Skocz do zawartości
aki

Chipowanie u ALIGATORA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ze śląska. Kolega z forum Golfa organizuje zbiorowy chip u Aligatora w Katowicach bądź Tychach, Gliwice. Grupa ma liczyć ok 10 os. na razie mamy 4 na forum Golfa. Chipowanie grupowe kosztuje 1000 zł wraz z pomiarami na hamowni. Termin połowa maja kto chętny niech się wpisuje.

KAŻDY MA DOPISYWAĆ JAKIE AUTO SILNIK ROK II CZY CZASAMI NIE 4X4

 

 

1. unseen1

2. yabol84 ATD

3. trafic05

4. aki (narazie na 60%)

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopisuje się do listy, jeśli chipowanie będzie w dniach 7-14 maja

 

Passat B5 1.8T AEB 150KM 1998r napęd FWD

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fanzol

Witam

Zastanawiam się nad chipem Paska 170 KM DSG...,

może nie jestem do końca w temacie ale powiedz mi kto to jest ten ALIGATOR??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aligator to gościu ktory zajmuję się chipowaniem, i ma nieskarzoną opinie na śląsku, auto zchipuje ci wyciągając tyle ile moze wyciągnać w granicach dobrego rozsądku. Slyszałem także że pracował (czy coś tam robił) kiedyś w COMSPORT B-B. Jego pracę rozpoznawane są w każdej firmie tunerskiej.

Edytowane przez kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aligator jest "oddziałem" Master's Tuning, a o efekt jego prac nie należy się bać. Gość jest profesjonalistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi teraz dla siebie pod nazwą DYNASOFT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, dokładniej DYNOSOFT. Zarówno Gulu we Wrocławiu jak i Aligator w Katowicach robią dobrą robotę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Modyfikuje ktoś 1.8T AEB - przepustnica regulowana linką?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialbym zglosic moja obecnosc na 50%, niestety bylem ostatnio u Aligatora i musze pare drobiazgow dociagnac i nie wiem czy sie wyrobie do terminu

 

Moj Passek to B5FL z 2002 r. 1,9TDI 130KM Automat

Edytowane przez kolekq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość odi

Hej chciałem się dopisać do listy, ja się zapisałem do Aligatora na 18.05 na godz.10.00 Odi

Edytowane przez odi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem również zainteresowany. Passat 1,9 TDI z 2006 r (105 KM). Najlepsza lokalizacja dla mnie to Gliwice, ale Tychy i Katowice też wchodzą w grę. W tygodniu to raczej ciężko - praktycznie pozostaje mi tylko sobota.

 

Chciałbym wcześniej pogadać z Aligatorem, więc jeśli ktoś może mi podać jakieś namiary - czytaj numer telefonu ....

 

Będę śledził ten wątek w oczekiwaniu na nowe informacje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość odi

tu masz nr do Aliego 0 608 341 144 w soboty chyba nie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
soboty chyba nie robi
I właśnie wielka szkoda , bo niektórzy nie mają w tygodniu czasu , a tak jak by miał od 9-14 to zawsze ktoś by się załapał . Ale cóż rozumiem że po całym tygodniu ma dość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z Alim i jestem zdecydowany na 100% pod warunkiem, że zbierzemy grupę w rozsądnym czasie. Terminy na dzisiaj to około 20 maja i rzeczywiście nici z sobót.

 

Wątek cięgnie się od 14 kwietnia, więc chyba przyszedł czas na sprawdzenie aktualności deklaracji chęci wspólnego chipowania u Aliego. Mnie póki co można liczyć na 100%.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość odi

Kolego wątek jest aktualny cały czas i lista jest od dawna przeczytaj sobie u góry dokładnie wszyscy się umawiają u Aliego na terminy tylko trzeba się wpisac na forum golfa to tam chłopaki to zorganizowali

Odi zapisany na wiruska 18,05,09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid13222

Witam tez jestem zainteresowany na 100%, tylko podajcie jakis konkretny termin. Moje auto to passat b5 1.9 tdi 90 KM AHU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyfear

Witam ja również jestem zainteresowany jeśli jest to jeszcze aktualne i temat nie umarł na dzień 14.05 Moje auto to passat b5 variant 110 km AFN, proszę o kontakt: [email protected]. Jestem zdecydowany na 100% POZDRAWIAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość odi

Ja już jestem po modzie u aliego seria wyszła 141 KM I 338 Nm po wirusku 167 KM i 383 Nm zajeb.... sprawa spalanie bez róznicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :D

 

Następna grupa zbierana będzie gdzieś pod koniec sierpnia a polowa września. Kto chętny niech obserwuje wątek.

 

Tak wogóle nie na ten temat ale nadmienie wątek.

Istnieje także zorganizowanie grupowego przyciemniana szyb w firmie SOLAR w Bielsku Białej. Narazie konkretnej ceny nie wiem ale gdyby bylo trochę chętnych to zanegocjuje się cene :)

Edytowane przez aki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje także zorganizowanie grupowego przyciemniana szyb w firmie SOLAR w Bielsku Białej. Narazie konkretnej ceny nie wiem ale gdyby bylo trochę chętnych to zanegocjuje się cene :)

 

Niezły pomysł:D

Polecam tą firmę robiłem u nich już 4 auta i nawet mogę podjechać po negocjować bo mam niedaleko, a Passka też będę ściemniał ;)

PS. właściciel firmy też ma B5:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności