Skocz do zawartości
SNEYK

Poszukuje speca od DIESLA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie , czy ktoś zna jakiegoś gościa od elektroniki ( nie serwis ) , który podepnie pod kompa , ustawi dawki , sprawdzi co trzeba , nie wydoii z kasy :D itp. Szukam w Rzeszowie i najbliższej okolicy . POZDRAWIAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stalowa Wola pasi?

 

Pasi, pasi he he ! jak polecasz chetnie podjade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna firma która doprowadziła silnik a A6 2,0 TDI z 05 roku tak że zaczoł jezdzić, jak sie dowiem telefon to napisze ale wiem jedno - potrafia więcej jak serwis za mniejsza cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość conpass

no hej

ja też bym skorzystał można nr.tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety , jak na razie nie ma żadnej informacji :( , ehhh ten nasz region ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede miał numer to napisze firma mieści się naulicy branwickiej skręcając z obwodnicy na zaklików po lewej stronie (byłem tam odebrać auto) conpas możesz podjechać to od niska z 12 km. Znajomemu gdzieś wcieło wizytówke dlatego niemam numeru na pf są tam trzy warsztaty wiec nie chce wprowadzać nikogo w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam ten adres na Brandwicy gość nazywa sie Pawlik i robi traktorki na ON tel. 015-843-27-47.pytac BOSCH service dojazd od strony Rozwadowa w strone Kraśnika przed mostem na Sanie w prawo i po szutrze trzeba troche jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koxi30 dzięki , ale już rozwiązałem swój problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znacie i zarekomendujecie dobrego mechaniora od diesli w okolicach Jasła, Krosna? Takiego co by nie zdarł z człowieka ostatniej skóry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A znacie i zarekomendujecie dobrego mechaniora od diesli w okolicach Jasła, Krosna? Takiego co by nie zdarł z człowieka ostatniej skóry

Jak Cie interesują okolice Brzozowa to mogę polecić. albo Tyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Cie interesują okolice Brzozowa to mogę polecić. albo Tyczyn.

qdlik, jasne polecaj. To zawsze bliżej niż do Stalowej Woli. Napisz coś bliższego o tych fachowcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy to mój sąsiad, dużo samochodów robi, jak ktoś zna to się wypowie. Ja diesla nie mam ale dobre opinie słyszałem:

 

Auto-Diesel. Naprawa pomp wtryskowych, układów zasilania i silników Diesel

36-200 Stara Wieś 757

TFX (13) 4340158

 

a drugi jest w Tyczynie koło Rzeszowa ale to bym musiał poszukać namiarów na niego od kogoś kto tam jeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwszy to mój sąsiad, dużo samochodów robi, jak ktoś zna to się wypowie. Ja diesla nie mam ale dobre opinie słyszałem:

 

Auto-Diesel. Naprawa pomp wtryskowych, układów zasilania i silników Diesel

36-200 Stara Wieś 757

TFX (13) 4340158

 

Ten adres mi wystarczy. Dobrze, aby jeszcze ktoś wypowiedział się o tym panu, jego podejściu do klienta, znajomości tematu itp.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, aby jeszcze ktoś wypowiedział się o tym panu, jego podejściu do klienta, znajomości tematu itp.

znajomość tematu to on ma, bo odkąd pamiętam (mając 22 lata to tak z 17 lat kojarzę) to zajmuje się on naprawami. A o podejściu do klienta to się nie wypowiem, bo nie korzystam z jego usług ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc jest konkretny szfagier robil auto u niego brata kolega robil wtryski do moneda 2005 2.0 tdci za nie wielka kase i robota dobrej jakosci o tym czlowieku slysze same bardzo dobre opinie od znajomych ktorzy u niego co kolwiek robili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś ze Starej Wsi jest naprawdę w porządku

byłem już u niego kilka raz, nie naciąga na kasę, umawiasz się na konkretny termin telefonicznie

Chłop naprawdę godny polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a wiecie może gdzie w naszym rejonie dobrze i nie drogo zapodać "wirusa" do TDI-ka ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a wiecie może gdzie w naszym rejonie dobrze i nie drogo zapodać "wirusa" do TDI-ka ???

w Jasienicy Rosielnej gościu podobno robi, ale o namiary musiałbym popytać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a wiecie może gdzie w naszym rejonie dobrze i nie drogo zapodać "wirusa" do TDI-ka ??

 

I powiedz Czasi że sie czepiam ponad 100 postów a pierwszy w regionalnym jak się czegoś szuka nawet nie było witajcie koledzy z regionu a feeeeeeeeeee........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności