Skocz do zawartości
SNEYK

Poszukuje speca od DIESLA

Rekomendowane odpowiedzi

I powiedz Czasi że sie czepiam ponad 100 postów a pierwszy w regionalnym jak się czegoś szuka nawet nie było witajcie koledzy z regionu a feeeeeeeeeee........

Mea culpa.Stary już jestem i przeoczyłem powitanie na Regionie /na ogólnym witałem,ale to pewno nie to samo ;-)/

Poprawię się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a wiecie może gdzie w naszym rejonie dobrze i nie drogo zapodać "wirusa" do TDI-ka ???

dowiedziałem się tyle:

gościu z Jasienicy był chyba pośrednikiem a wirusa robili w Jaśle. Na pasiu są naklejki V-tech, podciągnęli B6 z 130 na 170 PS i kumpel zadowolony. Niestety znajomy jest w Austrii więc kontaktu z nim nie ma, jak będę w domu to zajadę do jego żony i popytam dokładniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jego żony i popytam dokładniej

 

Tylko nie za szczegółowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie za szczegółowo

specjalnie tak napisałem, bylem ciekaw kto pierwszy zwróci na to uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel się dowie że odwiedzasz jego żonę to Ci paska przerobi na kosiarkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kumpel się dowie że odwiedzasz jego żonę to Ci paska przerobi na kosiarkę

on wie że jego żonę odwiedzam średnio raz w miesiącu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w temacie speca od dizla, polecam Rafałka, ma warsztat w Gorzycach na przeciwko Bliskiej, na trasie Stalowa Wola - Sandomierz, po prawej stronie.

Generalnie gość ma łeb na swoim miejscu i ogromną wiedzę o autach VAG i robi w uczciwych pieniądzach.

U mnie była straszna rzeźba, łącznie z jakimś chińskim czipem z allergo... Efekt taki, że miałem zasłonę dymną za autem jak dałem po garach. Teraz autko śmiga jak lalunia i jeszcze mam podkręconego na 110 kuni :)

A słynny Bosch Service rozkładał ręce na tym autem jak najstarsi indianie nad ogniskiem i jeszcze chcieli mnie wykończyć finansowo, spiskowcy pitoleni :D

 

Jakby ktoś chciał mogę dać na niego namiar telefoniczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności