Skocz do zawartości
tomek_wa

Nakladka na progi

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej wersji B6 (Comfotline) progi sa 'gola blacha'. Czy VW ma jakies nakladki na progi aby je zabezpieczyc czy pozostaja tylko firmy 'tjuningowe'.

Czy ktos wie ile ewentualnie kosztuja oryginaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm pewnie jest cos takiego jak na bagażniku czyli taka folia.

Tez o tym myślałem - u mnie również są gołe ...

Myślałem o podświetlanych z wersji indywidual - ale pewnie to duzo roboty (czytaj. rzeźbiernia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest cos takiego:

Nakladki progowe

Na zdjeciach wyglada ladnie, ale wolalbym cos oryginalnego.

O Wazzi dodal jakis link, zobacze co to jest.

CENA ZABIJA:

Nr kat.: 3C0 071 305 Cena: 672,-

Chyba zdecyduje sie na te z Allegro,, zobacze jak to wyglada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parodia jaka kase spiewaja za kawalek blaszki ...

Tomek, daj jakies fotki za przyjda i zalozysz te progi z allegro.

Na jaka sie zdecydujesz ? blyszczaca czy inox ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna na zderzak tylny pod klapa bagaznika nakleic foilie bezbarwna,w B5 mozna bylo a jak jest w B6.Chromowa listwa wyglada troche tandetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam folie ... czarna - oryginalnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie listwy (4szt w komplecie) zamówiłem w salonie Świtoń-Paczkowski, koszt 134zł za komplet, więc nie wiem o co chodzi z tymi cenami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz sie ktos zdecyduje na zamawianie z allegro to odradzam firme Pro-tun, zamowilem u kolesia listwy na progi i na tylni zderzak do golfa plusa, oczywiscie szyba przesylka i kontakt tez bardzo dobry ale do czasu kiedy sie okazalo ze elementy nie pasuja do zadnego z aut, wiec odeslalem od tamtej pory cisza.... wiec 250 w plecy :/

 

mam na tylnim zderzaku w b6 listwe alu i jestem zadowolony... wyglad tez jest nie najgorszy, osobiscie polecam

 

... Jesli ktos bedzie zamawial ze sprawdzonego zrodla nakladki na progi to chetnie sie przylacze

Edytowane przez Madvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jaka sie zdecydujesz ? blyszczaca czy inox ?

Blyszczaca, juz zamowilem chociaz:

Takie listwy (4szt w komplecie) zamówiłem w salonie Świtoń-Paczkowski, koszt 134zł za komplet, więc nie wiem o co chodzi z tymi cenami?

moze da sie wyrwac oryginaly w dobrych cenach - niech ktos sprobuje w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalne nakładki na progi.Kupiłem osobiście w serwisie za ok 150zł komplet.Wyglądają fajnie w przeciwieństwie do badziewia z Allegro.Sa z matowego "szczoteczkowanego" aluminium,pasuja idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyglądają fajnie w przeciwieństwie do badziewia z Allegro

Zobacze co przyjdzie i dam Wam znac jak z jakoscia i wygladem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacze co przyjdzie i dam Wam znac jak z jakoscia i wygladem.

 

Napisałem badziewia bo kiedys zakupiłem listwy na Allegro do 3BG i były strasznie tandetnie wykonane.Były źle docięte i wyprofilowane i miały zadziory po wycinaniu.Nie wiem jaka maja polityke w ASO,ale pamietam ze nakładki do 3BG były dużo droższe niż do B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Bialymstoku w serwisie sa za 180pln z tym ze nie sa orginalne vw tylko produkcji polskiej :/ wiec jak dla mnie to samo co allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze sa produkowane w Polsce nie oznacza ze nie sa oryginalne.Maja numer katalogowy i znaczek VW i jakość ich wykonania jest wysoka.Silniki 2.0 TDI tez sa produkowane w Polsce nawiasem mowiac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - w salonie VW oryginalne są w cenie ok. 135 pln brutto za komplet (4 sztuki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w katalogu, to oryginalne listwy są montowane w plastik... a te z Allegro montuje się niżej na progu, bo tu chyba chodzi o ochronę, a nie żeby się błyskało ładnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wie co mają ochraniać te wciskane w plastik?Bardziej wygląda to na bajer "tjuningowy" :D Ja mam oryginalne z ASO i sa naklejane za pomocą taśmu dwustronnej na blachę progu bo przecież ją mają chronić przed zarysowaniem przy wsiadaniu i wysiadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga nigdy w zadnym aucie nie mialem porysowanych progow nawet przy przebiegach rzedu 200 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jezdzisz sam to i nie masz porysowanych.Mi sie czasami zdarzy kogos przewieźć np. teściową i wtedy krew mnie zalewa jak przypadkowo obcasem przejedzie po lakierze:D żona na szczęście uważa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności