Skocz do zawartości
tomek_wa

Nakladka na progi

Rekomendowane odpowiedzi

tyle to ja wiem, chodzi mi nie o dlugosc ale o wysokosc

jeszcze raz wkleje link z aukcja na allegro:

http://allegro.pl/item937060916_oryginalne_nakladki_progowe_vw_passat_b6_05.html

 

i wystarczy porownac 1 i 2 zdj, zreszta w opisie jest zaznaczone ze to sa rozne rodzaje nakladek, ale jak widac chyba oba do b6

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te progi nawet od tego samego sprzedawcy i sa idealne, towar oryginalny z kulczyktradex. Pasują idealnie w komplecie 2 długie i 2 ktrótkie. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pochodzą z limitowanej grupy akcesoriów VOLKSWAGEN AG"

Zastanawia mnie co w nch jest takiego limitowanego :]

Moje z serwisu były tańsze,wyglądają tak samo z tym,że mają małe,wypukłe znaczki z logo VW na przednich listwach,więc są chyba bardziej limitowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle to ja wiem, chodzi mi nie o dlugosc ale o wysokosc

jeszcze raz wkleje link z aukcja na allegro:

http://allegro.pl/item937060916_oryginalne_nakladki_progowe_vw_passat_b6_05.html

 

i wystarczy porownac 1 i 2 zdj, zreszta w opisie jest zaznaczone ze to sa rozne rodzaje nakladek, ale jak widac chyba oba do b6

pozdr

masz rację to są dwa różne rodzaje nakładek, w salonie były dostępne te z drugiego zdjęcia( niższe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwile mi zajelo, ale wreszcie udalo mi sie ustalic co nastepuje:

1. praktycznie nie do dostania sa listwy na caly prog ( ze stopniem)

2. listwy sprzedawane w salonach za ok. 170 zl robi robi polska firma z bialegostoku avisa. wspolpracuje tylko ze sklepami, nie prowadzi sprzedazy detalicznej. mozna dostac jej produkty w sklepach z akcesoriami tuningowymi, ale bez oznaczen marki i modeli (widocznie maja taka umowe z salonami i tylko tam kupisz jej wyrob z napisem np passat, golf itd). napisalem do dwoch sprzedawcow na allegro, zobaczymy jaka bedzie cena.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Tadek myślę że cena będzie zbliżona bo przecież koszta wysyłki dochodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie bawił się w allegro itp, pewnie różnica w cenie będzie kosmetyczna, a trafisz na jakiś syf niezgodny z aukcją i będą problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do listwy na zderzak do wersji kombi. Kupiłem na allegro, przykleiłem, wszystko ładnie pięknie, ale po 3 miesiącach zauważyłem iż listwa na tyle nie pasuje że zdarła mi lakier z rantu klapy (zbyt mała szczelina pomiędzy klapą a zderzakiem). Być może gdybym kontrolował to na bieżąco udałoby się uniknąć uszkodzeń lakieru, dziś już po ptokach. Listwę oczywiście zerwałem (przyklejona na zalecana przez użytkownika z allegro taśmę dwustronną, na piance) i to co znalazłem pod listwą przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Syf, piach i szlam. Jak to się tam dostało, nie wiem. Wszystko fajnie, listwy nie ma, lakier na rancie klapy zdarty ale klej i taśma została. Część udało się zeskrobać delikatnie na mokro, ale to co ujrzałem jak zderzak wysechł.... Kolor czarny deep... każda rysa widoczna z kilometra... Obecnie zastanawiam się czy to kwestia regulacji klapy czy nie oryginalnej listwy. Zastanawiam się również czy te oferowane przez serwisy VW nie wyrządzają takich krzywd zderzakom. Po wtóre - wydawało mi się iż taka listwa ma za zadanie chronić górną część zderzaka jak np siedzimy swoją szanowną pupa w bagażniku, a jak ona ma chronić skoro kończy się ok 2 cm przed końcem zderzaka? Czy te oryginalne są szersze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do listwy na zderzak to nawet te z serwisu nie pasuja.Dostępna jest tylko jedna "uniwersalna" wersja dla kombi i sedana.Są źle wyprofilowane i niestety klapa wali o listwę.Kupiłem sobie taką listwę w serwisie razem z listawmi na progi i oddałem ją tego samego dnia kiedy zobaczyłem,że to bubel.

Edytowane przez raver32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o cene to pewnie macie racje ze bedzie podobna, ale mam taki juz charakter ze lubie sprawdzic i wiedziec.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro serwisowe to również buble, powiedzcie mi co moge teraz zrobić. Chciałbym jednak nakleić coś na tę górną część zderzaka (częste wyjazdy na narty, siadanie w bagażniku do zakładania np butów i rysowanie zderzaka zrobiło z nim swoje). Chciałbym nakleić tam albo folię, albo jakąś listwę która jednak zabezpieczy zderzak przed zarysowaniami a nie będzie niszczyć lakieru na rancie klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej wyjdzie Cię kupno na metry,grubszej okleiny np. w Obi.Są w różnych kolorach np. czarny mat,gładkie,perforowane itd.Docinasz sobie idealnie do zderzaka długość i szerokość jaka Ci odpowiada i za 6zł masz "naklejke ochronną" która w serwisie np. do B5 kosztuje 60-70zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czy moze ktos zapodac zdjecie chromowanej listwy ochronne na zderzaku?

chodzi o wersje sedan ...

 

chce zobaczyc jak to wyglada przed zakupem ...

 

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojas wstawisz foty jak to wygląda na aucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności