Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad nabyciem takiego gadżetu:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77935509

ktoś montował w swoim pieszczochu podobne "coś"? Jak jest z jakością takiego kawałka plastiku, bo boję się tych allegrowych "artykułów z górnej półki" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam grill z firmy FK,jest w miarę,ale troche twardy a nie taki jak orginał miękki,a ten na allegro jest JOM myśle że jest lepszy jakościowo od FK ,to tylko 300zł ja płaciłem 450zł w tamtym roku.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem passat bez znaczka z przodu ( zwlaszcza 3BG bo jeszcze w 3B to sie zrobi brewki i ringi to jakos to wyglada w tloku z daleka... ) wyglada FATALNIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że kolego nie widzialeś,że tak mówisz,wygląda zajebiście,a brewki to kwas.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokażcie jakieś foty, plizzz :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to podaj maila bo nie wiem czy dam rade wrzucić na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6, dzięki za te zdjęcia. Przekonałeś mnie... w ogóle się nie będę zastanawiał...

 

Miodzio. Popatrzcie sami:

 

1111388passi2b5fc.th.jpg 111f10200093ol.th.jpg

 

111136171b8uc.th.jpg 111136182b0dg.th.jpg

 

Ten czarny jakoś mi tak bardzo mocno mojego przypomina, nie wiem zupełnie dlaczego? :twisted:

Nadal się komuś nie podoba?? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja mam grill z firmy FK,jest w miarę,ale troche twardy a nie taki jak orginał miękki,a ten na allegro jest JOM myśle że jest lepszy jakościowo od FK ,to tylko 300zł ja płaciłem 450zł w tamtym roku.Pozdro

Ja kupiłem Jom'a....

Zdjęcia poniżej.

 

25082006127fu1.th.jpg

25042007265ue7.th.jpg

25042007266nv0.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mner

A ma ktoś może listwy chromowane na modelu 3B. Interesuje mnie jak wyglądają boczne listwy (znaczy się obwódka szyb bocznych) w takim modelu kombi ale w jasnych kolorach nadwozia (najlepiej srebrny). Jakby ktoś chciał sie pochwalić jakimiś fotkami byłbym wdzięczny.

 

Bo jak się tak po zdjęciach przyglądam to raczej wszyscy na ciemnych kolorach robią listwy i wtedy wygląda ok ale czy tak samo będzie wyglądać na jasnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma ktoś może listwy chromowane na modelu 3B. Interesuje mnie jak wyglądają boczne listwy (znaczy się obwódka szyb bocznych) w takim modelu kombi ale w jasnych kolorach nadwozia (najlepiej srebrny). Jakby ktoś chciał sie pochwalić jakimiś fotkami byłbym wdzięczny.

 

Bo jak się tak po zdjęciach przyglądam to raczej wszyscy na ciemnych kolorach robią listwy i wtedy wygląda ok ale czy tak samo będzie wyglądać na jasnych.

 

1.Co to ma wspólnego z grillem??

2.Poszukaj na forum-jest parę fotek jak to wygląda...w ostateczności poszukaj 3BG w jasnym kolorze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie ktos wspomnial ze brewki sa nielegalne bo zaslaniaja lampy.Ja kupilem do swojego b5,ale moje brewki maja certyfikat dekry ktory dopuszcza ich montaz w b5.Co w zwiazku z tym czy polska wspaniala policja moze sie przyczepic.PS nie uwazam ze brewki to kwas jak tu ktos wspomnial.Nadaja paskowi bardziej agresywny i indywidualny wyglad.Taka moja opinia:kazdy tuning zamienia samochod w indywidualny choc nie kazdy samochod po tuningu wyglada cool!Wszystko zalezy jak sie zgra elementy poddane tuningowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie brewka jakiej by nie byla firmy to agrotuning ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do swojego paska zakładałem grilla z allegro za jakieś 170pln chyba i powiem tak..

Wykonanie pozostawia wiele do życzenia, z bliska "chromowane" elementy są jakby nierówne, poszarpane..?

Przy próbie montażu ciężko było dopasować i plastik pękł na końcu prawej strony (jednak w niewielkim stopniu i maska zasłania).

Z dalszej odległości wygląda lepiej ale sama świadomość tego, że 170 pln za kawałek plastiku to zbrodnia:D

Polecam?? Sam nie wiem, zależy kto czego oczekuje od wyglądu detali.

Jak znajdę chwilę wrzucę foto mojego wozu;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zapytam czy idzie a jak idzie to gdzie,dostać taką chromowaną obwódkę co jest pod grillem 111136171b8uc.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja zapytam czy idzie a jak idzie to gdzie,dostać taką chromowaną obwódkę co jest pod grillem

 

Wiesz, mi się wydaje, że to jest listwa taka jak dają nie którzy wokół szyb.

 

http://moto.allegro.pl/item968553180_listwa_dekoracyjna_chrom_5mm_x_8m_fvat_tani_kurier.html

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja zapytam czy idzie a jak idzie to gdzie,dostać taką chromowaną obwódkę co jest pod grillem

 

Jeśli chodzi ci o obwódkę na kratce pod tablicą rej. to są to listwy naklejane na taśmę obustronną (już fabrycznie naklejoną).

Szukaj na allegro dużo tam tego.

Edytowane przez Ercemo
Błędny opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ercemo
czyli talie coś jak pokazał
aro555222
no to trochę lipnie bo myślałem że to jakiś lepszy materiał

 

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

 

taka listwa na metry nie wchodzi w grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj nie robmy wsi przeciez to tesco tuning taka listwa!!!!

 

Wiem, że to wieś ale na zdjęciu jest właśnie taka taśma. Ja bym to zrobił z blachy aluminiowej ładnie ukształtował, przykleił i wypolerował na lustro byłby efekt hehe

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności