inicjatywy Łukasza i kolega ma jeszcze mnóstwo fajnych pomysłów na ulepszenie naszej grupy W-M.

piszcie co chcecie takie mam zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam czytaj uważnie ...

temat ma na celu zebranie informacji za i przeciw wyborom drugiego opiekuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no może poza "zapachami forumowymi"

Kolego prowadzisz do kłótni !! a to niezgodne z punktem 4,6 regulaminu

a tak to tylko wchodzi na nasze forum coś napisze lub wykasuje no

Takie jego zadanie

a tak poza tym to dla regionu to nic nie wniósł ciekawego albo konkretnego

no wieży Aiffla Ci w Olsztynie nie postawi ani pomnika Nike

 

Co do Łukasza dobrze wiemy co wnosi do życia forum i bardziej ma do to życia forumowiczów niż waszego regionu dla tego pełny szacun dla niego :padam:. Też się cieszę z kurtek świetnie mi się w niej chodzi (spisał się idealnie i wierzę , że poprowadzi jeszcze sporo gadżetów forumowych nie znam innej bardziej konkretnej osoby na to stanowisko ) ale to nie ma nic do obowiązków opiekuna regionalnego.

Adam jeszcze raz wgłąb się w temat obowiązków opiekuna regionalnego pomyśl , a potem napisz!!!!!

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co się orientuję to Łukasz miał pomagać Zdunowi. To ze zrobił kurtki i że zrobił flagę to już musi być opiekunem jakoś wiele osób robiło różne rzeczy na forum i opiekunami nie są. A poza tym co by to zmieniło jak by Łukasz był opiekunem?

Tym tematem i kilkoma innymi udowodniliście że chcieliście pokazać co to nie Olsztyn i kim wy nie jesteście i że wam należy się wszystko. I zamiast jakoś starać się wspólnie złączyć cały region Warmińsko-Mazurski to knujecie coś za plecami jak by tu powołać nowego opiekuna, obalić starego. Nie na tym rzecz polega powinniśmy wspólnie rozwijać naszą pasję do samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co się orientuję to Łukasz miał pomagać Zdunowi. To ze zrobił kurtki i że zrobił flagę to już musi być opiekunem jakoś wiele osób robiło różne rzeczy na forum i opiekunami nie są. A poza tym co by to zmieniło jak by Łukasz był opiekunem?

 

Kolego czytaj dokładnie o co biega w tym temacie wypowiedz się za i przeciw a nie pitolisz głupoty.

 

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

 

Ale z tego co się orientuję to Łukasz miał pomagać Zdunowi.

 

Słabo się orientujesz

 

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

 

I zamiast jakoś starać się wspólnie złączyć cały region Warmińsko-Mazurski to knujecie coś za plecami jak by tu powołać nowego opiekuna, obalić starego.

 

A nasza wizyta u was i wspólne grillowanie w Bażantarni to niby co było???? A fakt byłem tak pijany że nie pamiętam. Więc kolego proszę daj sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty co się wypowiedziałeś w tym temacie?Nic konkretnego nie napisałeś tylko zarzuciłeś temat żeby inni podali Ci gotowe argumenty. Jak dla mnie temat w ogóle jest bez sensu. Jest jedna osoba bardzo dobrze wypełnia swoje obowiązki, ze wszystkimi żyje w zgodzie.

A nasza wizyta u was i wspólne grillowanie w Bażantarni to niby co było???? A fakt byłem tak pijany że nie pamiętam. Więc kolego proszę daj sobie spokój.

Byliście nikt nie mówi że nie ale i nikt nie powiedział ze my nie przyjedziemy. Przyjedziemy i do was niema problemu. Ale wytłumacz co Ci da ten podział regionów? Myślisz ze polepszy relacje obu regionów? wręcz przeciwnie pogorszy te relacje a nie o to tutaj chodzi.

Edytowane przez MDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności