Skocz do zawartości
tomek_wa

Nakladka na progi

Rekomendowane odpowiedzi

To ze sa produkowane w Polsce nie oznacza ze nie sa oryginalne.Maja numer katalogowy i znaczek VW i jakość ich wykonania jest wysoka.

 

Potwierdzam, kupiłem w ASO w Szczecinie kpl do 3B z logo VW ( identyczna cena oraz wygląd jest do modelu 3C)- produkt polski,b. dobrze wykonany, dokładnie przed rokiem zapłaciłem 149zł. ;)

 

Fotki nakładek w poście #9.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=36457&highlight=nak%B3adki+progi

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem te nakladki w salonie za cos okolo 130 zl chyba. Promocja jakas byla czy cos. Takie z napisem passat i malutkim logo VW takim wypuklym. Fajnie chronia progi. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnica zamieszczam fotke i opinie.

Nakladka pasuje bdb a probi - jest odpowiednio wyprofilowana. Nie wiem, jak ma sie do oryginalu ale wykonana jest z dosc grubego metalu i sprawia dobre wrazenie, Na kazdej sa 2 paski tasmy dwustronnej, wiec montaz nie stwarza problemu.

nakladka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginal bardziej przypomina szczotkowane aluminium a to jest chrom. Przynajmniej tak wyglada na zdjeciu. I w oryginale w kazdym gornym prawym rogu jest takie malutkie logo VW, takie wypukle jak z tylnej czesci klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglem wybrac szczotkowane alu albo chrom, skoro wszystko jest w chromie, to taki tez wybralem. Znaczkow VW oczywiscie nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic listwy progowe ale nie moge sie zdecydowac. Czy ma ktos takie i moglby wrzucic jakies zdjecia ?? zastanawiam sie nad http://allegro.pl/item937060916_oryginalne_nakladki_progowe_vw_passat_b6_05.html i http://allegro.pl/item942413561_oryginalne_nakladki_progowe_vw_passat_b6_czarne.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ja mam takie srebrne ,z czarnych podobno schodzi lakier a aluminium wiadomo ;) rewelacja jestem teraz w pracy ale jak podasz numer tel na pw to ci cykne mmsa jak to wygląda :D

a dopasowane są rewelacyjnie ,w końcu ori :D

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki:)

Mam nadzieje ze moge te zdj wykorzystac.

 

zdjcie016vm.jpg

zdjcie020mt.jpg

 

zdjcie015e.jpg

 

a ma ktos moze czarne te listwy? tak sie zastnawiam co bedzie lepiej wygladalo (deep black perlowy)

Edytowane przez login_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

pewnie że możesz ;)sam bym wrzucił ,ale w robocie archiwalne sprzęty hehe

słabe te foty bo i nokia 2 piksela ;)

A wracając do listew to bier aluminium,nie widać rys które po jakimś czasie pojawiają się od butów (wsiadania),nie odchodzi lakier (odpryski )bo czarne są malowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem od sprzedawcy maila z troche lepszym zdjeciem? jak wedlug Was wypada porownanie?

zegarki006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
dostalem od sprzedawcy maila z troche lepszym zdjeciem? jak wedlug Was wypada porownanie?

 

zakładaj kurka te aluminiowe są matowe, także nie świecą jak psu jajca ,nie widać rysek od wsiadania ,

a na czarnuchach będziesz mieć odpryski ,bo to jest malowane alu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba srebrne... mam nadzieje ze bedzie ladnie wygladac na czarnej perle... w weekend postaram sie jakies zdjecia passata wrzucic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
no to chyba srebrne... mam nadzieje ze bedzie ladnie wygladac na czarnej perle... w weekend postaram sie jakies zdjecia passata wrzucic....

na bank będziesz zadowolony ,tym bardziej że masz ciemny lakier ,wspomnisz moje słowa;)dobry wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak te listwy sie zakłada? Na klej czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Panowie a jak te listwy sie zakłada? Na klej czy jak?

jest podklejona taśma dwustronna wystarczy zerwać i pyk siedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda B5, ale też kupiłem na Allegro nakładki (te czarne oryginalne, to średnio wyglądają w highline)

 

Nakładki ze stali drapanej INOX - wzór grawerowany na zamówienie - można jaką się chce grawerkę zrobić - progi już mają ponad 2 lata, przeżyły wsiadanie i wysiadanie trzylatka (łącznie ze skakaniem po nich) i nadal wyglądają jak nowe.

 

http://img199.imageshack.us/img199/4013/aa01.jpg

 

http://img199.imageshack.us/img199/2346/aa02.jpg

 

Jeżeli ktoś się waha, czy to udany zakup, to od razu mówię - brać w ciemno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

login_87-ile ten gość chce za te listwy bo coś widziałem 170 zł + wysyłka

Ja w ASO płaciłem 161 jakoś ,może lepiej podskoczyć do ASO ,odpadnie wysyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozniej skocze do salonu i kupie. Kilka zlotych drozej niz na allegro ale przynajmniej od reki. w weekend zamieszcze zdjecia jak wyszlo na autku.

 

edit

nie zauwazylem posta powyzej. na allegro 170 a w ASO 178 wiec roznica rzadna a bede mial juz dzisiaj.

Edytowane przez login_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załączam zdjęcie moich - osobiście te mi się bardziej podobają od tych aluminiowych.

Passat4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, na poczatku chcialbym sie przywitac, jest to moj pierwszy post.

w przyszlym tyg odbieram paska i rozgladam sie za nakladkami progowymi. i tu mam problem: czy sa nakladki na caly prog czy tylko na gorna jego czesc? z tego co zauwazylem w linku do nakladek na allegro zamieszczenym wyzej, na pierwszym zdj jest pokazana nakladka na caly prog, ale juz na zdj drugim, ktore pokazuje dokladnie te nakladki widac ze sa tylko na gore (a zdj pierwsze jest tylko pogladowe), autem bedzie jezdzila dwojka dzieci (4,5 roku i 1 mies) wiec sie boje czy nakladka na sama gore zda egzamin (dzieci + zona + obsluga fotelikow ...)

jesli moglby mnie ktos oswiecic to bede wdzieczny.

 

pozdr serdecznie i z gory dzieki za odp

 

ps prosilbym o wypowiedzi posiadacz b6, bo w b5 jak widzialem to zupelnie inna bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności