Skocz do zawartości
Dardi

Iv ogólnopolski zlot vw passat

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Również dołączam się do podziękowań :super:dla organizatorów , szczególnie dla Dardi-ego

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z Mapetem i jezeli ktos by sie podjal napisania jakiegos artykulu z fotkami o zlocie to on to wrzuci do gazety (VW Trends)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja material przeredaguje chodzi ew o zbior jak najwiecej info o zlocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponizej PW ktore dostalem od rafbud1986 z prosba o opublikowanie

 

Witam

Na wstępie mojej wiadomości chcę Ciebie/Was przeprosić.Podjąłem się organizacji ogólno polskiego zlotu. Byłem dobrej myśli i wydawało mi się ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeździłem z Hezkiem po tych ośrodkach i szło nawet całkiem całkiem...niestety ostatnie co zrobiłem to założenie konta na potrzeby zbiórki.

Potem sprawy potoczyły się w zupełnie złą stronę.

Chciałem obronić siebie i bliską mi osobę i cała sprawa obruciła się przeciwko mnie i straciłem kilka miesiecy z życia...

Strasznie żałuje że zawaliłem temat zlotu na prawde mi zależało ale niestety. Moja małżonka próbowała coś napisac na forum ale widzę że z mizerny skutkiem bo niemoge znaleść żadnch wysłanych wiadomości.

Jeszcze raz przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co on nie ma nawet odwagi sam publicznie coś napisać ?? Żenada.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wnoskująć nie było to lekkie miesiace. Myśle, że wszedła, napisał do Prezia i prosiła o opublikowanie. Być może chłopak właśnie teraz może cokolwiek robić więc nie mów, ze żenada. Wszedła napisał gdzie wiedział. I pewnie jak ogarnie życie osobiste to sie odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem obronić siebie i bliską mi osobę i cała sprawa obruciła się przeciwko mnie i straciłem kilka miesiecy z życia...

 

W sensie, że go napadli a potem przeleżał w szpitalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wnoskująć nie było to lekkie miesiace. Myśle, że wszedła, napisał do Prezia i prosiła o opublikowanie. Być może chłopak właśnie teraz może cokolwiek robić więc nie mów, ze żenada. Wszedła napisał gdzie wiedział. I pewnie jak ogarnie życie osobiste to sie odezwie.

Piotrze ja rozumiem Twój podpis, że przepraszasz za błędy ortograficzne, ale tego sie nie da czytać!

Czy tak trudno skorzystać np z Worda żeby nie robić błedów choćby ortograficznych.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Ty panie moderator żenada .pl to sobie możesz pisać na PW do kolegów...Jak by Tobie tak wbić nóż w brzuch to ciekawe czy tach chętnie bys jeżdził w sprawie zlotu !!!!!! Jeżeli masz coś takiego do napisania to prosze na Pw a nie podśmiechujki sobie robisz.

 

Napisałem do Prezia wiadomość taką jak widzicie na górze. On zaproponował że może to wkleić w głównym wątku i ja na Tym przystałem. Nie ukrywam się nie usuwam konta i mam odwagę cywilną aby Was wszystkich userów tego forum SERDECZNIE PRZEPROSIĆ w szczególności Hezka...Jest mi na prawde przykro że tak wyszło a głupie teksty są co najmniej nie na miejscu w tej sytuacji bo nie chodziłem po agenturach tylko leżałem z rurka w pysku i żarłem jakieś szpitalne kleiki.

 

Jeszcze raz Przepraszam .dot.

 

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:33 ----------

 

Aha i jeszcze jedno jak by ktoś czytał ze zrozumieniem to by ogarnął że to ja napisałem.

Wcześniiej prosiłem oto moją kobiete ale z mizernym skutkiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory kolego ale Hezek współorganizator pewnie wiedział o całej sytuacji. Wystarczyło jedno zdanie na forum i nikt by do was nie miał pretensji. Wiadomo nieszczęścia chodzą po ludziach. Nie doczekaliśmy się żadnego info przez chusteczkę czasu.

 

Ty panie moderator żenada .pl to sobie możesz pisać na PW do kolegów

 

A skoro mogę pisać do swoich kolegów to ja nie życzę sobie żebyś mnie tykał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjotrm:

Masz rację. W pracy gó@#$niana klawiatura. Ale to nie usprawiedliwia. Czas zacząć sprawdzać pisownię przed wysłaniem. Zauważyłem, ale nie mam możliwości edycji tego posta.

Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

derlysy wiem ze kiszkowato to wszystko wyszło... Nie będę już nikogo tykał. Ale najważniejsze że z tego co widziałem to będziecie mieli Ogólno Polski Zlot więc ktoś inny szczęśliwie to ogarnął Gratuluje

 

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

 

będziecie mieli

Mieliście :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat nowego zlotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku a czytałeś listonosza z forum?? Tam wszystko było :)

Przyszły tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups zaraz sprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten tydzień :)

 

w weekend prawdopodobnie damy radę puścić więcej info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności