Skocz do zawartości
edwardo

Momenty dokręcania śrub głowicy.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzięki wielkie nieoceniona pomoc...

Przejrzałem po szukajce nie tylko to forum i za wiele info nie ma, dlatego zwróciłem się do bardziej doświadczonych kolegów, po co wogóle zabierasz głos jak z góry nie zamierzasz pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) po co wogóle zabierasz głos jak z góry nie zamierzasz pomóc?

Chcę pomóc jak najbardziej i dlatego dałem Ci link do działu gdzie uzyskasz potrzebne informacje-w B3/B4 nie montowano silników AJM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawane są wartości dokręcania głowicy dla różnych diesli (nawet 2.0 TDI a on też w B3 nie był ładowany ) :) dlatego napisałem w tym watku, bo są tu ludzie co wymieniają te same elementy tylko w różnych silnikach....ale ok, nie ważne, może etka coś powie...

Chodziło mi o jakiś manual lub o opis co tam jeszcze może trzymać od kogoś co to rozbierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę.

Z jaką siłą dokręcać śruby miski olejowej :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jaką siłą dokręcać śruby miski olejowej
20 Nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktos czy jest sens dokrecenia glowicy bo poci mi sie spod glowicy silnik AVB 1.9tdi passat b5, jezeli jest sens to z jaka sila ?

 

Pzodrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie za bardzo moge bo jesem nowy i nie moge zakladac postow :( chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie za bardzo moge bo jesem nowy i nie moge zakladac postow chore.

chyba nie wiesz czego chcesz bo postów się nie zakłada.... tylko tematy... i nie chore tylko zabezpieczenie przed spamem... co ja się będę rozpisywał, zapoznaj się lepiej z regulaminem forum ew. zapytaj tu:

http://forum.vw-passat.pl/threads/69687-Pytania-nowego-uzytkownika

i zostaniesz przekierowany do odpowiedniego tematu, skoro nie potrafisz korzystać z wyszukiwarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam , proszę o momenty dokręcania śrub głowicy passat b5 1,6AHL 98r. A czy kolejność jest taka jak na obrazku na pierwszej stronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiam , proszę o momenty dokręcania śrub głowicy passat b5 1,6AHL 98r. A czy kolejność jest taka jak na obrazku na pierwszej stronie ?

 

ahl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie koledzy a poda mi któryś moment przykręcania szpilek głowicy w silniku AJM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy przy zakadaniu glowicy krecimy ja tylko na nowych szpilkach czy mozna uzyc starych. Spotkalem sie z roznymi opiniami i tak na prawde nie wiem co jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie są różne i różnie ludzie skręcają z różnymi efektami. Generalnie powinno się dawać nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:czapa czolem panowie ma ktos morze jakis manual lub link do wymiany uszczelki pod glowica do passata b3 2.0 115km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności