Skocz do zawartości
tomek_wa

Nakladka na progi

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jasno się wyraziłem, ale chodzi mi o listwy/nakładki naklejane na blachę (próg) więc kolorystyka nie ma znaczenia, gdyż nakładka ta jest aluminium szczotkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie jasno się wyraziłem, ale chodzi mi o listwy/nakładki naklejane na blachę (próg) więc kolorystyka nie ma znaczenia, gdyż nakładka ta jest aluminium szczotkowane.

 

Możesz podać nr części bo już się pogubiłem w tych nakładkach a chętnie bym sobie takie założył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od r line 1350 zł sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od r line 1350 zł sztuka

O jakich progach piszesz, o zewnętrznych r-line?

 

Możesz podać nr części bo już się pogubiłem w tych nakładkach a chętnie bym sobie takie założył.

 

Miałem takie z allegro tu link do aukcji http://allegro.pl/nakladki-listwy-progowe-progi-vw-passat-b6-3c-b7-i4363464463.html całkiem niezłe były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładki kupiłem na tej aukcji: http://allegro.pl/org-nakladki-ozdobne-na-progi-vw-passat-i4295108612.html napisane jest w niej że do

B7, sprzedawca zapewniał, że do B6 nie pasują, kupiłem w ciemno i dobrze zrobiłem, pasują bezproblemowo:) Jest to aluminium szczotkowane.

Nr części postaram się odnaleźć na fakturze jaką otrzymałem.

Edytowane przez PiotrWawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nakładki kupiłem na tej aukcji: http://allegro.pl/org-nakladki-ozdobne-na-progi-vw-passat-i4295108612.html napisane jest w niej że do

B7, sprzedawca zapewniał, że do B6 nie pasują, kupiłem w ciemno i dobrze zrobiłem, pasują bezproblemowo:) Jest to aluminium szczotkowane.

Nr części postaram się odnaleźć na fakturze jaką otrzymałem.

 

Poszedłem w ciemno za Twoją radą i też kliknąłem :) Zobaczymy jak dojdą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kliknąc a tu patrzę, że aukacja się skończyła. Wrzućcie proszę jakieś zdjęcia jak wyglądają u Was na prograch, bo przyznam, że ta wersja badziej mi pasuje niż błyszcząca z kilku postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też chciałem kliknąc a tu patrzę, że aukacja się skończyła. Wrzućcie proszę jakieś zdjęcia jak wyglądają u Was na prograch, bo przyznam, że ta wersja badziej mi pasuje niż błyszcząca z kilku postów wyżej.

 

Piotrek ma mi wysłać na @ więc jak wyrazi zgodę to je tu wrzucę. No chyba że sam to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem fotki od Piotrka. Dzięki!!

 

p3m.jpg

 

 

p2m.jpg

 

 

p1m.jpg

 

 

p4m.jpg

 

 

p5m.jpg

 

już nie mogę się doczekać kiedy moje przyjdą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam podobne. W ubiegłym roku kupiłem w firmie AVISA w Białymstoku. Kosztowały około 150PLN za 4 sztuki. Dodatkowo nakleiłem folię przeźroczystą ą na wierzch łącznie z progami. Z tej firmy posiadali w serwisie VW i sprzedawali jako akcesoria do samochodu /oczywiście z marżą:)/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99zł to było za komplet? http://allegro.pl/org-nakladki-ozdobne-na-progi-vw-passat-i4295108612.html

Bo sprzedawca zaznaczył "sztukę" nie komplet jako przedmiot sprzedaży. Może niedopatrzenie.

Niemniej nie cieszyłbym się za na zapas jeśli w takiej cenie był komplet, za dużo tego widziałem, jeśli wiecie co mam na myśli ;)

 

Ale oczywiście życzę świetnych progów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji napisane jest komplet na cztery progi. Kupiłem jeden komplet i otrzymałem nakładki na cztery progi, zapakowane w opakowanie kartonowe, otrzymałem fakturę zakupu. tak więc rozwiń proszę swoją aluzje dotyczącą tego, że nie cieszyłbyś się na zapas gdyż za dużo tego widziałeś, tylko co masz na myśli pisząc to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwróćcie tylko uwagę, że te z aukcji są do "1. Passat B7 ( 11 - )". Dlatego w ostatnim momencie wstrzymałem się od kliknięcia "Kup teraz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Piotrek napisal ze to B7 ale idealnie pasuje do B6. Sprzedawca nie ma pojecia o tym ze progi B6 i B7 sa takie same. W innym przypadku tak by nie pisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W opisie aukcji napisane jest komplet na cztery progi. Kupiłem jeden komplet i otrzymałem nakładki na cztery progi, zapakowane w opakowanie kartonowe, otrzymałem fakturę zakupu. tak więc rozwiń proszę swoją aluzje dotyczącą tego, że nie cieszyłbyś się na zapas gdyż za dużo tego widziałeś, tylko co masz na myśli pisząc to?

 

Rdzawy nalot niemożliwy do usunięcia na stalowych tanich listwach, a jeśli nawet po jakimś odrdzewiaczu pozbędziesz się rdzy to zostaną plamy i nadżerki, dodatkowo odpryski, odkształcenia, zarysowania i ścieranie się*napisu albo nawet graweru na listwie. Łatwe brudzenie się i trudne czyszczenie. Jak na okapie kuchennym.

Grubość blachy generalnie nie zadowala. Stal stali nie równa to po drugie. Nie oczekuj za takie pieniądze fajerwerków. Niby oryginalny produkt VW, a jakiś numer części masz? Pudełko będzie firmowe VW? Nie sądzę.

Jak wielu kolegów na forum przymocuj tak żeby łatwo zdemontować w razie czego.

Sam testowałem listwy ostatnio na zderzaku bagażnika i bywało różnie. Ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)

 

 

Sprzedawca nie ma pojecia o tym ze progi B6 i B7 sa takie same. W innym przypadku tak by nie pisal.

 

Sprzedawca to Porsche Suchy Las - Autoryzowany salon i serwis VW ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm pożyjemy zobaczymy, przerobiłem w swoim życiu już kilka różnych aut, zbieg okoliczności jest taki, że większość z nich miała właśnie taki fabryczny gadżet w postaci stalowych nakładek ochraniających próg, w żadnym z nich mimo różnego wieku pojazdów nie zauważyłem podanych przez Ciebie przypadłości rdzawy nalot, odkształcenia, ścieranie się napisu itd.

Sprzedawcą jest autoryzowany salon i serwis VW, nie oznacza to jednak, że sprzedawcy są w pewni 100% tego co sprzedają, ten przypadek jest idealnym przykładem tego zjawiska...

Jak odnajdę fakturę do napiszę numer części jaki zakupiłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nakładki z alledrogo od 2007, żadnego nalotu nic, gorzej z listwą na zderzak tylny, ona ma lekki osad, kupiona w serwisie za 500pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję. Czy ma ktoś zdjęcia oryginalnych nakładek/naklejek VW na progi? Chodzi mi o ochronę lakieru poniżej plastikowego progu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności