Skocz do zawartości
draper3

Dziwne odgłosy od strony poduszki pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.. Ostatnio w autku ( b5 ) pojawiły sie dziwne odgłosy jakby pod kokpitem od strony pasażera, pod poduszka... Sa to odgłosy jakby myszu były :) chrupanie takie :) nie regularne. pochrupie na chwile przestanie i tak wciąz Sa tylko i wyłacznei jak kluczyk na raz sie przekreci, jak sie odpali czy kluczyk sie wyciagnie to milknie. Próbowałem sie połozyc i od dołu zajrzec od dołu skad ten drzwiek dochodzi ale neistety sie tak niesie ze trudno go zlokalizować. Co to moze być?? :confused: :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w schowku nic nie lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schowek pusty... to tak jakby głebiej cos było...

 

---------- Post added at 14:17 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

 

Zresztą auto nie jest odpalone wiec nawet jakby cos luznego było to nie ma prawa "latac" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego mozliwe ze to pompka zasysa paliwo z baku przy przekreconym zaplonie :) efekt ten powstaje tylko przed odpaleniem samochodu i mozliwe ze to slyszysz a wydaje sie jakby pod deska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie odgłosy czasami i rok temu o tej porze też były. Już się bałem że to uszczelka pod głowicą ale od roku nic się nie dzieje. Tym bardziej że nawet na zimno wystarczy przekręcić kluczyk i już się pojawia. Ja myślę że to klimatronik nie wie jak wysterować zaworami i przepustnicami i tak to się telepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozę wentylator?? silnik wentylatora? coś sie dostało na łopatki od strony filtra kabinowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem sprawdzałem przyjechałem klimatronik na off żeby dobrze słyszeć i też. Wyłączyłem silnik-cicho.Przekręcam kluczyk na zapłon i już pyrtoli jak w bojlerze z wodą nieregularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wymieniałes płynu chłodniczego? Mechanik powiedział mi że te odgłosy sa własnie po wymianie płynu że dostało się w przewody powietrze i dlatego tak stuka ja równiez myslałem że coś dostało się w łopatki od wentylatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, tez cos chrobocze w schowku ale dzwiek znika jak przelacze na wew obieg powietrza. Niestety nie wiem co to jest, zdemontowalem schowek i na tym sie skonczyla moja naprawa raczej nie chce mi sie dalej z tym bawic samemu.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynu akurat nie wymieniłem, a to pojawiło sie nagle, wczesniej nic nie było grzebane przy aucie .. Ale troche sie uspokoiłem ze nie tylko ja to mam :P Tzn ze auto jeszcze troche pojezdzi.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności