Skocz do zawartości
Gość Gordonpl

Montaż kierownicy z multifunkcją.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gordonpl

Pytanie jest następujące

 

Mam passata z trój ramienną kierownicą, pełnym komputerem (znaczy się duży fis) oraz radio z nawigacją Mcd.

 

Jestem ciekawy czy jest możliwość podłączenia bez żadnych problemów kierownicy 4 ramiennej z multifunkcją tak żeby wszystko działało z kierownicy jak w originale.

 

Druga rzecz to czy poduszki z obu tych kierownic mają takie same podłączenie ??,czy w kwestji bezpieczeństwa nic się nie zmieni ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Da się u nas w paskach jest can i będzie działać. z poduszką może być problem... bo trzeba będzie inną i nie wiem jak z tasiemka. Odrazu klawisze nie będą chodzić trzeba vagiem ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

A czy są jednakowe te kierownice czy trzeba dobrac pod pssata bo mówia ze nie wszystkie pasują. że zaczepy mogą być inne.

Edytowane przez Gordonpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*GORDONPL* zeby nie bylo ze sie czepiam ale "muwia" ? <wow> proszę dbajcie troche o ortografie bo przegladajac to forum az czasem przykro sie robi...

 

Co do kierownicy to tez sie nosze z zamiarem kupienia tylko musze miec dokladna informacje ze uda sie wszystko podłączyć. I może jest ktoś chętny mi to zrobic ? :) lub ktos kto może potwierdzic ze to zrobil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

Przepraszam, poprawie się, ale to wszystko przez to że na szybko pisane.

 

Jak by ci się udało zrobić to wcześniej niż mi to proszę daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę nieco kotleta. Czy komuś już się udało zamontować kierownicę z multifunkcją w Passacie B6 mój z 2007r.) Jeśli tak, to proszę powiedzieć:

-ile to kosztuje (mniej więcej),

-co poza samą kierownicą trzeba dokupić,

-gdzie zrobią taką usługe?

Edytowane przez zakrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki jeśli nie tu piszę, ale czytam już trochę i nie mogę nigdzie znaleźć info.

Jesli miejsce nie to, to moda prosze o przeniesienie we właściwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Myślałem nad założeniem do passata b5 99r 110km kierownicy multifunkcyjnej. Teraz co trzeba mieć żeby to działało i czy będzie pracować z radiem VW gamma V?? Na pewno kierownica poduszka i co dalej?? Jak podłączyć to żeby działało, no i jak z tempomatem? Z góry dzięki Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ponawiam pytanie kolegi wyżej. mam tez b5 98 rok 110 km i chce podłączyć multifunkcję od b5 fl tyle że ona jest na can. i z tym przekaźnikien 451 co mam w zestawie nie działa. ktoś pomoże?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności