Skocz do zawartości
Gość baca

Chłodnica klimatyzacji - oryginał,zamiennik?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to chyba masz rację, aczkolwiek ostatnio jak chciałem nabić to pojechałem do gościa na sprawdzenie szczelności i jak podłączył sprzęt to z okolicy chłodnicy syczało ostro i mi powiedział, że jest tak skorodowana, że już z niej nic nie będzie więc pomyślałem, że skorodowana-zardzewiała ;-). Ale chyba za Twoją sugestią wyłożę na nową, po poszukiwaniach znalazłem nówkę za 230 zł(ale już aukcja skończona więc napisałem do gościa, mam nadzieję, że jeszcze będzie mieć), na początku szukałem taniej używki bo klima była nieużywana odkąd kupiłem auto ok półtorej roku temu(jak kupiłem to już prawie nie chłodził) i podejrzewam, że coś jeszcze będzie do wymiany więc szykuje się na większy wydatek, na szczęście kompresor działa i goście od klimy więcej nieszczelności nie zauważyli.

 

Wróbelek, doszedłem do wniosku, że skoro i tak na każdą jest rok gwarancji to biorę najtańszą, do drugiego lata podziała a na trzecie będę miał może nauczke ale i kase :-)

Wiesz, ja brałem oryginał po to, żeby go nie wymieniać po roku czy dwóch latach.. NISSENS idzie na pierwszy montaż, więc o czymś to świadczy... Zresztą wyleczyłem się z zamienników, tyle razy gówniane części popadały szybko, że wolę 3 x więcej dać za oryginał, ale mieć pewność, że długo polata.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem chłodnice klimy firmy Nissens, ostatnio kupiłem z tej firmy także chłodnice wody. Wszystko gra i buczy bez najmniejszych problemów. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chola

Ja mam dobrą opinie o chłodnicy klimatyzacji firmy loro jeśli chodzi o skraplacze, niby zamiennik a już 3 lata trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności