Skocz do zawartości
kAtowice.23

Jaki telefon do GPS w Oranege

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić telefon z GPS zawsze korzystałem z NOKI, teraz mam E51. Telefon y te mam za 1 zł w największym abonamencie na firmę. Co polecacie jak mapy chodzą.

 

Nokia E71

5800 XpressMusic

iPhone 3G

Samsung i900 Omnia

Nokia E66 - ciekawe jak ten się spisuje np te rozsuwana klapka

Samsung Pixon

HTC Touch Diamond lub HTC Touch Pro nie wiem jaka jest różnica miedzy nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HTC Touch Diamond lub HTC Touch Pro nie wiem jaka jest różnica miedzy nimi

 

Bierz HTC :) a co do różnic to wpisz w google i wszystkiego się dowiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Samsuga Omnie i jest OK !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E66, kupioną w momencie kiedy weszła na rynek to już będzie rok niedługo i świetnie się sprawuje. Korzystam z programu do nawigacji Garmin Mobile XT i jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie bo nie korzystam z nawigacji często. Wyświetlacz mógł by być trochę większy ale wtedy telefon nie był by już taki zgrabny. Poza tym jest solidnie wykonany ma metalową tylną klapkę i przednia obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli do GPS polecam Omnie, chodzi u mnie zarowno AM (przypisana do urzadzenia) jak i iGo8 (z karty) i jestem zadowolony, moge uzywac od razu jakiej chce ale:

1.nie uzywam go jako telefonu

2.podmienilem soft Polkomtela na soft Samsunga (na Plusowym bateria bardzo slabo trzymala)

3.Przypisalem AM do urzadzenia, co zeby wymienic karte SD trzeba wyjac baterie - paranoja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi :)

a ja używam E51 + NokiaMap 3.0 + gps na BT

i też jest spoko

pocketa z am już wożę jako "zapas" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokię 6210 Navigator. Krótko ją zrecenzuję. Jako telefon sprawuje się bardzo dobrze, ma wszystko co potrzebne itd. Co do GPS. Jeśli wgramy mu Garmin Mobile XT z GPMapą 2009.3, mamy wtedy całkiem niezłą nawigację samochodową. Jak dotąd się na niej nie zawiodłem. Sygnał z satelit łapie zwykle do 1 minuty. Jeśli włączymy funkcję AGPS (wspomaganie GPS, tel. ściąga sobie informacje na temat położenia satelit na niebie) sygnał łapie w kilka sekund i jeszcze nigdy się nie zdarzyło aby go zgubił.Usługa ta kosztuje grosze ( 4 godzinna trasa kosztowała mnie 75 groszy w orange:) ) telefon ten mogę z pełną odpowiedzialnością polecić osobom, które podobnie jak ja rzadko muszą korzystać z GPSa. Piszę tak tylko dlatego,że rzeczą oczywistą jest, że normalna nawigacja jest po prostu wygodniejsza w obsłudze głównie dzięki większemu ekranowi i jeśli ktoś na co dzień musi z navi korzystać, lepszym wyborem będzie normalna nawigacja. Telefonik świetnie się sprawdzi osobom, które lubią piesze czy rowerowe wycieczki. Łącznie z mapą samochodową, możemy wgrać mapę topograficzną(turystyczną), a oprócz tego w telefonie znajduje się tradycyjny turystyczny nawigator i kompas:) W nawigacji samochodowej mamy oczywiście funkcje ostrzegania o fotoradarach, wideoradarach, wspomaganie CB itd. POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności