Skocz do zawartości
rainman777

Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za gościnę... dzisiaj wprawdzie byłem drugi raz ale tak na prawdę pierwszy, w którym czułem się jednym z "nas".

Cóż.... byłem dzisiaj na " krzywy ryj" ale następnym razem się poprawie. Nie wiedziałem, że taka impreza nas czeka. Czy zawsze tak wyglądają nasze spotkania? Następnym razem przywiozę jakąś muzę no i oczywiście coś na grilla.

 

pozdrawiam Andrzej

nie ma na krzywy ryj..wszyscy sa jedna rodzina:kumple...zapraszamy ponownie:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękujemy za miłą atmosferę, super przygotowanego grilla i za spotkanie.

Kilka fotek:

dafota.2.9sw1340525614k.jpg.smIMG_0006.jpg&th=3808 dafota.2.brj1340525614n.jpg.smIMG_0005.jpg&th=2592 dafota.2.7eb1340525614n.jpg.smIMG_0004.jpg&th=9474 dafota.2.lsd1340525614a.jpg.smIMG_0003.jpg&th=9869 dafota.2.m981340525614t.jpg.smIMG_0002.jpg&th=2501 dafota.2.aqb1340525614k.jpg.smIMG_0001.jpg&th=6903

 

PozdraVWiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za jak zawsze super spot i grill na najwyzszym poziomie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatycznie było jak zawszę :kumple namiocik i grill :padam

Pozdrowionka i do następnego :provw:

P.S. wodyyyyy wodddyyy :chory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie, na pewno pojawię się na następnych spotach.

Jako, że jestem "nowy" napisze parę słów o sobie.....

Jestem rodowitym chorzowianinem, tutaj żyję, pracuję... mam rodzinę.

Mojego Paska przejąłem po wujku, który w początkach lat 80-tych opuścił Polskę wraz z moimi kuzynami. Z kuzynami nie najlepiej się układało bo odbiło im, że niby teraz są z lepszego świata... ale cóż.. rodziny si nie wybiera.

Na szczęście wujo był " normalny" i do ostatnich dni miałem z nim dobry kontakt. To był mój chrzestny.

W 2008 roku zmarł... Ponieważ nieraz mówiłem, że chętnie bym takiego zadbanego paska kupił, kuzyni " z łaski" zaproponowali mi, biednemu polaczkowi" kupno tego auta. Nie zastanawiałem się ani chwili. Wziąłem go od ręki mimo iż cały czas posiadam jakiś inny samochód do codziennego " ciorania". I tak jest do dziś. Wujo był starszym bardzo otyłym człowiekiem ( co niestety widać po siedzeniu kierowcy ). No i miał jakieś sygnety ( brrrrr) i dosyć zmasakrował uchwyt drzwi.

Poza tym, samochód po 9 latach w rękach chrzestnego miał zaledwie 72 000 km. Był niestety po tylnej kolizji dlatego tył mam robiony.

Po zakupie jeździłem nim trochę bo pozbyłem się starego Forda Scorpio ale od 2 lat stoi w garażu i nabiłem nim od stycznia 2010 tylko 16 000 km to wychodzi po 6,5 000 rocznie. Mam trochę inne podejście do samochodu niż większość z Was. Nie tuninguję go, nie udoskonalam, nie dorabiam różnych rzeczy, postanowiłem mieć go końca życia w oryginalnym stanie. Może kiedyś będzie muzealnym egzemplarzem. Jeśli cokolwiek w nim wymieniam ( tarcze, klocki ) to na wysokiej klasy nie patrząc na cenę. Teraz niestety po 13-tu latach zeżarło układ wydechowy. Ponieważ nim nie jeżdżę na razie nic z nim nie robię ale będę chciał założyć mu dobrej jakości układ wydechowy ( czekam na sugestię).

Po 120 000 wymieniałem pasek rozrządu ale mechanik uświadomił mnie, że 120 000 to jedno a 5 lat to drugie. Chyba miałem szczęście, że przez te 11 lat pasek rozrządu wytrzymał.

Jedyne co się popsuło to sterowanie tylnym silnikiem otwierania szyby. Przy okazji gdzieś znajdę jakiś używany i znów pasek będzie 100% sprawny.

To chyba tyle na " dzień dobry". mam nadzieję, że będziemy widywać się na spotach... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie, na pewno pojawię się na następnych spotach.

Witamy po raz kolejny :vw: :kumplecieszymy się , że się podoba :)

 

Twój nick groźnie brzmi :rotfl:

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja również dziękuję za udanego spota, choć byłem tak krótko to miło było Was znów zoboczyć :) do następnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak pozno ale teraz mam chwile by dojsc do komputera , dziekujemy za MEGA FAJNEGO RODZINNEGO GRILLA oby takie czesciej bywaly,

 

 

p.s GLADI CO TO ZA KIELBASA??SPALEM PO NIEJ 14 GODZIN HEHEH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tak pozno ale teraz mam chwile by dojsc do komputera , dziekujemy za MEGA FAJNEGO RODZINNEGO GRILLA oby takie czesciej bywaly,

 

 

p.s GLADI CO TO ZA KIELBASA??SPALEM PO NIEJ 14 GODZIN HEHEH

Z Ukrainy..:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
choć byłem tak krótko to miło było Was znów zoboczyć :) do następnego

Cieszę się synu , że wróciłeś na właściwą drogę :kumple

 

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nocy nie swiecilem wiec malo napromieniowana chyba, ale spalo sie fajnie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ( sobota) kończy mi się rejestracja na mojego "codziennego" passata. Nie znacie tego samochodu bo to inny niż ten, którym byłem na ostatnim zlocie. Ciekawe co diagnosta znajdzie... To 97 rok, kombi 1,6 + gaz

Zapraszam jutro na 11-tą do Planetarium śląskiego. Jeśli ktoś jeszcze nie był na seansie w Planetarium ... zapraszam. Wprowadzę bezpłatnie. Będę tam od 11-tej do 13-tej. Seans jest o 11-tej. Gdyby ktoś z Was chciał skorzystać podaje telefon bo beze mnie nie wejdziecie za free.... 608-272-776

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To 97 rok, kombi 1,6 + gaz

dobrze kminie - bagażnik na 4 rowery na dachu :?::>

 

---------- Dodano o 01:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:15 ----------

 

po wizytówce dobrze kminie :D

 

---------- Dodano o 01:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:16 ----------

 

tak się właśnie zastanawiałem na ostatnim Cyklicznym, tylko mi sedan do kombi zbytnio nie pasował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak...dobrze

 

diagnosta znalazł wybity lewy tylny amor i do wymiany góra prawego przedniego zawieszenia.... Dostałem pieczątkę ale muszę to zrobić...

Edytowane przez abw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie być na bieżąco z tworzącymi się ośrodkami burzowymi nad Polska, to polecam serwis, z którego korzystamy w Planetarium.

Serwis pokazuje z dokładnością do 1 minuty wyładowania atmosferyczne, ich intensywność oraz kierunek w jakim się przemieszczają...Są dwa radary - Gdańsk i Łódź. Oczywiście z racji odległości, co przekłada się na dokładność, polecam Łódź.

http://www.gdziejestburza.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy na forum ale jak jest możliwośc poznać nowych ludzi to ja chętnie o ile mogę:)A tak pozatym to miałbym prośbę chodzi o to by ktoś z jadacych na spodkanie 22 .07 zabrał kompa i kabelek bo mój Passat ostatnio coś muli a co jade do pseudo mechaników to mam nowe części do wymiany i dalej nic.Byłbym wielce zobowiązany gdyby ktoś mógłby mi pomóc.pozdrawiam i do zobaczenia

Edytowane przez Sabrethouth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej... czy najbliższe spotkanie też jest połączone z jakimś grillem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej... czy najbliższe spotkanie też jest połączone z jakimś grillem?

Jak tylko pogoda dopisze to jak najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś z jadacych na spotkanie 22 .07

22 to niedziela, a my zapraszamy na piekarki Kopiec 21'ego w sobotę ;)

Jak tylko pogoda dopisze to jak najbardziej ;)

optymiści... :/:http://pogoda.piekary.pl/prognoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto biere grilla..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności