Skocz do zawartości
heros2000

Jak zdemontować przełącznik zmiany świateł w passacie b6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem podobnie w swoim b6 tez nie moglem trafic pokretlem w odpowiednie ustawienie ale metoda prob i bledow udalo mi sie .Po przekreceniu poruszalem na boki pokretlem i ciagnalem do siebie i tak kilka razy i wyskoczyl skubaniec , musisz troszke pokombinowac a napewno wyskoczy powodzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Będę jutro próbował, ale skoro w 2 innych samochodach zajęło mi to kilka sekund to w B6 chyba jest coś nie tak męczyłem się z tym dzisiaj ponad godzinę i zrezygnowałem. Myślałem, że miał ktoś podobny problem i poradził sobie w jakiś mniej konwencjonalny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się jednak wyjąć włącznik świateł. Było z nim wszystko ok zapadki są całe i normalne się chowają więc już pewnie zostanie tajemnicą czemu tak ciężko było go zdemontować. Tak jak wszyscy pisali trzeba go mocno wcisnąć i przekręcić w prawo i pociągnąć jednak w moim wypadku nie było tak łatwo i po wielu wielu próbach obwinąłem jego wystającą część grubą (tą którą się włącza poszczególne światła) irchą i złapałem kombinerkami dopiero taki zabieg pomógł. Nie wiem czemu akurat tak było w moim b6 może za dobrze spasowany. Co nie zmienia faktu, że napsuł mi dużo nerw i już miałem zrezygnować z jego wymiany. Więc jeżeli ktoś będzie miał podobny problem życzę dużo cierpliwości i polecam mój sposób tylko oczywiście trzeba rozsądnie się obchodzić z kombinerkami, żeby nie zniszczyć włącznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrzeję temat, aby nie zakładać nowego.

 

Mam w swoim P taki włącznik:

https://7.allegroimg.com/s512/0342d4/f8493292461b90c851ce0eb42ab7

A chciałbym zamontować taki: 

https://1.allegroimg.com/s512/018165/5f3163fd4db59e07fc8f994a96f1

Czy różnica w oznaczeniach wpłynie na działanie? Czy mogę śmiało montować?

Edytowane przez denon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wtyczki pasują to powinno być wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności