Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no to faktycznie coś blokuje, zazwyczaj wystaje parę mm. a próba mocniejszego (ale z czucie, żeby czegoś nie uszkodzic...) wciśnięcia nic nie daje?

 

Niestety nie...

Już sam nie jestem pewien czy tam jednak coś jest, czy coś się zablokowało - przez materiał maskujący ciężko coś wypatrzeć.

Powalczę jeszcze, ale coś czuję, że skończy się wizytą u kogoś bardziej obcykanego w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, bo jestem laikiem.

Mam okazje kupić tanio radio RCD 510 i znalazłem sterownik niedaleko mojej miejscowości, pytanie czy będzie dobry do mojego Passata b6 2.0 TDI 140 2006?

 

http://allegro.pl/sterownik-modul-komfortu-vw-audi-skoda-1k0907530l-i5477991069.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem se radio na RCD 510. Wszystko jest o.k. tylko męczyłem się jak zmienić płytę aby posłuchać innej bez wyciągania jej. Jedynie tylko wyciągając i wkładając ją ponownie mogłem zmienić. Na pewno jest jakiś sposób bez wyciągania. Jak by ktoś podpowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z radiem RCD 510. Nie czyta mi karty sd na której mam muzyke wyswietla komunikat fehler karteuberprufen. Sprawdzalem u kolegi w passacie ma identyczne radio u niego dziala. Gdzie moge szukac kogos kto zna sie na radiach ?. Poniewaz chcialbym tez wgrac nowe mapy do passata:).Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za pomylke moje radio to rns 510. Moze z was mi ktos powiedziec czym sie roznia te dwa radia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rns ma navi, a Rcd nie. Na tym niestety kończy się moja wiedza jeśli chodzi o te radia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniello na początek spróbuj przedmuchać czytnik kart sprężonym powietrzem. Jak nie pomoże możesz o zdemontować - nie wymaga super umiejętności - i wyczyścić go ręcznie. Potem do sprawdzenia (podmiana) taśma i czytnik. Jeśli nadal nie działa - płyta główna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłącze pod temat - u mnie w RCD 510 mam zblokowany czytnik kart i nie idzie włożyć karty.

Czy po rozkręceniu radia jest jakiś łatwy dostęp, żeby to sprawdzić? - nie chciałbym na darmo rozkręcać i przy okazji coś jeszcze zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko RCD 510. Ja rozwiazalem to w ten sposob ze zamienilem radio na RNS i wszystko cacy. Gadalem dzisiaj z kolega ktory pracuje w VW i u nich procedura mowi o upgradzie softu w radio. Jesli nie to nowy sterownik. 3C0 907 530L u Gajosa jakos 670zl + roboczogodzina na kodowanie i wymiane u Paczkowskiego 215 zl. Dlatego lepiej dolozyc i kupic RNS'a. Pozdrawiam

 

 

Mam takiem pytanie jak zrobic taka aktualizacjie softa moze ktos mi pomoze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zmienić RCD 310 na RCD 510 w Passacie B7 i teraz mam pytanie czy trzeba coś kodować? czy wystarczy podpiąć i wszystkie funkcje będą działać tj. MEDIA IN, OPS i sterowanie z kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być potrzebą kodowania - zależy jak był zakodowany konkretny egzemplarz.

 

Upgrade RCD510 robi się przez VAS-PC lub ODIS -E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być potrzebą kodowania - zależy jak był zakodowany konkretny egzemplarz.

 

Upgrade RCD510 robi się przez VAS-PC lub ODIS -E.

 

Po podłączeniu niestety nie działa MEDIA IN, wyświetlanie parktronica oraz wyświetlanie nazwy utworów na komputerze między zegarami. Skąd wezme takowe kody? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Napisz czy rozgryzles ten problem z zamiana radia. Mam zamiar tez wymienic rcd310 na rcd510. Jesli chodzi o radio to mam zamiar kupic nowe nie z demontazu. Zalezy mi zeby wszystko dzialalo. Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam radio RCD 510 Delphi, wchodząc w ukryte menu zauważyłem, że jedna antena jest na off. ANT 1 ON, ANT 2 OFF. Wcześniej posiadałem MDF2 i wszystko było ok, anteny zamieniałem miejscami i również wejscie nr ANT 1 dziala, natomiast ANT 2 jest ciągle na OFF. Jaka może być tego przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem opis to wygląda na uszkodzone radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, czy jak będę w moim B6 zmieniał radio z RCD300 na RCD510 Delphi to muszę też zakupić konwerter antenowy ? Czy końcówki na kablu z VW są takie same ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz fabryczne na radio na inne fabryczne. Wszystko musi pasować, ewentualnie kodowanie może być nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniasz fabryczne na radio na inne fabryczne. Wszystko musi pasować, ewentualnie kodowanie może być nie to.

 

No nie do końca. RCD510 ma inny rozstaw przyłącza antenowego, po drugie osoby z gatewayem od wersji C w dół muszą liczyć się z rozładowaniem aku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w touranie 2004r. miałem RCD300 i wymieniłem je na RCD 310 blaupunkt, użytkowałem je ok 4-5 miesięcy auto stało niekiedy po 3-4 dni i aku nigdy nie padło a mam gateway 1K0 907 530 C

Teraz znowu wymieniłem z RCD 310 na RCD 510 delphi ten sam gateway i aku trzyma.

Czyli chyba wychodzi na to że to nie wina gateway.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A może, któryś z kolegów wie jak wrzucić książkę telefoniczną z Lumi do RCD 510. Telefon łączy się, prowadzę rozmowy przez zestaw głośnomówiący tylko na przycisku phone mam wyciszenie. Mam zestaw bluetooth na desce z uniwersalnym adapterem 3C0051435 PA, duży komputer w zegarach ale bez sterowania na kierownicy. Komputer też nie pokazuje, że widzi telefon.[h=1][/h]

Edytowane przez dri74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności